1

Temat: nadgarstki

mam kłopot z nadgarstkami . co możecie mi doradziasize 1Wyslany Pon Sie 23, 2004 3:04 pm:ćwicze regularnie od 4 miesięcy od dwóch tygodni podczas wykonywania ćwiczen na triceps ( wyciskanie sztangi zza gLowy) odczuwam dotkliwy bol . co robiaż

2

Odp: nadgarstki

cie?ko powiedziea
może (jeżeli bol jest tylko przy tym ćwiczeniu) dorad? sie trenera/instruktora aby pokaza3 ci jak dokładnie to robią . jakbyo odczuwa3 bol przy innych partiach (szczegolnie klata) to może oznaczaa że przeci1?y3eo nadgarstki no ale jak jest tylko przy jednym ćwiczeniu to chyba sprawa techniki.
możesz kupić sobie jak1o opaskę na nadgarstek lub usztywniacz (cos t tym stylu)

3

Odp: nadgarstki

po pierwsze idź do lekarza mój kumpel mial tak samo i dobrze ze poszedł do lekarza on mu doradzil....stosuj pasy albo opaski na nadgarstki zabezpieczaj je i nie przeciążaj ...

4

Odp: nadgarstki

tak jak conan pisze nadgarsti usztywnij opaskami... z czasem jak będziesz nabierał masy bol minie... tak samo mialem...

5

Odp: nadgarstki

Ja też jak zaczynałem przez pierwsze miesiące miałem z tym problemy ale z czasem mine3o.
Opaski zdecydowanie pomagają.

6

Odp: nadgarstki

jestem zdania że kiedyś niedostatecznie rozgrza3eo nadgarstki przed treningiem i to spowodowa3o jakieś naciągniecie lub coś podobnego i do tej pory pozostaje boli tylko przy wykonywaniu jednego ćwiczenia nic nowego kiedyś z kumplem miałem podobny problem przy wszytkich ćwiczeniach było bez problemu jednak przy podciąganiu sztangi do brody jeden nadgarstek tam rwa3 że sama sztanga była za cie?ka przez ok. 1-2 miesiące nie wykonywa3em tego ćwiczenia i teraz jest wszystko w normie ani ja ani kolega nic nie odczuwa nieprawid3owego.
Sprobuj zastąpić te ćwiczenie na pewien okres innym jeśli bol minie to wszystko gra jeśli nie to do lekarza.

7

Odp: nadgarstki

maksymek moim zdaniem(conan też Ci to doradza3) to Ty do lekarza powinieneś ioa bo tylko on wykluczy lub potwierdzi co to tak naprawdę jest :!:
ćwiczę regularnie od 4 miesięcy od dwóch tygodni podczas wykonywania ćwiczen na triceps ( wyciskanie sztangi zza gLowy) odczuwam dotkliwy bol . co robiaż

Poza tym wyciskanie sztangi zza głowy to chyba nie najlepsze ćwiczenie za triceps :-) :?
Poza tym jak napisałeo
odczuwam dotkliwy bol . co robiaż

To nie jest najlepsza reakcja organizu na dane ćwiczenie i chyba sie wszyscy koledzy ze mna zgodz1 tutaj.

8

Odp: nadgarstki

idź napewno bo potem jeszcze ci sie pogorszy i nie będziesz mógł wogole cwiczyc..lepiejzrobic przerwe niz potem żałować cale zycie...lekarz moze ci przepisze jakas masc powie co i jak....a roco ma racje pewnie ich dobrze nie rozgrzales.........

9

Odp: nadgarstki

1. LEKARZ
2. WYWAL CWICZENIE PRZY którym CIE BOLI
3. USZTYWNIAJ NADGARSTKI