1

Temat: co brac??

Witam mój kumpel ciagle mi truje zebym spytał sie was co on moze sobie wziasc jego staż to 2miesiace wiem ze mało ale chce coś brac.
Prosze o podanie jakiegoś zestawu suplementow.
najlepiej jakiś zestaw z kreatyna.

2

Odp: co brac??

A on sie wstydzi spytać ?? Najlepiej DIETA, a suple za jakiś czas.

3

Odp: co brac??

A skąd my mamy wiedzieć czy on che na spalenie masy ćwiczyć , na przyrost masy .. czowieku troche dziene pytanie zadales .. ale tak jak napisał SS nie widz einnej mozliwosci

4

Odp: co brac??

gainera bialko carbo do wyboru do koloru

5

Odp: co brac??

'' ''!jego staż to 2miesiace to lepiej niech w dietę zainwestuje chociaż z doswiadczenia wiem ze juz pewnie se kupił kreatynę hmm

6

Odp: co brac??

Polec mu stare dobre dla nowiciuszy "Daily Formula" //:-D :-D jeśli bedzie sie upierał przy czymś innym niz witaminy to gainerka.
Tylko nie mow mu, ze gainer to jedzenie w proszku, bo sie chłopak zawiedzie i odrazu po kreatynę do sklepu poleci /

7

Odp: co brac??

Ja poledzam Dietanabol on zawsze skotkuje

8

Odp: co brac??

to są soki

9

Odp: co brac??

105980:date nie, 04 lut 2007 - 22:30:name xXxBronislawxXx) ''(xXxBronislawxXx @ nie, 04 lut 2007 - 22:30) snapback105980/snapback ''!Ja poledzam Dietanabol on zawsze skotkujeszosty punkt regulaminu brzmi: '' ''!6.
Namawiania kogokolwiek do stosowania niedozwolonych srodkow wspomagających przyrost miesni oraz innych srodkow, których posiadanie jest zabronione.
uważaj co piszesz...

10

Odp: co brac??

on nie namawia jedynie poleca

11

Odp: co brac??

'' ''!Ja poledzam Dietanabol on zawsze skotkujeDietanabol Tu powinni sie wypowiedzieć eksperci, Marijo, albo tmQ xXxStephensxXx... gosc se jaja robi.

12

Odp: co brac??

a chciałem byc straszny B) /

13

Odp: co brac??

No to ładnie mnie podsumowaliście Dietanabol oksem?? ehh Dietanabol to najczysta w swiecie dietaa ktora skotkuje lepiej niz koksy.

14

Odp: co brac??

'' ''!No to ładnie mnie podsumowaliście Dietanabol oksem?? ehh Dietanabol to najczysta w swiecie dietaa ktora skotkuje lepiej niz koksy.I to każdy dobrze wie.
No chyba, ze xXxStephensxXx sie dal nabrac, a teraz sie nie przyzna /

15

Odp: co brac??

O jej zartuje sobie a wszyscy pelna powaga <_< p.s.
Szeryfie ja nigdy sie nie myle!

16

Odp: co brac??

'' ''!p.s.
Szeryfie ja nigdy sie nie myle!Taaa, my to wiemy /Pierwszy raz jak przeczytałem to zamiast myle, przeczytałem myje /

17

Odp: co brac??

hehehe... nie no tak powaznie to dopiero po Twoim poscie zajrzałem w "google" i zobaczylem, ze to joke ale ze mnie noob <chowa sie> //:-( :-( /

18

Odp: co brac??

nie czaje.... z tego co wiem to dietanabol to steryd... prosze o glebsze wyjasnienie.

19

Odp: co brac??

:-D nie jestem sam! " Dietanabol " to joke, przeczytałem na innych forach jakiś jak sie z tego nabijali ... Wpisz sobie w google " Dietanabol "

20

Odp: co brac??

no i znalazem tyle co wiedzialem, podziemny sok

21

Odp: co brac??

jakiś under mowisz... nie wiem ja znalazlem, ze to tylko wymysl, magia internetu..

22

Odp: co brac??

nikt nie wie co sie w tym znajduje dokładnie jaki koks ale to jest koks podziemny jak coś to pisać jak ktoś coś wie

23

Odp: co brac??

Pewnie nie tylko wyscie sie dali wkręcić Ja tez kiedyś szukałem w necie co to jest za dziadostwo bo nigdzie nie umiałem sie tego dowiedziec.Ponad rok temu, jeden z pierwszych moich tematów było pytanie bodajże o "trojsliwczan margaryny", czy coś w tym stylu, wymyśliłem to z RoQi'm na siłce dla jaj, a wszyscy mi tak słodko tłumaczyli co to jest i, ze inni mnie w konia robią /

24

Odp: co brac??

nikt nie istnienia tego nie potwierdził pod ta nazwa moze sie kryć coś innego jakiś prop czy coś nie znam sie na tym ale to chyba jest...

25

Odp: co brac??

tak szukałem co to ten dietanabol i znalazłem zajebisty tekst sory za offtop ale musze '' ''!Chce zacząć przygody z kulturystyka.
Mam problem z doborem odpowiedniego sterydu.
Czy ktoś mógłby mi poradzic, jaki steryd/sterydy polecane są dla poczatkujacych?? Z gory thx za odpowiedz.