1

Temat: Uwazajcie na zracie

http://wiadomosci.onet.pl/1257234,2677,kioskart.html http://wiadomosci.onet.pl/1257234,2677,kioskart.html

2

Odp: Uwazajcie na zracie

W parowce moze byc mieso, ale nie jest to konieczne – Parowka moze byc na przykład kilka zmielonych skladnikow, niekoniecznie pochodzenia zwierzecego. Mozna tam dodać nawet papier toaletowy, byleby całość nie byla szkodliwa dla zdrowia yyyyy o leeeeee :? :? :? :? :? :? :?

3

Odp: Uwazajcie na zracie

To jest lepsze: Kontrole stwierdzily, ze to, co sprzedaje sie u nas jako chleb i bulke, jest w większości produktami chlebopodobnymi i bulkopodobnymi. niektórzy producenci do chleba dodają starta bulke, czasem gips i keratynę otrzymywana z ludzkich wlosow, kupowanych w zakladach fryzjerskich. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

4

Odp: Uwazajcie na zracie

czytałem to w całości i az mnie krew zalewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Teraz robią tak : minimum kosztu produkcji, a maximum zyskow.
Co to sie porobiło ?? Juz chyba nigdy nie bede mial pewnosci, ze to co jem jest tym czym sie byc wydaje.

5

Odp: Uwazajcie na zracie

A ja juz nigdy nic nie kupie w Leader Price neutral

6

Odp: Uwazajcie na zracie

radził bym ci tez omijać Lidla i Biedronke.......

7

Odp: Uwazajcie na zracie

nigdy nic nie kupiłem z bierdonki a z leader price tlyko chipsy dobrze ze starzy nie robią zakupow w tych badziewiakach

8

Odp: Uwazajcie na zracie

Nom chipsy to jeszcze ujdą big_smile

Ale zeby taki badziew sprzedawać to szok I dziwić sie dlaczego ludzie teraz tak często chorują na jakieś choroby np. rak....

9

Odp: Uwazajcie na zracie

I dlaczego amerykanie są tak tlusci...
Ostatnio patrze na mięso mielone: skrobia+bialko sojowe mięso min 26%. Z
1kg mam 260g mięsa :motylanoga:

10

Odp: Uwazajcie na zracie

niezle.. koncowka utkwiła mi w pamieci.. hamburgery podlewane moczem feee co do amerykanow to akurat dziś oglądałem film Super size me o fast foodach otyłości itd, koleś przez miesiąc jadł 3 razy dziennie zarcie z McDonald's.. przytył 11kg, a wyniki badan drastycznie sie pogorszyly.. jego watroba ledwo dala rade neutral

11

Odp: Uwazajcie na zracie

ręce opadają ......

ja przeważnie robie zakupy w biedronce, sadze ze tam są tez takei cuda ale chyab mniej niz w zagranicznych leider price itp.

to co my mamy w końcu jeść ???????

kurka paranoja

12

Odp: Uwazajcie na zracie

DANYPA... a nie zastanawiałeś sie, czemu w Biedronie maja wszysto taniej big_smile To przeczytaj jeszcze raz powyższy tekst

13

Odp: Uwazajcie na zracie

chipsy robią z kota!!! big_smile:D

14

Odp: Uwazajcie na zracie

Moja pierwsza czekolada big_smile

15

Odp: Uwazajcie na zracie

Biedronka nie jest Polska.
Jest bodajże portugalska.

16

Odp: Uwazajcie na zracie

o fuuuuuj , wkoncu co zjesz tym sie stajesz

17

Odp: Uwazajcie na zracie

ja mialem pisać posta o parowkach ale dodam tu ostatnio był reportaż o parowkach i oto przedstawiam skład parowki 50%sa to tluszcze 40% to sama woda aby otrzymać bialko dodają scinki miela kosci, itp.
Badania jakości żywności wykazały ze poprzednio w parowkach na 1kg mogło sie dodać 1500mg fosforanu a teraz ok 4500mg fosforanu :!: te parowki są smaczne jadlem je od czasu do czasu ale gdy zobaczyłem artykuł to od razu mi zbrzydło o to coś o de mnie na temat tluszczow gdy korzystamy z tluszczow zwierzecych łatwo moze nastąpić rozwój nowotwora watroby bo zolc nie bedzie juz w stanie rozdrabniać tluszcz na mniejsze czateczki lol !!! i kto sie teraz podejmie parowka bo ja juz tego świństwa nie zjem a szczególnie wiecej jest tam emulgatorów które mogą doprowadzić do stadium rakowgo :!: coś wiecej o nowotworach mogę sie wypowiedzieć w odzielnym temacie big_smile

18

Odp: Uwazajcie na zracie

kiedyś byłem na diecie CKD, gdzie jednym z codziennych posilkow byly parowki.
pociągnąłem tak 3 tygodnie.
później watroba powiedziała dość .

19

Odp: Uwazajcie na zracie

Wiadome zolc przwestaje odmawiać posłuszeństwa chyba dobrym rozwiazaniem przy diecie CKD byłoby kupić witaminy na regenracje watroby hepatil lub inne ??

20

Odp: Uwazajcie na zracie

Z ty,i chlebamio to sciema sam mam prakty w piekarni i mogę gwarantwoac ze w sieciach piekarni społem robi sie chleb tradycyjnie

21

Odp: Uwazajcie na zracie

Merlinki mozna smialo jesc.
To tez parowki ale one są całkiem inne w smaku i w ogole niby celowo dla dzieci robione to takiego syfu by chyba tam nie pchali.

22

Odp: Uwazajcie na zracie

Zarcie dla dzieci musi miec specjalny atest i naprawdę musi spełniać szereg wymagan, by weszło do sklepow.
Ja np.
wcinam po 2 paczki dziennie polendwicy z indyka dla dzieci właśnie z Merlinkow Chudziutka, pachnaca i 200g, czyli ok.
42g bialka, tluszczu ok.
2g, i wegli ok.
8g Jem ja jak czipsy.

23

Odp: Uwazajcie na zracie

Najlepsza dieta jest przeczytać taki text, i człowiek nic niezje przez najbliższe 24h,,, Juz ktoś napisal, ale dla nich nie jest ważnym by klijent był zadowolony ale to zeby jak najbardziej nas orabac z kasy i potroc.
To jest polska polityka, predzej czy puzniej to sie skonczy, a Ci co mniej zarabiali ale robili to dobrze beda dalej na rynku a takich pozamykają I dobrze im tak bedzie za to co nam robia, trują LUDZI.
:evil:

24

Odp: Uwazajcie na zracie

OkimyAYVM o to ci chodzi ? color darkred

25

Odp: Uwazajcie na zracie

Ehe... nie wklejamy komercyjnych linkow.
Wystarczy nazwa i producent.