1

Temat: Ciezka sprawa - co robic?

Witam,podobny temat założył kolega niżej KCBSU, który ma podobny problem.U mnie polega on glownie na klatce piersiowej ktora jest... masakryczna ze tak powiem, tzn.
jest tam dość sporo tłuszczyku i chciałbym go spalić by jakoś wyglądać bo tak to az strach zdjąć koszulkę zeby sie nie osmieszyc.
Z brzuskiem tez super nie jest, ale ogólnie chce coś wkoncu zrobić z ta klatka piersiowa zebym mógł sie dobrze czuc w swoim ciele.
Bardzo prosze was o pomoc, bede niezmiernie wdzieczny.Pozdrawiam i z gory dziekuje.

2

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

Zaraz zostaniesz pewnie zjechany przez jakiegoś moda.(Widzisz co to za dzial?)

3

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

Widze co to za dzial, ale wydaj mi sie odpowiedni, bo to właśnie tutaj uzyskuje sie takie odpowiedzi.

4

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

dzialem odpowiednim jest - TRENINGTeraz nie masz wyjscia musisz wrzucić foty.
Przynajmniej bedzie nam latwiej tobie doradzic...

5

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--Przeniesione !--colorc--/span!--/colorc--no chyba, ze wrzucisz foty //:-D :-D /

6

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

glupie pytanie, trzeba zrobić wycinkę

7

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

ćwicz na rzeźbę i rob areoby.
biegaj .Trzymaj diete.....ew.
kup sobie jakiś spalacz

8

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

waga wzrost staz?

9

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

Waga: 75Wzrost: 182Ale glownie rozchodzi mi sie o ta masakryczna klatke //:-( :-( /

10

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

Poprostu zacznij cwiczyc... Trening silowy, trening areobowy.
Nie musisz trzymać sie jakiejś scislej diety, poprostu jedz zgodnie z prawmi zdrowego odzywiania.
Po 3 miesiącach juz w lustrze zauważysz jak Ci sie uwidocznia mięśnie szkieletowe... Nie ważne czy to chodzi o klatke czy o brzuch... Chodzi o cale ciało //:-D :-D /

11

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

niestety nie da rady spalić tluszczu miejscowo - np.
tylko z klatki Odpowiedni trening i przedewszystkim dobrze ulozona dieta dadzą dobre efekty ... bez diety nie da rady no chyba ze masz swietna genetykę

12

Odp: Ciezka sprawa - co robic?

To jaka dobra dietę proponujecie.
Oraz co konkretnie ćwiczyć z głównym nastawieniem na klatke piersiowa.