Temat: Kilka pytan (roznych)

1 Po pierwsze co zrobić zeby miec rowne cegielki na brzuchu?
- słyszałem ze lewa strona ciała jest lepiej ukrwioan ito przez to?
2. Co zrobić zeby bardzije kwadratowa kalteż
- słyszałem ze rozpietki i wyciskanie na wąskim uchwycie nie daje efektow kiedy te cwiczenai sie laczy... jak tak to które lepsze? Zeby miec kwadratowa klatę bardziej, albo zeby na środku sie powiekszylaż
3. Czy robić mostek przy wyciskaniu?
- jedni moiwa za tak inni nie : 4. Kiedy brac bialko (pije moje driny) ale msuze sie troche ograniczyć bo drogie (bialkowe) przed treningiem czy po treningu? który wazniejszy?
Z gory dzieki ćwiczę 6 miesięcy i czasami sie na siłce mity zdarzają jak os palnolem to sory.

2

Odp: Kilka pytan (roznych)

1.Ksztalt zalezy od genetyki.Mozesz poprawić tylko ichtwardosc,definicje wytrzymalosc,wyrazistosc.
2.Podobnie jak wyzej. To co napisałeś nie jest prawda. Rozpietki rozciągają miesien piersiowy,a wyciskanie wąskie (odpowiednio wykonane) wpływa na jego srodkowa czesc.
3.Nie.Lepiej zmniejsz ciężar i wykonaj prawidlowo.
4. Bialko godzinę po treningu,przed treningiem (ok.godziny) wegle.

3

Odp: Kilka pytan (roznych)

1)
ćwicz brzuch normalne tj. dolna i gorna czesc. anatomi człowieka nie da sie oszukać
2)
cwiczyc: rozpietki bardzo dobre cwiczenie, dokładnie rozciąga mięśnie klatki, a wyciskanie w wąskim uchwycie rozwija mięśnie srodkowe klatki, niekiedy warto sie przerzucić ze sztangi na hatntle (wiekszy zakres ruchow-dokladnie rozciaganie)
3)
nie, wazna jest technika z jaka sie ćwiczy a nie kolka na gryfie, ćwicz dokladnie, tak jak należy
4)
bialko możesz brac rano i przed snem, a jak chcesz brac w środku dnia, to po treningu bierz bialko pochodzenia zwierzecego

4

Odp: Kilka pytan (roznych)

no ninjaBai byłeś szybszy: jak weszlem to twojego posta nie bylo- ale odp.
podobne:

5

Odp: Kilka pytan (roznych)

Mostek najczęściej sie robi, kiedy chce sie pobić rekord wyciskania, jest to taka technika wypchniecie sztangi w gore.

W normalnym treningu masowym, rzeźbiącym czy innym sie mostka nie robi.

6

Odp: Kilka pytan (roznych)

A jak np.
jadę 4 serie po 1 powtórzeń i mam 9 powtorzenie i juz wiem ze nie podołam to robić mostek czy lepiej zeby mi troche pomógł kolegaż

7

Odp: Kilka pytan (roznych)

moim zdaniem zeby ci troche pomógł kolega

8

Odp: Kilka pytan (roznych)

A jak np. jadę 4 serie po 1 powtórzeń i mam 9 powtorzenie i juz wiem ze nie podołam to robić mostek czy lepiej zeby mi troche pomógł kolegaż
Walcz uczciwie z ciężarem (tj. bez mostka),a kumpel moze ci pomoc, motywując cie np. takimi slowami: podnoś ten pierd...ny ciezar,albo ogol se jaja i wypier..aj do przedszkola ! by Animal...

Faktycznie Blaux, nasze odpowiedzi są podobne,ale nie posądzam cie o sciaganie.