Temat: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

mam do was pytanie na innym poscie przeczytałem ze radzicie 14 latkowi kupić bialko ostrowi za 43 1kg czy chcąc przybyc na wadze i stosując dietę mogę kupić bialko ??? czy nie powinienem chodzi o lat 14

2

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

bialko? no jasne . bialko jest bialkiem nie gryzie:D + dieta i będziesz wielki :
albo jakiś gainer, poczekaj na inne komentarze odnośnie gainera.

3

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

zeby zacząć coś brac musisz miec jakiś staż na siłce np pol roku bo napoczatku cwiczen masa i saila niezle ida na czysto a potem gdy juz idze wolniej to uzupełniasz dietę bialkiem lub gainerem ewentualnie serwatka za suple takie jak kretka niepowinnes sie brac przed 16 pozdrawiam życzę przyrostów

4

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

a moze byscie doradzili jakiegoś gainerka lub bialko wyprobowane iu korzystnie cenowo to zacznę zbierać byłbym wdzięczny

5

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

gainer - gain bolic z olipmu - ok 22 zl za 1 kg
bialko - ostrowia WPC8 - ok 4 zl za 1 kg

6

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

ogólnie w twoim wieku wystarczy sama dieta.
Na odzywki przyjdzie jeszcze czas.
W twoim wieku akurat zaczyna sie intensywne dojrzewanie, wiec masz dużo testosteronu.
Tak w ogole to uważaj z cwiczeniami.
W wieku 14 lat lepiej ćwiczyć sobie obwodowo, grac w pilke, chodzić na basen,bo jeśli przesadzisz z silownia beda cie bolec stawy i nie moze ci sie zachamowac wzrost.

7

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

dzienki za rade nie no z cwiczeniami uważam a na odzywki dopiero bede zbierał jeszcze przyjdzie na nie czas

8

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

faktycznie jak na twój wiek to bialko bedzie zbedne, z dobrej diety spokojnie wyciągniesz tyle bialka ile potrzeba.

9

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

gainer - gain bolic z olipmu - ok 22 zl za 1 kg

zes mu polecił 13g bialka/1 pochodzenia roślinnego big_smile smak vaniliowy jets taki ze sie przełknąć tego nie da za dużo tej vanili wjebali. kup se gain fasta albo z weidera mega massa

10

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

ma 15 g bialka na 1 gram produktu - kompleks bialkowy GAIN BOLIC 6 (kazeina micelarna, koncentrat bialek serwatkowych, ultrafiltrowane bialko jaja) nie wiem gdzie tu widzisz bialko roślinne - chyba ze masz inne sprawdzone badania potwierdzajace ze jest inaczej.
każdemu smakuje co innego, tobie nie musi - mnie smakuje. Krytykujesz kolejny raz suple które polecam a nie masz zadnej podstawy do tego - jeżeli masz wyniki niezależnych badan ze te suplementy nie działaj to prosze o przedstawienie - rownie dobrze mogę powiedzieć ze to co ty polecasz to mega syf z bialkiem roslinnym. Ja każdy suplement musze konsultować z lekarzem - mysle ze jego fachowa opinia jest wiecej warta niz twoje wyssane z palca wiadomosci.

11

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

ostrowia 4 zl za kilo ??? na stronie stoi 3 zl .. chyba ze doliczasz koszta przesyłki

12

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

bialko jez od urodzenia (mleko matki) wiec Ci nie zaszkodzi, jedynie jego nadmiar moze zaszkodzic, możesz smialo brac 2g na kg masy ciala.
nie przesadzaj.
w Twoim wieku lepiej dużo jeść jeść i jeszcze raz jeść to wystarczy Ci na 2 lata, a kasę sobie odkładaj na konto bankowe, albo do skarbonki i jak będziesz mial 16-17lat to Ci doradzimy fajny zestawik supli

13

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

wielkie dzienki za rade od dziś odkładam kasiorke 8) jem 5-6 posilkow dziennie glownie składają sie z bialek wiec narazie nie bede nic kupował z supli ale pytałem zeby sie zorientować no i abyscie doradzili sprawdzone przez siebie

14

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

pamiętaj o weglowodanach, bo bez nich nie zbudujesz masy!!

15

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

najlepiej zakup sobie Carbo

16

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

a są jakieś sklepy internetowe z tanimi supłami których zakup sie oplaca ??? jak znacie takie to podajcie !!

17

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

ISSN bo polecasz tylko suple z olimpu i to z tej nizutkiej poleczki ; gain bolic hah jadlem to i juz tego nie dotknę na kazeinę w tym gainerze to nie licz kup se coś co będziesz pil dla smaku a nie z zatkanym nosem

18

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

polecam to co sam sprawdziłem , na mnie podziałało i mnie smakuje. Ja w zasadzie gain boilica używam jako carbo (olimp nie robi carbo w smaku czekoladowym) Mnie nie smakują inne odzywki (a sprawdziłem naprade wiele firm) widocznie mam taki ch...y smak albo co ale olimp smakuje mi w sam raz. Druga kwestia to to ze robią suplementy w kapsułkach (nie mogę ze wzgledow zdrowotnych łykać suplementów w tabletkach) Trzecia kwestia to cena (wg mnie nie wygorowana za ich produkty - oprócz kapsułek ale juz napisałem wyzej ze niestety wyjscia nie mam za duzego) Nie krytykuje gustów innych - każdy ma inny smak i inny organizm. Z dobrych gainerow które używałem smakował mi weider ale jest drogi. gainera używam jako carbo i pod takim katem je kupuje a bialko mam osobno (nawet kilka rodzajow) i robie sobie takie polaczenia jakie w danej chwili są mi potrzebne - mysle ze jest to najlepsze rozwiazanie - przynajmniej dla mnie. jeżeli uzyje produktu innej firmy i bedzie dobry to tez bede go polecal. Zdecydowanie mogę tylko skrytykować Megabolowskie odzywki - jedyne dobre produkty to Egg Amino (nie mogę brac bo tabletki) i DM (biore czasami po chorobach jak mi sie jeść nie chce za bardzo - dobrze pobudza apetyt) - reszta to totalny gniot - smaki ze lepiej nie pisać bo odrazu mnie na wymioty bierze. Treca mas xxl - mialem jakieś dziwne sensacje żołądkowe po tym gainerze - byc moze był przeterminowany albo co ale teraz na sama mysl mi sie odechciewa - ale smak był całkiem niezły z tego co pamiętam (czekolada).
Dla mnie i tak najwazniejsza jest dieta - reszta to uzupelniacz.
jeżeli znasz jakieś tańsze firmy oferujące suplementy w kapsułkach (aminokwasy, tribulus, żmą kreatyna itp..) a tańsze i lepsze to chętnie sprobuje - jak sie da taniej a lepiej to czemu nie

19

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

dlatego ja kupuje tablety taniej wychodzi jak to majma pisał capsulkowniae jest drogie.
z gainerow dobry w smaku pamiętam z ebyl big boss z m double you

20

Odp: ile lat potrzeba na przyjmowanie bialka

no zebym tylko mógł tabletki to zero problema - tańsze są a dzialanie to samo przeciez.
Co do smaków to ja zazwyczaj pamiętam najgorsze - najgorszy według mnie to był Megabol - smakował jak maka z olejem - normalnie 2 kg wyjebałem do kibla - syfioza na maxa (kolega mnie namowil) później sie skusiłem na egg pro - waniliowy - to samo.
Smaki tych odzywek wołają o pomstę do nieba - chyba ci co je produkują ich wogole nie probuja.