Temat: Wszystko dla malolata!

siema....niewiedzialem gdzie ten temaat zamiescic....ale dalem go tu! B) mam 15 latek...60kilo.....no i około 170cm wzrostu.....w ferje kupiłem sobie laweczke...od tamtej pory ćwiczę bardzo reguralnie.....mialem tylko przerwe(razem z miesiac)..a to chory..a to palec wybity..a to ścięgno w nodze zerwane.......najwiekszym mym bledem było to ze jak mialem staż 1 miesiąc to bez wiedzy co to, kupiłem 8 tabletek kreatyny po 500mg za 35zl( nawet nie monohard) //:-( :-( //mad.gif :angry: mad.gif później znowy 1 tabletek krety tym razem z olimpu....tego nigdy sobie niezapomne......naszczescie majac z 4 miechy stażu trafiłem na nasze forum i od tego momentu zacząłem przestrzegać zasad odzywiania...treningu...itp obecnie biorę gainera i witaminy.... w tym temacie prosze o propozycje treningu..suplementacji..itp

2

Odp: Wszystko dla malolata!

sam sobie napisz trening powinnienies wiedzieć ze tu nikt nikmu pisać planów raczej nie bedzie możemy go jednynie poprawic, ponieważ plan to rzecz osobista

Odp: Wszystko dla malolata!

spoko xXxalbercisxXx......a ten nick to nazwa zespolu.....xXxalbercisxXx Ewenement?? a mój plan wyglada tak: klata 12 seri płacy 16seri w tym ze 3 serie to na drazku podciąganie bic, tric,barki 9seri kaptury 6serinozki 12seri przedramię 8 serii brzuch często brzuszki

4

Odp: Wszystko dla malolata!

tak tylko jak to łączysz jakie cwiczenia itp tak no nic to nie jest

5

Odp: Wszystko dla malolata!

Napisz chociaż tak jak ja napisałem caly tydzień np .Poniedzialek klatka itd..... Musisz sobie wszystko porozkładać na poszczególne dni treningowe.

Odp: Wszystko dla malolata!

wt klata+ triceps....wiem ze wiele z was powie ze to zle ale mi bardzo pasi.. ;p czw barki+ biceps +kapturypićtek plecy+przedramie+kaptury niedziela nogi+ przedramię + kaptury B) B) B) B)

7

Odp: Wszystko dla malolata!

A gdzie plecy??I po co robisz taki dziwny system 1-1?? w sumie w twoim przypadku to zły pomysl...Polaczenie OK..tylko chodzi teraz o rozkład cw tych parti...noi po co 3xkaptur?? on reaguje na duza liczbę powtórzeń oraz duży ciężar ale nie mozna go przeciazac...mozesz nadwyrężyć odcinek szyiny...uwierz to nic fajnego.Poczytaj podwieszone posty i dopiero zacznij pytać co i jak.
bo bez tego to masy nie zrobisz...co do supli to zawczesniej na mocne suplementy..ale 3ba sie zastanowić nad dieta i dopelnieniem diety w bialka.pozdro.sorry nie zauważyłem tych pleców w planie..

Odp: Wszystko dla malolata!

sorki...kaptury tylko 2 razy.....gainera mam B) /

9

Odp: Wszystko dla malolata!

Napisz jeszcze cwiczenia na kazda partie jaka robisz i po ile powt !!

10

Odp: Wszystko dla malolata!

klata 1.wypychanie sztagielek na płaskim 10-8-6 2.wypych sztangi na skosie gora 10-8-6 3.wypych sztangi skos dol 10-8-6 4.rozpietki 3x8 triceps 1.wypychanie francuzkie siedząc 10-8-6 2.
francyz jednorecz 3x8 3.
pompki tylem 3xmax bic 1uginanie sztanga 1 -8-6 2.
lezac na ławce skośnej młotkowym 3x8 3, o kolano 3x8 barki 1.zza karku 10-8-6 2, wznosy bokiem 3x8 3.
wzdluz tułowie 10-8-6kaptury sztrugsy sztanga i hantlami po 3xmax plecy 1.na drazku 3max 2.
wiosło podchwyt 10-8-6 3.wioslo nachwyt 10-8-6 4.
wiosło jednorecz 10-8-6 nogi prostowanie na maszynie 10-8-8-6 uginanie 10-8-8-6 przysiady 10-8-8-6 przedramię uginanie podchwytem i nachwytem 4x 1 i co wy na to.....dodam ze stosuje jak najwieksze obciazenie na klate,bic, triceps, nogi ,....bo na barki plecy nie ze względu na wzrost B) /

11

Odp: Wszystko dla malolata!

nie masz nic na dolna czesc plecow, w mlotakch progresje daj,

12

Odp: Wszystko dla malolata!

ok dam ta progresje! wiem ze nic niemam na dol pleców

13

Odp: Wszystko dla malolata!

rob opady tułowia nie trzeba tam dawać dużo obcizeania;0

14

Odp: Wszystko dla malolata!

klata-wypychanie sztangi na płaskim 10-8-6 -wypych sztangi(lub hantle co wolisz) na skosie gora 10-8-6-rozpietki skos dol 3x10triceps-wyciskanie francuskie lezac do czoła 10-8-6 - francuzy jednorecz 3x10-pompki tylem 3xmax bic -uginanie sztanga 1 -8-6 -lezac na ławce skośnej młotkowym 10-8-6-o kolano 3x10barki-zza karku 10-8-6 -przenoszenie 3x8 -wznosy pochylony tulow 3x8 kaptury sztrugsy sztanga i hantlami po 3xmax plecy- na drazku 3max - wiosło podchwyt 10-8-6 - wiosło jednorecz 10-8-6 -"dzien dobry" 10-8-6nogi-prostowanie na maszynie 10-8-8-6 -uginanie 10-8-8-6 -przysiady 10-8-8-6 przedramię uginanie podchwytem i nachwytem 4x 1 troche zmieniłem ten twój planik !!

15

Odp: Wszystko dla malolata!

ok..........a znacie jakieś dobre cwiczenia na rozciaganie........przedewsystkim chodzi mi tu o lokcie, bo mi caly czas pyka..pstryka i wogole bola przy robieniu trica....klaty //:-( :-( //mad.gif :angry: mad.gif /