26

Odp: auto

jedno jest ważne w takich wypadkach trzeba miec albo dzianych starych albo staly sposob na dochód finansowy bez hajsu nic sie z fura niezrobi a poco ma stać pol roku w garażu przeciez;P

27

Odp: auto

to trzeba wiedzieć od kogo kupić - przeciez bym nie kupił sprowadzanego w komisie wiadom oze to złodzieje i oszuści - bez urazy ale sam piszesz ze cofałeś licznik

No jasne ze cofałem kumple przywozili auta z niemiec cofaliśmy liczniki i sprzedawalismy, pewne to jest tylko w tedy jak sam kupisz w salonie tak jak ja mam przebieg 7 i to jest pewne :idea: no chyba ze jakiś sąsiad jeździ i widzisz ile, to mozna zaufac.

Pozdrawiam

28

Odp: auto

mój ojciec wymyślił ze kupoimy diesla i będziemy jeździć na opal ;P heheh

29

Odp: auto

Jak diesla to moze byc tez laguna 2,2 ok 105 km jeśli trafisz na 2,2 td to tez miodzio ale nic nie pobije benzyny w dynamice big_smile

30

Odp: auto

Ja mam na sprzedarz golfa 3 ze sportowym wydechem drewniana kierownica i instalacja gazowa autko zarejstrowane cena 9000zl rok 93 cena oczywiście do uzgodnienia moze chcesz ??

31

Odp: auto

ale ja zawsze bede twierdził ze na LPG to juz nie to samo lols

32

Odp: auto

jeździłem kiedyś laguna, ale nie polecam, bo dość awaryjna i wszystko drogie: przeglady, czesci itp.
(sprzedalem po 3 latach). Jakbym mial teraz kupować brykę to bym sie pofatygował do niemiec i brał mitshubishi eclipse, lub forda pumę oczywiescie chodzi mi o opcje dla mnie tylko, bo jako rodzinny samochód odpada.
Samochody 10letnie to zazwyczaj zdezelowane graty, dlatego bierz gora 7latka.

33

Odp: auto

MarquisLa wole diesla... wole jeździć na oplae niz na lpg:D hihihi no i coś drogo wychodzi... wle tez kupić od jakiegoś stgarego papcia, najlepiej pojadę do niemiec big_smile pozdro dzieki

34

Odp: auto

Polacy zawsze byli waleni w d.pe przez Niemcow
a teraz sami jeżdżą po to zeby zostać zwaleni i jeszcze z pocalowaniem reki biorą stare wypierdziane samochody
Polska to dziwka Europy, tak było i tak zostanie jeszcze długo

35

Odp: auto

NO niezle dales IhubiI... skoro tak sie wypowiadzasz o swoim narodzie...chociez nie masz moze racje ale tylko po czesci...Polska to jedyna matka ktora kocha Cie od urodzenia do śmierci i trzeba ja kochać tak samo!! a ze POLACY to często zwykle smieci to inna sprawa!! niestety to wlanis tacy ludzie tworzą o nas taki obraz.. : (tylko nie pomyslecie ze ja jkais moher jestem, po prostu wiem co to znaczy teskinic za Ojczyzna hmm)

36

Odp: auto

Honda Civiv '95 model V 3 drzwiowy z silniekiem 1,6.
Bardzo dobry, mało awaryjny, sportowy wyglad i cud podstawa do tuningu, ewentualnie Calibra