Temat: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Witam!
Ja mam takie pytanie... czy stosuje dobry trening na rzezbe!!
Mam 19 lat i jestem troche przy kosci i dopiero zaczynam swoja przygode z silownia!!
Oto trening jaki stosuje:

BARKI:
1. Wyciskanie klasyczne ze sztanga siedząc - 3 x 15 – 12 – 1 GRZBIET:
1. wyciąg z gory (przyciaganie z przodu) - 3 x 15 –12 - 12

KLATKA PIERSIOWA:
1. Wyciskanie w lezeniu na ławce skośnej - 3 x 15 – 12 – 1 BICEPSY:
1. Uginanie ramion ze sztanga w staniu - 3 x 15 – 12 – 12

TRICEPSY:
1. Wyciskanie francuskie w lezeniu - 3 x 15 – 12 – 12

NOGI:
1. Przysiady - 3 x 12 – 12 – 1 | raz w tygodniu

1. Prostowanie na maszynie - 3 x 12 |
2. Uginanie na maszynie - 3 x 12 | dwa razy w tygodniu

BRZUCH:
1. Unoszenie tułowia w lezeniu - 1 x 15
2. Unoszenie nóg na maszynie - 1 x 15
3. skrętoskłony ze sztanga - 1 x 5 Staram sie robić przerwy 30sek!!

doradźcie MI CZY TO DOBYR TRENING?!?!?!
CO mogę W NIM ZMIENIC?!?!?!
CO POPRAWIC?!?!??!
I CO O NIM SADZICIE?!?!?!

Z gory wszystkim dziekuje i pozdrawiam

2

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

pamiętaj ze przy rzezbie podstawa to dobra dieta i aeroby big_smile

3

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Aha... i mam jeszcze jedno pytanie:
Moze powinienem brac jakieś odrzywki lub cos??
Poleciacie mi cos??

Ale obawiam sie jednego... ze biorąc coś mógłbym szybciej schudnąć ale np. jak skończę brac, lub ćwiczyć na siłce wszystko wróci jak to było i bedzie zwykly efekt jo-jo.... bedzie tak??

na prawdę bardzo dziekuje za wszelaka pomoc big_smile:D

4

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Hmm.. od roku stosuje dietę - po prostu staram sie jeść mniej i schudłem 15kg bez efektu jo-jo big_smile:D:D

nie jem slodkiego! staram sie nie jeść fast foodow (chociaz np. raz na miesiąc zdarzy mi sie zejsc pizze )
również staram sie nie jeść kolacji! A jeść dużo owoców i warzyw!!
Jak narazie mi ta dieta pomaga- schudłem sporo... ale nie wiem czy ona sie nadaje na silownie....

Aha.... i staram sie ćwiczyć rano obudzić sie, zjeść jogurt i isc na siłkę - zeby jak najwiecej spalać tluszczu

Chodze na siłkę 3 razy w tygodniu big_smile:D:D
I chciałbym sie teraz postarać choidzic na przemian - silka i plywalnia! Silka 3 razy w tygodniu a plywalnia 2!!

kurde... napisałem wam tutaj chyba histgorie mojego zycia big_smile:D sorka ze tak sie rozpisuje... ale po prostu zalezy mi na tym

I był bym na prawdę wdzięczny za wszelaka pomoc

5

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

nie wiem jaki masz staż ale suple odpuść sobie gratuluje wytrwałości 1 rok dieta na odchudzanie sam kiedyś to prubowalem i długo nie dalem rady plywanie to bdb pomysl same korzyści a co do planu to poczekaj na opinie innych ale rzeźbę często sie robi na planie masowym tylko zmeinia sie ciężar i ilość powtórzeń

6

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

to co napisałeś to nie wiem jak to nazwać ale to napewno nie jest trening na rzeźbę :

7

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

No to jakim waszym zdaniem był by dla mnie dobry trening??
Zeby zrzucić troche kg i wyrzeźbić sobie sylwetke?
Z gory thx ;D

8

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

najprostsza odpowiedz, plan na masę tylko po 12-15 powt w serii i aeroby po takim treningu w wymiarze 30-45 min w srednim tempie, plany masz w posice podwieszonym

9

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Witam!!! mam takie pytanie, ile trzeba minimum ważyć zeby ćwiczyć na rzezbe, a wogole czy mozna stopniowo ćwiczyć rzeźbę bez uprzedniego nabrania na mase???

10

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

a co chcesz rzeźbić jak nie masz masy ? skore, kosci, i troche mięsa ?

11

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

mam 17 lat, waze 8 kg przy wzroscie 178 ile potrzeba mi jeszcze do tego aby zacząć na rzezbe???

12

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

chlopie zacznę od tego podaj ile masz w lapie ,klacie , w pasie

13

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Mam 39 w lapie a w pasie 95 to napewno malo, mi generalnie chodzi do ilu kg mam ćwiczyć na masę aby poxniej przejsc na rzeźbę

14

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

do 1

15

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

a Czy przy nie odpowiednim treninu mozna stracic oprócz tluszczu masę miesnioważ słyszałem ze to mozliwe

16

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

no oczywiście ze mozliwe ,jesli chcesz masować to unikaj zbyt dużej ilosci serii lub za malej,najlepiej od 8-12,jesli sie rzeźbisz przynajmiej od 13do 15,a i jeśli ktoś masuje to nie robi z bytnio aerobów ,no nie mowie ze wogule ale nie tak jak by jechał na spalanie tluszczu,ponadto to co mówił przedmowca przynajmiej 1 wagi i z 43 w lapie rzeby rzeźbić bo jak rzeźbisz to spada masa miesniowa i tak do 40,41 podejrzewam ze spadniesz
no ale wtedy ładnie bedzie wyglądać

17

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Siema!!! moze to bedzie pytanie nie na temat ale moze poradzicie mi co mam robić Wiec zacznę od tego ze mam 17 lat, ćwiczę od 1 miesięcy i nie powiem zebym nie robił postepow przed tym okresem ważyłem 63kg teraz 8 w lapie mialem 34 teraz mam 39 no i troche w pasie oczywiście przytylem, ale o co mi sie konkretnie rozchodzi to to ze ostatnio zauważyłem ze nabieram ksztaltow rzeźby a ćwiczę na masę jem dosyc dużo a mimo to wydaje mi sie ze nie dużo by mi trzeba było na zrobienie kaloryfera na brzuchu nie wiem o co w tym chodzi moze to sprawa genów po ojcu który podnosił ciężary i był wyrzeźbiony a moze poprostu istnieje coś takiego, zeby ze stopniowym nabieraniem dodatkowych kilogramów mozna by było je odrazu zamienić na rzeźbę dodam tylko ze wczesniej grałem dużo w pilke nozna i koszykówkę w klubach, czasami teraz troche biegam, pomóżcie mi bo nie wiem co mam z tym zrobić

18

Odp: Trening na rzezbe - POMOZCIE!! PROSZE!! :)

Siema!!! moze to bedzie pytanie nie na temat ale moze poradzicie mi co mam robić Wiec zacznę od tego ze mam 17 lat, ćwiczę od 1 miesięcy i nie powiem zebym nie robił postepow przed tym okresem ważyłem 63kg teraz 8 w lapie mialem 34 teraz mam 39 no i troche w pasie oczywiście przytylem, ale o co mi sie konkretnie rozchodzi to to ze ostatnio zauważyłem ze nabieram ksztaltow rzeźby a ćwiczę na masę jem dosyc dużo a mimo to wydaje mi sie ze nie dużo by mi trzeba było na zrobienie kaloryfera na brzuchu nie wiem o co w tym chodzi moze to sprawa genów po ojcu który podnosił ciężary i był wyrzeźbiony a moze poprostu istnieje coś takiego, zeby ze stopniowym nabieraniem dodatkowych kilogramów mozna by było je odrazu zamienić na rzeźbę dodam tylko ze wczesniej grałem dużo w pilke nozna i koszykówkę w klubach, czasami teraz troche biegam, pomóżcie mi bo nie wiem co mam z tym zrobić