1

Temat: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

Czy podczas 6 dni robienia rzezby, biorąc Glutamine, HMB i BCAA i Thermal Pro mogę trenować 7 dni w tygodniu po około 1,5 - 2 godziny?? I czy do tego mogę codziennnie wykonywać godzinę aerobow?? Prosze o ewentualne sugestie, czy nie skończy sie to przetrenowaniem itp.

2

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

spóźniłeś sie...... tyle Ci powiem.
po co na poczatku sierpnia robić rzezbe? bierz sie za mase.
howgh!

3

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

Nie no, juz miesiąc ja jade!! oszczędzałem sie przez ten czas, tak zeby sie nie zakatowac.
Teraz dokupiłem suple, i mam zamiar sie zakatować Pytam tylko czy to napewno dobry pomysl

4

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

spalisz mięśnie chyba ze z 4-5 razy silka a reszta dni aeroby to tak

5

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

napisz jaki masz trening...aeroby 7x ..odpada..aha ile wazysz??

6

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

siedem dni to faktycznie zaduzo

7

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

Wzrost 178 cm. Waga 85 kg. staż 2 lata.

Trening:

Pon: Klatka piersiowa
Wt: Biceps i triceps
Sr: Nogi
Czw: Plecy i Grzbiet
Pt: Klatka Piersiowa
Sb: Barki i bceps
Ndlecy i Grzbiet

ułożyłem sobie to jako plan na rzezbe, bo nie moglem nigdzie znaleźć adekwatnego do moich potrzeb... ćwiczyłem tak dwa tygodnie po dwie godziny dziennie. Nie czułem sie zle, ale postanowiłem zapytać ludzi o szerszej wiedzy o opinie, bo znajomi mówili mi ze przeginam. Efekty sa. dietę wysokobialkowa trzymam. Z obwodów nie zeszło nic. Lekko poprawiła sie definicja, ale to nie jest jeszcze to czego oczekuje. Prosze o sugestie.

8

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

trening jest ZLY...... zły układ itd... rozpisz resztę ale i tak widav ze coś jest nietak.
85 kg i chcesz robić rzeźbę i jeszcze w sierpniu i w okresie kiedy sam mówisz ze definicja sie poprawila... troche dziwny wybor.
Powiem tak: trening do zmiany i ograniczenie aerobow.
Termal zrobi swoje, 7kg napewno spadnie.

9

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

po takim treningu jak jeszcze troche nim poćwiczysz gwarantuje ci spalenie miesni big_smile
Plecy i Grzbiet a tym to mnie rozbawiłeś big_smile
za dużo plan do dupy jednym słowem mówiąc wiecej czytaj forum skoro ćwiczysz juz 2 lata i takie bledy popełniasz big_smile

10

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

Ulozony spontanicznie A ze plecy i grzbiet to tak mówiliśmy kiedyś jak jeszcze nikt nie mial o niczym pojecia.
A z jakiego powodu bledy?? Prosta sprawa.
Nigdy nie robiłem rzezby.
przeglądnąłem cale forum (niejedno) i nie zdobyłem potrzebnych informacji.
Wtedy wyszedlem z zalozenia ze próbne zlamanie pewnych konwencji na krotkic okres czasu moze mi pomoc, a napewno nie zaszkodzi.
zaszkodzić nie zaszkodzilo, aczkolwiek w zwiazku z waszymi sugestiami typu do dupy , trzeba wprowadzić pewne korekty.
jeżeli chodzi o główne zasady, to skupiłem sie na diecie i krótkimi przerwami miedzy seriami.
Do tego codziennie rower i biegi.
około godziny.
Nie sadze zeby to powinno spowodowacznaczy spadek masy miesniowej.
jeżeli macie dobry plan, to dajcie mi go!! Bede naprawdę bardzo wdzieczny!! Dzieki.

11

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

Robienie rzeźby nie oznacza cwiczenie przez caly tydzień i robienie kilka razy w tygodniu partii mięśniowych tych samych poprostu trzymasz dietę dorzucasz aeroby skracasz czas przerw meidzy seriami wieksza ilość powtórzeń i serii wspomaganie suplementacja i to musi wystarczyć a nie cwiczenie 7 dni w tygodniu+ aeroby :

12

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

OK!! Ja widziałem to zupełnie inaczej.... myślałem ze to bedzie niesamowicie zlozone!! Dzieki!! To o wiele ulatwia sprawe.
Przekombinuje mój standardowy trening, dorzucę pare nowych cwiczen, skrócę czas miedzy seriami, zwiększę ilość powtorzen.
I bedzie dobrze.
Do tego dieta i aeroby.
Dzieki!!

13

Odp: Rzezba. Czestotliwosc treningow.

to jak niektórzy mysla ze czym wiecej na siłce siedzisz tym wiekszy jesteś ;p np jak ktoś wielki jest to niektórzy mowia: ten hyba caly dzien na siłowni LOL

sekret tkwi w czymś innym , niepal se mięsa ! bo to porazka, sam kiedyś se zjarałem mięso ; załamka