1

Temat: tylne aktony barkow

co polecacie za cwiczenie na tylnie czesci barkow, bo jakoś tak mało o nie dbalem, i mam bardziej rozwinieta przednia czesc, tylniej tak jakoś nie widać zbytnio... nie odroznia sie.. kto z wlasnego doswiadczenia wie, które cwiczenie daje pompe na ta czesc :>

2

Odp: tylne aktony barkow

unoszenie hantli na bok w opadzie tułowia lub unoszenie hantli na bok w siadzie z tym ze kladzie klatke na kolanach

3

Odp: tylne aktony barkow

najlepsze palenie w tylnej czesci barkow mam robiąc na wyciągu ta partie.
Ruch jest taki sam jak unoszenie hantli w opadzie tyle ze wykonujesz go na stojaca wyprostowanym.
Do wyciągu zaczepićsz dluga linę a na jej końce metalowe uchwyty za pomocą haczykow.
Chwytasz końce i robisz odwrotne rozpietki.
Nie wiem jak sie nazywa to cwiczenie ale mam nadzieje ze zrozumiałeś opis . Wada jest taka ze musisz miec siłkę zaopwtrzona w wyciag.Wazne jest aby przytrzymać chwilkę w momencie maksymalnego odchylenia rak i powolne opuszczania rak czy to robisz unosząc hantle czy używając wyciagu.

4

Odp: tylne aktony barkow

siłkę mam zaopatrzona w wyciag:D to nie ma problemu... zobacze, dokładnie nie zrozumiałem kak to zrobic, ale wczytam sie i poglowkuje na silce... moze zalapie thx...pzdr

5

Odp: tylne aktony barkow

robiłeś kiedyś prostowanie ramion na wyciągu za pomocą grubej liny(nie chodzi o linke od wyciagu). Musisz miec taka z guzami na końcach tyle ze dluzsza tak zeby 3majac jej końce mozna było swobodnie odchylić ramiona do tylu(odwrotne rozpietki). Na obu końcach liny mocujesz haczyki, te same za pomocą których przymocowałeś linę do wyciagu.
Haczyki sie nie zsuwają ponieważ na końcach liny są guzy.
Po przyczepieniu tych haczyków do liny zaczepićsz na nich metalowe uchwyty od wyciagu.
Stoisz wyprostowany lub siedzisz i 3majac uchwyty na końcach liny odchylasz ramiona do tylu - na tym polega cwiczenie.
uff inaczej nie potrafię tego opisać /

6

Odp: tylne aktony barkow

kumam opis za***sty //:-D :-D /

7

Odp: tylne aktony barkow

Wg mnie na tylny akton najlepsze unoszenie hantelek w opadzie 3 serie po 15 powt, ale każdy ma swoje ulubione ciczenia /.

8

Odp: tylne aktony barkow

dokładnie każdy ma swoj sposob ale kolega chciał sie dowiedzieć jakie inni maja sposoby na ta czesc barkow /

9

Odp: tylne aktony barkow

Sprobuj odwrotne rozpietki