Temat: Trening miesni brzucha

Mam 13 lat, ok.165cm wzrostu i waze 58 kg.Cwicze w domu na ławce skosnej.
ćwiczyłem od kilku miesięcy nieregularnie ale od 09.01.07 znów zaczolem ćwiczyć regularnie - robie co 2 dni 2 brzuszkow i 2 popek.Niestety nadwyczajnych efektow nie widac... Na poczatku gdy robiłem 2 brzuszkow to czułem ze mnie mięśnie bola , ale teraz juz tego nie czuje i wydaje mi sie ze jak nie czuje tego ze mnie bola to znaczy ze zrobiłem za mało brzuszkow lub niepoprawnie (niedawno zrobiłem 3 brzuszkow i tez mnie nie bolaly)...A mięśnie brzucha mam mało widoczne, ale jednak troche mam.
prosiłbym o jaka rade jak ćwiczyć czy napisać to co zle robie ( ze moze za często cwicze). Z gory dzieki

2

Odp: Trening miesni brzucha

To normalne, ze nie bola bo przyzwyczajasz je do wysiłku i nie ma zakwasów poprostu.
Jak chcesz zrobić ładnie brzuch to na rzeźbę polecam A6W ( Aerobiczna Szostka Wiedera ) a jak chcesz powiększyć brzuch do ABS poszukaj na necie schematów i opisów tych cwiczen a nie będziesz żałować

3

Odp: Trening miesni brzucha

ja bym polecał jednak A6W na mięśnie brzucha //:-D :-D /

4

Odp: Trening miesni brzucha

Jak ci maja rosnac mięśnie brzucha, i sie uwidaczniac, jak ty je palisz po prostu??!! na biceps tez robisz 4 serie po 1 powtorzen??chyba nie na tym rzecz polegaż?

5

Odp: Trening miesni brzucha

Akurat jeżeli chodzi o mięśnie brzucha to na rzeźbę raczej zalecana jest duuuuza ilość powtórzeń bez czasu na regeneracje ( popatrz na A6W ) a pozatym bez obciazenia nie jest tak łatwo spalić miesni ( popatrz sobie na ilosci powtórzeń i serii w planach na rzeźbę gdzie z malym ciężarem robi sie tego bardzo dużo )

6

Odp: Trening miesni brzucha

powinieneś zacząć robić jakieś inne cwiczenia na brzuch np.
unoszenie nóg w lezeniu na lawce, scyzoryki i inne.Same brzuszki nie starcza na pewno

7

Odp: Trening miesni brzucha

'' ''!Akurat jeżeli chodzi o mięśnie brzucha to na rzeźbę raczej zalecana jest duuuuza ilość powtórzeń bez czasu na regeneracje ( popatrz na A6W ) a pozatym bez obciazenia nie jest tak łatwo spalić miesni ( popatrz sobie na ilosci powtórzeń i serii w planach na rzeźbę gdzie z malym ciężarem robi sie tego bardzo dużo )katseo, wez pod uwage, ze on dopiero zaczyna! NIE MA CZEGO RZEZBIC!! na poczatek od a6w lepszy jest abs, bo od niego mięśnie sie powiekszaja, uwidaczniaja.
I dobiero później mozna je rzezbic.A co do planów na rzezbe, to doskonale wiem, jak one wygladaja.
Ale używa sie ich, jak ma sie juz co rzezbic!PEACE

8

Odp: Trening miesni brzucha

Prosze tu jest wszystko na temat miesni brzucha.
chociaż sie moja praca nie zmarnuje ;f

9

Odp: Trening miesni brzucha

No, super praca , tylko zauważ co sam tam napisales- ze katowanie miesni brzucha jest do dupy! nie o to w tym chodzi, zeby sie zajechac.
I nastepna wazna inf.
z twojego artykułu to ta o ABS- robi sie nim masę brzucha.
I naprawdę uwierz mi, ze lepiej robić najpierw abs a dobiero później a6w niz od razu zajac sie rzezbieniem.
Pozdro

10

Odp: Trening miesni brzucha

jeśli ktoś ma spora oponę na brzuchu to mozna zacząć odwrotnie

11

Odp: Trening miesni brzucha

'' ''!Mam 13 lat, ok.165cm wzrostu i waze 58 kg.on nie ma sporej opony na brzuchu, patrzac na wzrost i wage /

12

Odp: Trening miesni brzucha

ja również bym polecał jednak A6W na mięśnie brzucha //:-D :-D Ale ostrzegam ze nie jest on lekki Sam nim ćwiczyłem /

13

Odp: Trening miesni brzucha

Ludzie, zrozumcie- A6W jest na rzeźbę brzucha.
Nie ma nic śmieszniej wyglądającego jak wielki przypakowany chłop z malutkimi widocznymi mięśniami brzucha..no, chociaż wielcy goscie nie ćwiczący nog, i majacy je chude jak patyki są chyba jednak bardziej śmieszni Niech ćwiczy najpierw ABS

14

Odp: Trening miesni brzucha

Jak ktoś ma oponę to niech sobie zacznie robić A6W, bo lepiej sie patrzy na efekty masowe nie majac tluszczu ale samo z siebie wynika, ze jak sie zaczyna ćwiczyć brzuch to odpada A6W bo do tego trzeba przygotowania ktoś kto nie ćwiczył nie da rady robić dobrze i do końca tego cwiczenia