1

Temat: auto

witam... mam troszke kasy 12 zl... chce kupić auto zastanawiałem sie nad golfem3 albo astra 1, kumpel polecił mi tez lantre... moze macie jakeis auta godne polecenia do 12 zl (sao auto ubezpiecznie itp to inna bajka) rocznik 96-98
pozdrawiam

2

Odp: auto

poszukaj na moto allegro tam czasem mozna wychaczyc nmiecle cacka.
Polecam golfa 3...pasuje do pakerów :

3

Odp: auto

bol z allegro i kupnem auta jest taki, za pojedziesz na drugi koniec Polski po 10-o letniego golfa i okaze sie ze ma w H wgnieceń po stronie po której nie byly robione fotki

2 miechy temu kupiłem sobie pierwsze autko, kierowałem sie glownie wygoda i tym zeby mial troche mocy, wybór padł na : bordowego lanosa z 2000, sedan, wersja SX, silnik 1.6, 106 koni pod maska, full opcja, cena 12.6 pln + oc (1.5 pln), przebieg 58 tys km, instalacja gazowa LPG, od starszego goscia, autko w stanie idealnym, wypucowane, zero zarysowan, bez wypadkowy, garażowany

- wspomaganie kierownicy
- abs
- immo
- alarm+centralny zamek
- radio
- elektycznie sterowane szyby, lusterka, antena
- zderzaki w kolorze nadwozia, welurowa tapicerka, dzielona tylna kanapa
- LPG

na dzien dziejszy sprawuje sie idealnie, komfort jazdy super, 106 koni pod maska tez robi swoje ;
nie zamienił bym na nic innego, niepochlebne opicji o deawoo płyną od ludzi którzy nie mieli nic espolnego z tym autem, trafiłem na okazje i ja wykorzystałem

na poczatku tez myślałem o golfie, ale przerażają mnie 10-o letnie auta

4

Odp: auto

każdy ci powie ze nie ma to jak niemieckie bryki ja mam borę to praktycznie jak golf4 tylko troche wiekszy ale jeśli chodzi o awaryjność a zwłaszcza elektroniki to VW na poziomie zero mialem wczesniej koreańskiego Accenta i przejechałem ponad 2 i zero usterek a tutaj zero powodzenia.
:badgrin:

5

Odp: auto

Bora to nie 10-letni Golf, zacznjimy od tego
wszystko zalezy od danego modelu, teoria niezawodności sie klania,

ostanio widziałem jak na skrzyzowaniu zepsuła sie nowa Toyota Yarris to był widok

6

Odp: auto

Ja ci radze kupić Renault Laguna sam mam to autko z silnikiem 2. 8V 115 KM ma takie przyspieszenie ze robi ci sie uśmiech na twarzy oczywiście na benzynie dynamika, komfort jazdy jest jednym słowem zaj...., wspomaganie, abs, 2 poduszki powietrzne, elektryczne szyby, klima i nie duze spalanie jak na 2. za 12000zl kupisz spokojnie z roku 95-96 a na pewno ci sie spodoba samochodzik bo jest godny uwagi tutaj masz zdjecie tej furki coś mam podobnego tylko zielona http://virtcars.com/obrazky/contesty/renaultlaguna http://virtcars.com/obrazky/contesty/renaultlaguna

7

Odp: auto

Dodam jeszcze ze ma centralny zamek, alarm, skorzana skrzynie biegów i LPG wiec godne przemyslenia

8

Odp: auto

IhubiI zgadzam sie z tobą co do Lanosa... big_smile

Co prawda ja prawko robie w tym roku dopiero, ale mój Tata ma właśnie Lanosa, tyle ze 1,5 i około 9 KM, 7 letni juz, ale sprawuje sie dobrze, dopiero osatnio byla jakas usterka, a tak to przez cale 7 lat sprawował sie idealnie big_smile Nie ma wszystkich udogodnień jak twój (np. elektycznie sterowane szyby, lusterka, antena ), ale jest OK

Pozdrawiam

9

Odp: auto

lanos dobra fura jeździłem takim na L - ce a pozatym tanie czesci zamienne

10

Odp: auto

IhubiI ja tez mam Lanosa 1,6 bordowy sedan hehe kopa to on ma fakt :badgrin:

11

Odp: auto

Kisiel, fura Twoja czy rodzicow ?

lanek rulezzzz lols
http://img102.imageshack.us/img102/5190/12tw1

12

Odp: auto

jeśli chodzi o lanosa to spalanie mi sie nie podoba za duze i jeszcze sprzedac go za godziwa sumę graniczy z cudem ale auto kupujemy po to zeby jeździć najbardziej chodliwe są niemieckie bryki dlatego najbardziej kradzione są VW,BMV,AUDI,MERCEDES a jeśli chodzi o moja borę to jest super auto z 2002 roku tylko jest tak naszprycowane elektronika ze prawie nic nie zrobisz samemu po każdej wymianie czy nawet przeczyszczeniu glupiej przepustnicy musi byc podpięty komputer a jeśli chodzi o komfort to lux i oczywiście czesci za grosze i wszędzie dostepne.

13

Odp: auto

spalanie lanosa na benzynie to jest koszmar, dlatego 75% tych aut ma LPG

14

Odp: auto

Fura Starych ale moze dostane go jak zrobie prawko big_smile to moje marzenie

15

Odp: auto

ja jeżdżę nissanem mikra <zawstydzony> 99r 1,3 benzyna - auto mamy

16

Odp: auto

wczesniej jeździłem nowym Seatem Ibiza i Seicentem oba rodzicow lols
Seat, za twarde zawieszenie, Sej to nie samochód to taczka lols, Lanek rulezzz lols

17

Odp: auto

Hmm ja bym tam sobie kupił bmw 3 z tuningiem juz jakimś albo golfa 3 ale bardziej bym wolal BMW lols

Nie ma to jak ogień pod maska i konfort jazdy big_smile

18

Odp: auto

dzieki wszystkim za rady:d lanos raczej odpada... wole coś niemieckiego...wielkie dzieki... posuzkam okazji, najlepiej od starego dzidygi coś skombinuje:d

19

Odp: auto

spalanie lanosa na benzynie to jest koszmar, dlatego 75% tych aut ma LPG

zgodzę sie z tym ale gazu spali wiecej a teraz gaz a benzyna to niewielka roznica dawniej to mega sie oplacalo.

20

Odp: auto

gaz 2,07 pln za litr
mimo wszystko sie oplaca

21

Odp: auto

Hmm ja bym tam sobie kupił bmw 3 z tuningiem juz jakimś albo golfa 3 ale bardziej bym wolal BMW lols  
Nie ma to jak ogień pod maska   i konfort jazdy  :D

I w przypadku BMW bedzie nie tylko ogień spod maski tylko tez ogień z portwela jak BMW to z pewnego zrodla nie starsze niz 4 lata a to juz ogromna kasa a jak sie zacznie psuć to sie nie wypłacisz

22

Odp: auto

gaz 2,07 pln za litr
mimo wszystko sie oplaca

Zalezy od regionu ale właśnie wiem ze w twoich okolicach gaz jest tańszy to fakt ale okolice Chrzanowa 2.25 a benzyna nawet po 3,5 i jak tak gazu spali z dwa litry wiecej to niewarto ale normalne kto ma instalacjie bedzie jeździł tylko juz teraz nie warto zakladac, ale jeśli chodzi o Lanosa to powiem ci ze tez zalezy jak trafisz bo jeden spali 11 a drugi zmieści sie w 8 tak ze zalezy.

Pozdrawiam.

23

Odp: auto

na poczatku tez myślałem o golfie, ale przerażają mnie 10-o letnie auta

jeżeli to było 1 letnie auto z niemiec to spokojnie mozna mu odjąć z polowe lat. Spytacie pewnie dlaczego ???

1. Nie sypić soli w Niemczech w czasie zimy - nie ma problemu z korozja - a ja widziałem juz polskie lanosy po 3 latach z dziurami wielkości środkowego palca

2. jakość kontroli podczas przeglądu i wymagania wzgledem czesci zamiennych - musi byc TUV - sprawdźcie sobie jakie mwymagania maja czesci zamienne dostępne w Polsce lol lol lol

3. jakość drog pozostawię bez komentarza

4. jakość paliwa także

5. O gazie i kiszeniu silnika nie bede sie wypowiadał

podsumowując - wolalbym 1 letnie auta z D z 3 letnie z Polski

24

Odp: auto

jeśli chodzi o tak zwane zdrapki z zagranicy to powiem tak ze na dwoje babka wróżyła moze tam drogi lepsze ale to auto na liczniku bedzie miało 8 km a przejechane bedzie miec 5 000, tak ze sporo tych liczników cofałem i to zazwyczaj byly autka z Niemiec bo tam autem sie jeździ a nie stoi w garazu.

25

Odp: auto

to trzeba wiedzieć od kogo kupić - przeciez bym nie kupił sprowadzanego w komisie wiadom oze to złodzieje i oszuści - bez urazy ale sam piszesz ze cofałeś licznik