1

Temat: Jak brac Animal Pak

chciałem sie dowiedzieć jak brac animal pak na opakowaniu pisze raz dziennie ale słyszałem ze lepiej dwa razy co sadzicie?

2

Odp: Jak brac Animal Pak

jeden pakiet dziennie raczej starczy ale też słyszałęm, że można brać dwa

3

Odp: Jak brac Animal Pak

jak brac? wszystkie tabletki do buzi.
Raz dziennie starczy, chyba ze zapier***** na siłce a potem po kilku godzinach jescze biegasz, albo masz następny trening.

4

Odp: Jak brac Animal Pak

hehe no to fajnie kupiłem za 15 zl mam 42 saszetki a jedna dziennie to ja juz po cyklu bede a animal zostanie ;D w sumie mozna było taniej /

5

Odp: Jak brac Animal Pak

chciałem jeszcze zapytać ile powinien trwać cykl kratyny ( Crea Fusion 360kap ) starczy mi na 3 tyg bo bierze sie po 16 na dzien czytałem troche na forum i ludzie robią na 6 tyg co myslicie ?

6

Odp: Jak brac Animal Pak

lepiej dokup jakas kreatynę i zrob 6-8 tygodni

7

Odp: Jak brac Animal Pak

w twoim stopniu wtstarczy ap w dt a w dn normalny kompleks witamin, ale jak chcesz codziennie to po jedynm pakiecie po posliku przedtreningowym, 2 pakiety są dla osób które sie przygotowują do startucykl kretki 6 tygodni

8

Odp: Jak brac Animal Pak

czyli mam dokupić drugie opakowanie crea fusion 36 kap ?

9

Odp: Jak brac Animal Pak

to jest twoja pierwsza kretkażtak wrecz musisz jak na tyle styka

10

Odp: Jak brac Animal Pak

nie no brałem monohydrat jablczan teraz mam cykl z crea fusion z tym ze najwieksze opakowanie starcza na 3 tyg a cykl ma trwać 6 tyg

11

Odp: Jak brac Animal Pak

czyli musisz kupić 2 opakowania

12

Odp: Jak brac Animal Pak

mój kumpel brał amimal pack 2 razy dżinnie zkonczy jedna puchę nie powiem stal sie wiekszy kosztem problemów z zeladkiem hmm

13

Odp: Jak brac Animal Pak

chciałem jeszcze zapytać jak brac animal pak w dni nietreningowe ?

14

Odp: Jak brac Animal Pak

20min po posiłku np po sniadaniu (to zalezy od supli jeszcze)moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bedzie dokupienie daily formuły i w dn walenie tego

15

Odp: Jak brac Animal Pak

tzn ja lece na cyklu crea fusion animal pak glutamina gain fast 4.5 kg