1

Temat: Prosze o pomoc ...

Witam !Nigdy nie interesowałem sie tak kulturystyka, mam 13 lat.
Ale gdy widziałem jakie to daje efekty pomyślałem ze mozna by sprobowac.
I tu właśnie mam pare pytan.
liczę na Wasza pomoc.1.
Od czego zaczac, jakie treningi ? (Zaczalem Aerobiczna 6 Weidera 176 ...) Dobry pomysl ?2.
Na co dzien gram w pilke nozna (treningi mam w wtorek i czwartek a mecze w sobote lub niedziele) wiec mysle o zapisaniu sie na taka 'amatorska' silownie.
Treningi w poniedzialek i srode.
Ile czasu trenować ? (nie licząc treningów domowych jak brzuszki, pompki, basen itd.) 3.
Jaka dietę stosować (wiem ze nie ten temat) ? Przypominam ze mam 13 lat4.
ogólne porady ...Czekam na szybka odpowiedz.
Z gory dzieki ... 

2

Odp: Prosze o pomoc ...

1.  6 Weidera  trening  na  brzuch-  w  dodatku  jak  zaczynasz  trenowac  to normalny  trening brzucha2.  4 dni biegania 2 godzinnego za pilka nie bedzie ci sprzyjac.
Nie przekraczaj 45min treningu.3.  13lat? odżywiaj sie poprostu zdrowo.4.  2 dni treningu to troche mało i bedzie ciezko.

3

Odp: Prosze o pomoc ...

Poczekaj jeszcze troche z dużymi ciezarami.
możesz robić pompki, podciągania itp.

4

Odp: Prosze o pomoc ...

Narazie nie chodzi mi o straszny przyrost masy.
Wystarcza mi nawet male efekty

5

Odp: Prosze o pomoc ...

Czy 6 Weidera moze mi zapewnić chociażby zarysy kaloryferka ? Mam apetyt na sniadanie jem najczęściej platki na mleku ... kolacja to parowki i kromki z serem bialym i zielona salata (czasem z rzodkiewka) obiad taki jaki jest (zupa i drugie danie)

6

Odp: Prosze o pomoc ...

No to w te 2 dni możesz sie troche "poruszac" no i dużych ciężarów nie uzywaj, chociaż mysle ze jeśli chodzi o poczatek to i tak bys nie uzywalIle wazysz? Jak nie ćwiczyłeś nigdy brzucha to za dużo nie bedzie widac.

7

Odp: Prosze o pomoc ...

Czasami robiłem brzuszki ... Waze 55 kg.

8

Odp: Prosze o pomoc ...

Wzrost prawie 17 cm

9

Odp: Prosze o pomoc ...

to proponuje normalny trening brzucha.

10

Odp: Prosze o pomoc ...

tzn.
? jaki ? tylko brzuch czy coś jeszcze ?

11

Odp: Prosze o pomoc ...

normalny trening brzucha tzn roznego rodzaju sklony  unoszenia itd.  do tego możesz sobie troche pomachc na silowni, malym obciazeniem i na masznach.

12

Odp: Prosze o pomoc ...

"nie licząc treningów domowych jak brzuszki, pompki, basen itd."masz w domu basen? jak ja Ci zazdroszcze...