1

Temat: Abtonic Butterfly

Abtonic Butterfly to urzadzenie, które automatycznie trenuje miesnie, wysyłając elektryczne impulsy miesniom, tak mozna trenować patrzac na telewizor, wiecie, o co mi chodzi? Czy naprawdę nadaje sie do budowy miesni i czy moze zastąpić trening w silowniż

2

Odp: Abtonic Butterfly

Dzieki temu to możesz sobie zerwać mięśnie najwyzej !! To to samo dzialeanie jak abgymnic czyli do dupy !!
A trening na siłowni jest niezastapiony !!!!!!!!!

3

Odp: Abtonic Butterfly

no to jest padaka i wogole straszna sciema( jak wszystko z tiwiszopof )

4

Odp: Abtonic Butterfly

marcin a czemu od tego ma sobie mięśnie pozrywać ?? mój kumple to kupił i zastepuje mu to wizyty u masażysty mówi ze dzala relaxujaco ja tam nie testuje czegoś takiego ;p

5

Odp: Abtonic Butterfly

Mozna z tego zrobić fajny paralizator na ulice.
big_smile big_smile big_smile big_smile

6

Odp: Abtonic Butterfly

MOzna zerwać jak od razu weźmiesz najwiekszy tryb, a niektórzy są tacy madzy !! I pisali tez o tym w jakiejś gazecie ale nie pamiętam na dzien dzisiejszy ; Zrowe to to niejest a pozatym bardziew !!

7

Odp: Abtonic Butterfly

ja nic o zerwanych mięśniach nie słyszałem ;

8

Odp: Abtonic Butterfly

Ja używałem w zeszłym roku abgymnica na brzuch, efekty byly tylko gówno zle te impulsy wysyłało przez to mam jeden klocek na brzuchy slabiej rozwiniety (to widać !) ale poza brzuchem to kiedyś sprawdzałem sobie na inne mięśnie (szit!) jak sobie na łydę założyłem prąd mnie strzelił to piznolem to w szafę i lezy tam chyba do dzis... Nie polecam !

9

Odp: Abtonic Butterfly

Ja sie tez bawilem... zakładałem na bicepsa... ustawiałem dlugie skurcze i wysoka moc
ogólnie to masakra ciezko tak długo wytrzymać big_smile

10

Odp: Abtonic Butterfly

ja na bica nie zakładałem bo mialem za malego rok temu
ale kumpel mial założony to jak rękę mial rozluzniona to mu sie zginała jakby hantlem ćwiczył - zajefajnie to wygladalo, na poczatku mu nie wierzyłem i myślałem ze symuluje

11

Odp: Abtonic Butterfly

silownia jest niezastapiona !!

12

Odp: Abtonic Butterfly

stary jeśli to kupisz to najlepsze co możesz z tym zrobić to założyć na glowe, to moze najwiecej Ci pomoc... sory

13

Odp: Abtonic Butterfly

Robertą23 , nawet jak sztangę i hantle będziesz podnosić bez techniki-poprostu gora dol, to nie będziesz mial zadnych efektow.
niektórzy mysla ze kulturystyka to bezmyślne podnoszenie ciężarów :badgrin: jak bardzo sie myla.... Zapominj o tym shitcie.

14

Odp: Abtonic Butterfly

co żelastwo to zelastwo.