26

Odp: Uwazajcie na zracie

ogólnie to mamy takie zarcie na jakie sami sobie zapracowaliśmy powiedzcie czy dużo ludzi by kupowało parowki za np 15zl za kg? albo szynkę za 40zl za kg? dlatego masarnie kombinują zeby zrobić produkty podobne za nizsza cene.
najgorsze zeczy są na obsługowych w marketach najleprze w malych miesnych no i patrzcie na cenę czym droższe tym leprze.

27

Odp: Uwazajcie na zracie

A tam najlepiej zabic swinie i jest zapas miecha na pol roku lol

28

Odp: Uwazajcie na zracie

Trzeba ta swinie miec

A tak ogolnie, to najlepiej coś jeść i nie pytać co to jest big_smile Bo sie mozna dziwnych rzeczy dowiedziec... :roll: :roll: :roll:

29

Odp: Uwazajcie na zracie

Saywell69 prawdę mówisz jak byscie zobaczyli jak robią serki albo dżemiki robią to by wam tak niesmakowaly big_smile

30

Odp: Uwazajcie na zracie

jeździłem w klubie rowerowym i syn naszego sponsora tez z nami nieraz jezdzil...sponsorem naszyb być piekarnia wszyscy sie tam znali z właścicielem i wogole sppoko po treningach jeździliśmy zeby sobie zjeść coś w klubie i dziwnie ten syn sie na nas patrzył jak my jemy drożdżówki z jego rodzinnej piekarni

31

Odp: Uwazajcie na zracie

masakra, ale nie martwcie sie, teraz ludzie mysla sobie ze chemia szkodzi i wogole ze rak itd a żyją po 7 lat, kiedyś jedli zdrowo bez chemi i żyli po gora 5

32

Odp: Uwazajcie na zracie

Parowek nie jadam na szczescie.
chociaż kiedys... . A chleb itp.
to tylko w osiedlowym spozywczaku, z piekarni oddalonej niecały kilometr od mojej chaty:D Prawie zawsze cieplutkie:D

33

Odp: Uwazajcie na zracie

jednym słowem masakra... bo w mojej okolicy jest conajmniej 7 supermarketów i nic nie powiem najczęściej właśnie tam sie kupuje zarcie...a jak w supermarketach jest syf to chu*nia

34

Odp: Uwazajcie na zracie

Do niedawna ze stu kilogramów mięsa odpowiedniej jakości wolno było wyprodukować 52 kg kabanosów czy 86 kg szynki.
„Wydajnosc” tych wyrobow wynosiła odpowiednio 52 proc.
i 86 proc.
Dzisiaj z tej samej ilosci mięsa produkuje sie 2 i wiecej kilogramów „szlachetnych” wedlin. normalnie lepiej niz perpetum mobile:

35

Odp: Uwazajcie na zracie

Saywell69 prawdę mówisz jak byscie zobaczyli jak robią serki albo dżemiki robią to by wam tak niesmakowaly big_smile u mnie w miescie jest przetwornia i robią tam dżemy i mogę powiedzieć z czytym sumieniem,ze na tych dżemach sie nie da przejechac. Natomiast ogóreczki w których jest pełno czegoś od siebie ... nie smakują juz chyba tak dobrze - nie wiem bo nie jadlam,ale koledzy pracują dorywczo w wakacje i czesm jak opowiadają to az niedobrze sie robi. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal

P.S wkurza mnie to ze na forum nie mozna wklejać linkow do innyc stronek - monopol macie czy co ;

36

Odp: Uwazajcie na zracie

nie mozna wklejać linkow do stron/serwisow/sklepow o tematyce kulturystyka i sporty silowe.
Do innych stronek mozna.

37

Odp: Uwazajcie na zracie

Heh az sie wierzyc nie chce jak to czytam... blee :? Parowek nie jem ale chlebek... chyba jest dobry

BTW. Lolitko to zapodaj jakiś link.

PoZdRaWiAm

38

Odp: Uwazajcie na zracie

ewusia_Pooale chlebek... chyba jest dobry kilka miesięcy temu kupiłam chleb... a tam... filtr od papierosa : smaczengo

p.s co do tych linkow to tak tylko wspomniałam bo mnie to wkurza i tyle

39

Odp: Uwazajcie na zracie

Siostra mi raz opowiadala, jak jej kumpel pracował w piekarni i jakiś jego kolega wyrzygał sie do ciasta na bulki....po kilku dniach przyszla jakas babcia z zapytaniem ,czy są te wyśmienite bułeczki z mieskiem....masakra...

40

Odp: Uwazajcie na zracie

bleeeeeeeeee ochyda :?

trzeba uważać co sie je
najlepiej chyba kupować produkty nieprzetworzone i samemu wszystko robic...

41

Odp: Uwazajcie na zracie

ogólnie mówiąc na dzien dzisiejszy ciezko dostać coś dobrego w nieskiej cenie jeśli samemu sie tego nie zrobi.
Dobre produkty są w cenie i tyle.
W parowkach siano, sery żółte z dodatkiem smalcu - tak aby obniżyć ceny etc.
mozna wymieniać i wymieniać a potem trzeba sie leczyc.

42

Odp: Uwazajcie na zracie

nawet drogie jedzenie nie zawsze jest dobre niby idzie sie do restauracji i oczekuje za te ceny nie wiadomo co, a mój kumpel kucharz z takiej restauracji opowiadał jak kontener sie z surowka wywalił na brudna podłogę i miotla i nogami zamiatali zpowrotem do kontenera

43

Odp: Uwazajcie na zracie

no ładnie

44

Odp: Uwazajcie na zracie

a właśnie tak sobie teraz przypomniałam jak pracowałam z tym samym kolesiem i nie było jeszcze ludzi to mu pomogłam kroić cebule . no i tak kroimy kroimy i se nagle kawalek palca odciachal lols . dobra tam pomijając to farba mu z tego palca tak szla, ze wszystko dookoła zachlapal, i tak kilka godzin mu sie lało z tego palca... do tej krojonej cebuli .... :? bez kitu... w takim przypadku ja juz nie wiem co najlepiej jesc.
chyba zamieszkac na wsi i wlasne kury i krowy chodowac i miec walsny ogrodek.
albo po prostu nie myśleć o tym co sie je...

45

Odp: Uwazajcie na zracie

jak ja to czytam to jestem zalamny jak pieniądz kieruje człowiekiem ,zrobi byle gówno zeby tylko zarobić teraz jusz sie nie liczy jakość tylko ilość !! :cry: chora rzeczywistość :cry:

ja kupuje w biedronce i jeszcze rżyje naszczescie