Temat: Dylemat

kupiłem caly zestaw do cyklu w tym glutaminę zakupiłem to w pićtek dziś odkręciłem wieczko puchy i okazało sie ze nie ma tej aluminowej folijki ; co mam zrobić paragonu nie mam i nie wiem czy brac ta glutaminę czy nie

2

Odp: Dylemat

idź do sklepu i zrob haje

3

Odp: Dylemat

Wyprobuj to na psie albo chomiku.
Nikt Ci raczej reklamacji nie uzna //:-D :-D Kazda puche, jeśli nie jest zafoliowana powinno sie sprawdzić //:-D :-D /

4

Odp: Dylemat

Ale chyba nie we wszystkich puchach jest taka folia /

5

Odp: Dylemat

co to za glutażsa ślady ze tam w ogole byla foliaż

6

Odp: Dylemat

śladów nie ma ale nie wiem czy to ma znaczenie bo na crea fusion po zdjeciu tej folii tez nie było widać

7

Odp: Dylemat

Z jakiej firmy ta gluta

8

Odp: Dylemat

ta nie we wszystkich jest folia, pozatym reklamacji Ci nie uznaja na pewno.
Bierz i nie piernicz nie masz juz teraz wyborujak jest jej tyle, ile miało byc to nikt Ci tam nic nie szperał /

9

Odp: Dylemat

glutaminka Olimpa jest i faktycznie nie bede kombinował tylko zjem /

10

Odp: Dylemat

Ja tez mam L- glutaminę Powder Olimp 200g i mialem normalnie folie pod wieczkiem wiec idź do sklepu gdzie kupiłeś i rob haje kolesiowi, pewnie reklamacji nie przyjmie ale niech nie kombinuje

11

Odp: Dylemat

'' ''!idz do sklepu i zrob hajehehehehehehhhehehe

12

Odp: Dylemat

u olimpa zawsze folia jest,choc ich gluty nie mialem,ale we wszystkich innych produktach byla.pamietaj zdrowie wazniejsze.pzdr.

13

Odp: Dylemat

ja bym sie tam nie patyczkowal, place to wymagam, moze to nie jego wina ale jak pójdziesz i powiesz "wie pan no taka sprawa kupiłem i nie ma dekla" to Cie wysmiejea jak wejdziesz z ryjem jeszcze przy klijentach to Ci dupę bedzie lizac chyba ze masz jakiegoś byka co sprzedaje i Ci wpierdol sposci:D to uwaga:D