Temat: przerwa w treningu- przeziebienie

Witam.. właśnie wróciłem z siłowni po nieudanym treningu..Nie mam sily wykonać cwiczen.. Wiem ze to przyczyna przeziebienia które mnie dopadlo  ; mysle nad przerwa(gdzies około tygodnia) w cwiczeniach lecz boje sie jej panicznie  neutral ćwiczę 17 miesięcy bez dłuższej przerwy niz 2 dni  ; co robić ? strasznie boje sie spadków ; jem właśnie 2 puchę XP... zjadłem polowe ; jeśli przerwe trening na tydzień to przerwać również dawkowanie? czy brac go tak jak w dni NT ?? Prosze o konkretne rady..

2

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

oj tez mialem taka sytuacje i tez podczas brania XP Przerwe zrobić musisz bo cwiczenie będąc chorym nie ma sensu, bo przeciez zeby biorąc XP nie miec sily to jest niedopomyslenia big_smile Co do brania to nie mam pojecia sam mialem ten problem ale jednak zostałem przy 4capsach dziennie.
Bledem jest to, ze przez te 17tyg nie miales przerwy.
Przerwy powinno sie robić aby dac naszym mięśniom odpoczynek

3

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

No mozliwe ze było bledem ale jadę caly czas planem na masę wiec maja troche przerwy, katuje je ale z rozsądkiem no wlasnie.. zero powera ; wczesniej było troche ale teraz.. to masakra! sztanga mi w rekach latala..  'ludek' odpocznę i bede brał jedna porcje dziennie.. moze do pićtki mi przejdzie to cmykne obiegówkę i bedzie dobrze ; po 2 serie na partie.. potem od poniedzialku pojadę juz normalnie! Daj Boze zeby mi zdrowie wróciło bo nie wiem jak wytrzymam bez treningu.. hehe pozdro

4

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

a po XPandzie to sztanga Ci powinna chodzić jak piórko

5

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

A właśnie dziwna sprawa... bo takiego powera nie mam ; dawkuje rano na czczo i potem przed treningiem.. fakt z pierwszej puszki o dziwo poszło mi 1.5 cm... sam byłem zdziwiony takim efektem ale tak jest! A co do nadzwyczajnej energii na treningu to niestety jej brak.. możesz mi napisać na pm swoje dawkowanie xp i ile czasu jadłeś przed wzieciem porcji to moze coś skoryguje u siebie.. nie będziemy tu robić niepotrzebnego off-topa ; pozdrawiam wszystkich

6

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

nie mogę coś pm wyslac:| ja brałem XP przed treningiem 4capsy i 2 po, bo mialem tylko 1puche;D ale zadowolony bylem.
1.5 cm to zły wynik nie jest;P chociaż dziwne, ze pompy nie masz

7

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

a poza tym słuchaj mówisz ze miales najdluzsza przerwe tylko 2 dniż?stary według wielu analiz to po około 6 tygodniach treningu jednym systemem powinno sie zrobić tydzień przerwy dla poprawienia regeneracji a jak ty sie poisz spadków boze od jednego tygodnia przeciez ci wszystko sie nie zawali jak jesteś chory i robisz trening to jest jeszcze gorzej jak bys go nie robił bo organizm jest strasznie osłabiony a ty go jeszcze nokautujesz treningiem tak sie nie robi.
Jak jesteś chory zalecam z tydzień przerwy to trzeba instynktownie wyczowac.

8

Odp: przerwa w treningu- przeziebienie

wyczułem go właśnie i wiem ze nie pociagnie... dlatego do poniedzialku przerwa.. Moze jak odpocznę to lepiej mi bedzie wchodziło ;p 'ludek' ;D A xp mam zamiar dawkować w taki sposob : pol miarki rano na czczo i pol w porze treningowej, powinno byc ok