Temat: Piwa?Jakie pijecie

WItajcie! Pomyslalem, ze założę temacik jakie piwka pijecie? //:-D :-D Ja osobiście tylko Warka Strong ewentualnie dębowe Mocne, a wy? DD

2

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Prawdziwi sportowcy piwa nie pija.Ja jestem wierny Tyskiemu Gronie.
Ale czasem chlapne Lecha lub Pilsnera, mocnych nie lubie.

3

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Lech Premium albo Zywiec

4

Odp: Piwa?Jakie pijecie

leszek zadzi..............ale w moim wypadku sporadycznie

5

Odp: Piwa?Jakie pijecie

lech, ale zadnym innym nie pogardze, chyba ze tatra mocna <rzygi>

6

Odp: Piwa?Jakie pijecie

tyskie, nie wiem czemu tak zachwalacie tego lecha taki sam kwas tego sie pic nie da, za dużo na was reklamy działają

7

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Zywiec, czasem warka

8

Odp: Piwa?Jakie pijecie

100093:date sro, 27 gru 2006 - 05:20:name Cjanusztdi) ''(Cjanusztdi @ sro, 27 gru 2006 - 05:20) snapback100093/snapback ''!tyskie, nie wiem czemu tak zachwalacie tego lecha taki sam kwas tego sie pic nie da, za dużo na was reklamy dzialajawez sie nie wypowiadaj; sam jesteś reklama

9

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Lech jest dobry, w sumie nie jest to prawdziwe piwo bo prawdziwe wg starej receptury piwo jest starsznie ubalesese ( Pilsner Urquel, Haineken) a Lech taki w sam raz dla mnie.
Pozatym mnie po Tyskim na drugi dzien leb boli strasznie i kac meczy a po LEchu wstaje jak nowo narodzony //:-D :-D /

10

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Lech PILS jakem wielkopolanin takem wielkopolskie piwo pije //:-D :-D pozatym Warka czerwona ma super smak.
Alle w wakacje koniecznie redds, freaq (malinowo-wisniowy) i takie smakowe typowo dla orzezwienia //:-D :-D /

11

Odp: Piwa?Jakie pijecie

'' ''!Lech jest dobry, w sumie nie jest to prawdziwe piwo bo prawdziwe wg starej receptury piwo jest starsznie ubalesese ( Pilsner Urquel, Haineken) a Lech taki w sam raz dla mnie.
Pozatym mnie po Tyskim na drugi dzien leb boli strasznie i kac meczy a po LEchu wstaje jak nowo narodzony :-DI ty slanzoku przeciwko Tyskiemu... myslolzech, ze ino gorole byda na niego jechac.

12

Odp: Piwa?Jakie pijecie

lech nie jest dobry, za bardzo przerklamoany, lecz gust to tez przyzwyczajenie gdybys codziennie pil np.
Karpackie po jakimś czasie raczej zaczęło by Ci smakować i nie odczuwalbyc tej różnicy cen itp, Mattson_ jak po kilku piwach moze Ci glowa bolec?

13

Odp: Piwa?Jakie pijecie

jak go boli to widocznie moze; wkoncu nie każdy ma taki leb jak ty...Piwa są spoko, ale gdyby wodka byla gazowana to by ich nikt nie pil jak to powiada mój idol mis pushupek

14

Odp: Piwa?Jakie pijecie

ja nie mam leba do alkoholu ale po piwie jeszcze ani razu mnie kac nie męczył

15

Odp: Piwa?Jakie pijecie

widocznie mało piles;P

16

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Albo Reed's albo królewskie //:-D :-D /

17

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Zywiec , Lech czerwony , ewentualnie Wojak

18

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Jak juz to jedynie Warka Strong ale jak juz wyzej kolega napisał sportowcy nie pija! I ja tez staram sie nie pic //:-D :-D /

19

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Mi np.
nie smakuje w ogole piwo : ani żaden alkohol poprostu nie pije //:-D :-D przez całego sylwestra wypiłem tylko 3 kielonki : a potem żałowałem ze wogole sie tego czepnolem ale tak jest jak koledzy nalegają /

20

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Przede wszystkim Krolewskie, Lech no i Zywiec //:-D :-D /

21

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Tyskie,Zubr,Harnas to takie ulubione ale najbardziej lubie dobrze zmrozona vodeczkePozdrawiam

22

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Karmi ciemne //:-D :-D Miller, Lech, smakują mi piwa ciemne jak juz musze, kiedyś dobra byla Tatra

23

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Leszek, warka strong, żubr

24

Odp: Piwa?Jakie pijecie

no.. //:-D :-D Wszyscy lubia Leszka mój syn bedzie mial na imię Lech! /

25

Odp: Piwa?Jakie pijecie

Volt, Berg, Ogniste, EB, Kuntersztyn... joke Warka, Tyskie Lech mi nie smakuje /