Temat: Problem z " czworkami "

Powiedzcie mi spece od treningu jakie cwiczenia są dobre aby wyrobić miesien obszerny przyśrodkowy tak aby " zachodził " na kolano bo mam problem z rozwojem tego mięśnia a bardzo mi sie on podoba i chce taki miec mój aktualny trening na czworoglowe wyglada tak:- przysiad ze sztanga 12, 10, 8, 6- suwnica 12, 10, 10, 8- hack maszyna lub wykroki ze sztanga 4x 8- prostowanie na maszynie 12, 10, 8, 6

2

Odp: Problem z " czworkami "

ja mam coś podobnego ale nie wiem jak do tego doszedłem bo na nogi zazwyczaj robie prostowanie na maszynie, przysiady ale to chyba zasluga tego ze od malego grałem w pilke

3

Odp: Problem z " czworkami "

Pewnie to nie kwestia treningu, a czasu.

4

Odp: Problem z " czworkami "

Katujesz te nogi 'oczko'

5

Odp: Problem z " czworkami "

jak kazda partie ( zawsze jedno cwiczenie za dużo ) ale póki nie narzekam na przyrosty nie che tego zmieniać

6

Odp: Problem z " czworkami "

a szkoda moze i przyrosty byłyby jeszcze wieksze

7

Odp: Problem z " czworkami "

moze ale jak zrobie na nogi 12 serii to czuje, ze mięśnie nie są tak zmeczone

8

Odp: Problem z " czworkami "

trening nie polega na odczuciach szczególnie ten kulturystyczny.
Masz cięższy trening od zawodowców

9

Odp: Problem z " czworkami "

hehehehe kiedyś jeszcze wiecej serii robiłem ale sie juz opanowałem 'ludek' lubie uczucie masakrycznego zmeczenia a wszelki bol miesni sprawia mi przyjemność dlatego tak ćwiczę

10

Odp: Problem z " czworkami "

i dlatego masz mniejsze przyrosty niz mógłbyś miec.
Chyba, ze jedziesz na koksie to możesz miec i 6 serii ;p

11

Odp: Problem z " czworkami "

właśnie z tymi zawodowcami to przesadziles bo oni napewno nie robią po 12 serii i tu dam se leb udupić ; Na koksie ćwiczę na priorytecie na lape od Lee, który troche zmodyfikowałem ( czyt.
pododawałem cwiczen )'ludek' Jak skończę cykl to zanim wjadę na redukcje to obicuje, ze bede ćwiczył po 12 serii na duze i 9 serii na male partie

12

Odp: Problem z " czworkami "

oczywiście znajdzie sie jakiś profesjonalista, który lubi katować nogi, ale naprawdę jest ich niewieluIOTR GLUCHOWSKI(uda razem z lydkami): 1.wspiecia na palce stojac-5serii x 12-15 powt.2.wypychanie ciężaru palcami na suwnicy ?5serii x 15-2 powt.3.przysiady ze sztanga na barkach-6serii(12,10,8,6,4 powt.)4.wypychanie na suwnicy(pod katem)-4serie x 6-8 powt.5.prostowanie nóg na maszynie w siadzie- 4serie x 6-8 powt.6.ugianie nóg na maszynie w lezeniu- 5serii(10,8,6,6,6 powt.)7.uginanie nóg na maszynie stojac(jednonoz)-5serii x 8-1 powt.
RADOSLAW SLODKIEWICZ(miesnie ud na osobnym treningu z łydkami i brzuchem-miesnie łydek trenowane intuicyjnie): 1.uginanie nóg na maszynie lezac-4serie x 8-1 powt.2.martwy ciąg na prostych nogach-4serie x 10-12 powt.3.prostowanie nóg na maszynie w siadzie-4serie x 12-15 powt.4.przysiady ze sztanga na klatce piersiowej-4serie x 12-15 powt.5.wykroki ze sztanga na barkach-3-4 serie x 12-15 powt.
MIROSLAW DASZKIEWICZ(na osobnej sesji):1.Przysiady ze sztanga na barkach-5serii x 8-1 powt.2.Prostowanie nóg w siadzie na maszynie-5serii x 12-15 powt.3.Uginanie nóg na maszynie w lezeniu-5serii x 12-15 powt.4.Wspiecia na palce w staniu ze sztanga na barkach-5serii x max.
GUNTER SCHLIERKAMP(miesnie ud na osobnej sesji, mięśnie łydek na jednej sesji z mięśniami naramiennymi): Lydki:1.wspiecia na palce stojac-3serie x 20-25 powt.2.wspiecia na palce siedzac-3serie x 20-25 powt.
Uda:1.prostowanie nóg na maszynie w siadzie-3serie x 15 powt.2.przysiady w poziomie na maszynie/suwnicy-3serie x 15 powt.3.wyciskanie ciężaru nogami na skośnej suwnicy-3serie x 15 powt.4.wyciskanie ciężaru nogami w pionie(nogi w gorze)-3serie x 15 powt.5.uginanie nóg na maszynie w lezeniu -3serie x 5-15 powt.6.martwy ciąg na prostych nogach-3serie x 5-15 powt.
ARNOLD SCHWARZENEGGER( na wspólnej sesji mięśnie łydek ud i brzucha): 1.przysiady-6serii(15,10,8,8,6,4 powt.)2.przysiady ze sztanga z przodu-4serie (10,8,8,6 powt.)superseria:3.hack-przysiady-(1seria x 5 powt.- rozgrzewka)+5serii (10,8,8,8,8 powt.)4.uginanie nóg na maszynie w lezeniu-( 1seria x 15 powt.-rozgrzewka)+5serii (10,8,8,8,8 powt.)seria laczona:5.uginanie nog(pojedynczo) stojac-5serii x 1 powt.6.martwy ciąg na prostych nogach-5serii x 1 powt.7.wspiecia na palce-osle-5serii x 1 powt.8.wspiecia na palce stojac-5serii x 1 powt.9.wspiecia na palce siedzac-5serii x 1 powt.Aha NicholasZAE - TY  KOSKIE !! ;p

13

Odp: Problem z " czworkami "

ale dopierd**** te uda heh ja po 2 cwiczeniach  na czwórki juz detka ;p choć teraz zapodałem sobie stojaki to wiecej juz biorę i czuje te mięśnie wkoncu jak sie je dop.
w ostatniej seriiii  Ahhh Bosko

14

Odp: Problem z " czworkami "

tez lubie katować nogi  'cosl' uczucie ze zaraz puścisz pawia - bezcenne  'ludek'jak masz mało to sprobuj tegoprzysiady + dropset z sztanga z przodu 4ssuwnica 4shack 3s wykroki 3sssuginanie + mc 3Po takim planie wychodząc z autobusu szedłem na ugiętych nogach bo mnie skurcze łapały ;p

15

Odp: Problem z " czworkami "

No! Widze, ze lOki mnie rozumie 'ludek' Ja to mógłbym caly dzien, 7 razy w tygodniu siedzieć na siłce ćwicząc nogi big_smile Ale niestety mogę tylko raz, sprobuj se jeszcze na hack przodem zrobic, zajebista pompa big_smile coś nie do opisania

16

Odp: Problem z " czworkami "

pytajn1k   wymiatasz...ja po spinach łydek ide po schodach na dol z strychu z mysla ze jeb** na dol jak worek zboza ...ja przy spinach brzucha regularnie baki puszczam hehe ale to tak na marginesie big_smile

17

Odp: Problem z " czworkami "

pytajn1k widze ze twój trening daje efekty (avatar) big_smile

18

Odp: Problem z " czworkami "

:-D.. dobry trening na dojebanie nóg to skakanie na skakance z obciazeniem big_smile

19

Odp: Problem z " czworkami "

skakanie i bieganie z obciazeniem bardzo obciaza stawy

20

Odp: Problem z " czworkami "

ale dla Giery zadne skutki uboczne niemaja roli xD 'ludek'

21

Odp: Problem z " czworkami "

kolega teraz bedzie mial 3 lat i ma dojeb*** stawy na maxa ...konte za konta lapie...Lipa jednym słowem mówiąc

22

Odp: Problem z " czworkami "

tak jak ja ':trening:'

23

Odp: Problem z " czworkami "

kolega teraz bedzie mial 3 lat i ma dojeb*** stawy na maxa ...konte za konta lapie...Lipa jednym słowem mowiacw wieku 3 lat to ja umrę na zawal po koksach 'ludek'

24

Odp: Problem z " czworkami "

JAKI optymista big_smile

25

Odp: Problem z " czworkami "

ale za to szczery