Temat: pomocy!! 6 Weidera ????

pomocy!! nie lapie o co chodzi w tej 6 weidera, tępy jakiś jestem.
czy te cwiczenia robimy w jednej serii? czy na każde cwiczenie przypada podana ilość serii? pozdrawiam.

2

Odp: pomocy!! 6 Weidera ????

PNphpBB2&file viewtopic&t 3467 3467 to co powinno pomudz

3

Odp: pomocy!! 6 Weidera ????

6 czwiczen wykonanaych pod rzed bez przerw to jedna seria, robisz odpoczynek - bardzo krotki (ja rbilem 3 sek) w tym czasie masuj brzuch, i robisz kolejny obwód

4

Odp: pomocy!! 6 Weidera ????

ja tez nie łapałem ale ; ziomki z tego forum sluza pomocą i radze z niej skorzystac; pozdro ja juz 8 dzien jade.....;; jakoś idzie!! mam zamiar dojechać do konca; pozdrawiam

5

Odp: pomocy!! 6 Weidera ????

ziom masz zamiar do końca dojechać ale zobaczysz, przy XXXnastym dniu będziesz sie zwijał po każdej serii ja tak mialem... ale zrobiłem cale 42 dni... niedawno skonczylem, są widoczne efekty, ale trzeba sie starać i nie olewac.
mój kumpel zaczął razem ze mna i tak odkładał ze ma teraz chyba 25 dzien i z gory wiadomo ze zadnych skutków nie bedzie... chyba... no moze bedzie mial minimalnie mocniejsze miesnie.. ale sam nie wiem

6

Odp: pomocy!! 6 Weidera ????

mam zamiar dojechać do końca

przy XXXnastym dniu będziesz sie zwijał po każdej serii

moze nie zwijal( mnie przynajmniej nie boli brzuszek, ale to moze dlatego,ze kiedyś byłem fanatykiem brzuszkow(bardzo zależało mi na tarce ) i robiłem np 4x 200brzuszkow i 4x1 spiec i sie troche wyrobilem)ale ^W mozna sie zanudzic. Trzeba miec naprawdę wiele zapalu,zeby skończyć ten plan. Przy okazji- gratulacje TWashingt