Temat: porada dot. treningu

hejka.
mam takie pytanie czysto teoretyczne.
jest lato, upal, slonko i wogole ciezki czas do robienia masy.
rzeźbić sie nie ma z czego, rzeźbę mam naturalna, bo byłem chudy (67kg) i to co teraz mam to czysty miesien ( 8 kg). czy nie lepiej teraz zrobić sobie trening silowy, a masę zacząć od sezonu jesiennego? co Wy na to?

2

Odp: porada dot. treningu

w sumę nie głupi pomysl....

3

Odp: porada dot. treningu

Spoko pomysl , jak bym mial rzeźbę tez bym na sile ostro jechał . Powodzenia

4

Odp: porada dot. treningu

naprwe dobry pomysl chyab tez coś nad tym pomysle, bo lato i masa to jest nie ciekawie
tu piwko tan zaniedbasz trening bo kumu sie chce jak wszyscy z ekipy jada nad wode

5

Odp: porada dot. treningu

z ta moja rzezba jest tak, ze ja zawsze mialem skore i kosci, dlatego ćwicząc na mase, mam na ciele samo mieso, nie jest tego bardzo duzo, ale widac,ze ćwiczę i ze nie jestem ulomek.
offtopic - poza tym, powiedzcie mi czy nie najlepsza motywacja jest tekst Twojej dziewczyny Przy tobie czuje sie bardzo bezpiecznie, w takich barach mozna sie schować idziesz na silownie i pompujesz ze zdwojona energia

6

Odp: porada dot. treningu

A powiedziała ci taki tekst naprawde? jeśli tak, to ja tez zaczynam ostro cwiczyc.

7

Odp: porada dot. treningu

mi to dziewczyna mówi zawsze a tak na marginesie wrzuć foty yO
a z ta sila to niewiem,ja tam wole pierw konkretna masę a później dalej myśleć
a w lato,jak masz sucha masę to fajnie wyglada,nawet lepiej jak rzezba,pod warunkiem ze niejestes mocno zatluszcony XD

8

Odp: porada dot. treningu

powiedziała dlatego ostatnio podnosze na sztandze 5 kg wiecej wszystko kwestia motywacji IbodyzoneI - foty wrzucę po sezonie letnim, wiesz, bedzie brąz i te sprawy poza tym tak gadam i gadam, ale dalej chyba bede jechał treningiem na masę pozdro

9

Odp: porada dot. treningu

Ja bede robił teraz masę juz zakupiłem gainera ja siedzę caly czas w domu to bede mial czas na dietę i cwiczenia szkola sie skończyła nie moglem sie doczekać Ale tobie polecam zebys na sile teraz zrobił masy masz dużo wiec sila powinna łatwo isc

10

Odp: porada dot. treningu

Kathie-QGGB, to co piszesz to podstawa treningu cyklicznego, czyli tego co powinniśmy miec jako priorytet
możesz spokojnie zrobić trening na sile, 4-5 tygodni wiecej nie trzeba, polecam ci mój treing kilka razy go wklejałem na forum

11

Odp: porada dot. treningu

i bardzo prawidłowo masa rox,choc czasem mam zalamke , narazie ciągnę dalej masa msa i jeszce raz masa ^^

12

Odp: porada dot. treningu

No widzisz Kathie-QGGB....motywacja to podstawa..zawsze moze dodać o kilka procent wiecej wykorzystania miesni.
Normalnie mięśnie wykorzystywane są na poziomie 20-3 %, a trójboiści podkręcają to nawet do 50%. BTW..ja na wakacje sobie dalem spokoj z silka za to mam ciezka fizyczna prace, po której tez czuje ,ze mięśnie puchna..;

13

Odp: porada dot. treningu

ja tam caly czas na masę , w wakacje ćwiczę w późniejszych godzinach bo w poludnie to tchu brakuje

14

Odp: porada dot. treningu

moje godziny cwiczen to 15.30-17.
potem mi sie nie chce, a przedtem silownia zamknieta