1

Temat: help

jeśli mam jedna rękę mniejsza od drugiej to musze ceiczyc ta mniejszaż pozdro

2

Odp: help

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.Oczywiscie ze masz ćwiczyć obie rece!A chciałeś jedna rękę cwiczyc?!
Najlepiej hantlami jeśli chcesz je wyrównać .Ale ma to dobiero sens gdy masz juz jako tako rozbudowane rece,a nie ołówki np. prawy 28cm,a lewy 27cm.

3

Odp: help

w jedenj mam prawie 32(prawej) a w drugiej 31(lewej) przy masie 57 kg i wzroscie 17 . Jakie polecacie napoje proteinowe?

4

Odp: help

ale wydaje mi sie za lewa jest dużo dużo mniejsza

5

Odp: help

to nie masz dużej sysproporcji, mialbys problem gdyby roznica byla wieksza niz 3 cm, 1cm to norma, zadko kto ma rowne obie rece.
spójrz na kulturystow.... arni, ronnie...

6

Odp: help

ok ale wg Was 32 przy masie 57 to jest dużo czy malo?

7

Odp: help

przy tej masie jest dobrze

8

Odp: help

To nie masz co wyrównywać . Zajmiesz sie takimi szczegółami jak juz będziesz mial mase.A narazie masz 13kg niedowagi wiec 32cm to i tak niezle.Ale przy 170cm wzrostu to malo.
Najlepsze jest bialko z Ostrovii bo skuteczne i tanie zarazem. Ja używałem z Olimpu (System protein 80) i było całkiem dobre(nie tylko w smaku).

9

Odp: help

xXxszatekxXx masz gg to bysmy to omówili bo tak czasu nie mam za dużo

10

Odp: help

Witam potrzebuje pomocy a chodzi o to że ostatnimi czasy za nie dbalem się trochę a na wet bardzo ! Mam 29l 170 cm wzrostu i wsze 100kg celem jest redukcja więc mam pytanie czy dieta kutra zamierzam stosować była by dobrą SNIADANIE - płatki na mleku 0/05% drugie śniadanie 3 kanapki z ciemnym pieczywem pełno ziarnistym z chudym serkiem naturalnym OBIAD - pierś gotowana warzywa gotowane i  zamierzam biegać 4razy w tyg po3-4km  robić brzuszki 5seri po 25 myślałem żeby wrzucić do diety białko które ma mało węglowodanów co myślicie cel zgubić brzuch i stracić na wadze