1

Temat: POMOCYY!!!

Witam,

Mam 15 lat, 165 wzrostu oraz 5 kg, jak widać jestem osoba bardzo szczupla postanowiłem troszke przybrać na masie oraz na sile ALe nie wiem kompletnie jak, chce kupić Gainera oraz kreatynę bo podobno gainer dziala lepiej z kreatyna, zresztą tak mi powiedzieli w sklepie Co wy o tym wszystkim sadzicie?? jeżeli możecie to podajcie mi jakiś plan treningowy domowy Posiadam tylko hantle, nie posiadam sztangi Mam nadzieje ze mi ktoś z was pomoże i napisze kilka rad, oraz jakiś plan treningowy.

2

Odp: POMOCYY!!!

na poczatku poćwicz sobie bez zadnych supli....... z 3mies
zobacz jak beidze szlo...
dietę masz podwieszona...
treningi tez
z kreatyna poczekaj

3

Odp: POMOCYY!!!

zamiast wydawać na odzywki zapisz sie na silownie pogadaj z jakimś treneren i zacznij ćwiczyć jak muwi kolega 1 na suho ^^

4

Odp: POMOCYY!!!

a jaki plan treningowy polecilibyście mi?? NIe mam pojecia jak rozłożyć sobie cwiczenia

5

Odp: POMOCYY!!!

jeśli sie zapiszesz na silownie to tam ci trener pomoże w ulozeniu planu treningowego, zresztą samo pojecie plan treningowy w twoim przypadku (ze względu na wiek) jest mocno skomplikowane i nie wskazane są jakieś kombinacje.

polecalbtym ci przez okres co najmniej 3-4 miesięcy robić trenig obwodowy na silowni, bo twoje ciało jest nie przyzwyczajone do treningów i to bedzie najlepsze rozwiazanie w twoim przypadku.

polega to na tym, ze na kazda partie miesni robisz po jednym cwiczeniu 3-4 razy w tygodniu, a czasem zwieszkasz ilość obowdow do 2-3, ale polecam abys sie zapisał na silownie, gdzie ludzie ci pomogą

6

Odp: POMOCYY!!!

popieram taki trening na poczatek to podstawa a na samych chantelkach w domu to zaduzo niezrobisz masy wiec polecam siłkę a tam juz trener pokieruje cie co i jak