1

Temat: pytanie

ja mam tylko jedno pytanie - przy moich wymiarach 182 wzrostu i 66 kg wagi, gdy ze względu na szkole (liceum w miescie 3 km od mojego) nie mogę rozplanować sobie diety, co byscie polecali - bialko czy gaineraż z gory dzieki ale nie dodawajcie innych, tylko wybierzcie któreś z tych dwóch big_smile

2

Odp: pytanie

Garnier jesteś pewnie ektomorfikiem wiec spozycie wegli powinno byc duze najlepiej spożywaj posilki co 3 h z ilością około 20/30gr bialka.
Co do szkoly ciezko ugotować powiedzmy 400gr piersi z kurczaka wrzucić w chlebak ciemny chleb i zajadać to w szkole??

3

Odp: pytanie

No, to jest nielada utrudnienie.
Ale ejzeli kulturystyka to Twoja jedyna pasja - to w/w rozwiazanie jest wykonalne

4

Odp: pytanie

ostatnio słyszałem ze znacznie wiecej masy zyskam na bialku... to prawdaż

5

Odp: pytanie

Nie prawda.
zarówno bialko, jaki i węglowodany oraz tluszcze są jednakowo wazne.

6

Odp: pytanie

czyli efekty po gainerze beda zblizone do tych po bialku?

7

Odp: pytanie

Przeciez w gainerze tez masz bialko, plus dodatkowo węglowodany i olej MTC.
I nie mozna liczyć na efekty od samych odzywek.
To bardziej zlozone.
Liczy sie dieta, odpowiedni trening, odpowiednia regeneacja, a dopiero na końcu suplementy.
Jak spełnisz wszystkie te wymogi, to efekty masz na bank.

8

Odp: pytanie

tak pierwsze z tych rzeczy (odzywianie, trening i regeneracja) to juz bedzie załatwione ale do tego chce jakieś wsparcie... czyli lepiej jednak gaineraż

9

Odp: pytanie

tak garnier zdecydowanie ponieważ bialka są bubulcem lecz zeby regenerować budować miesien potrzeboja energi (weglowodanow) wiec garnier dla ciebie bedzie najleprzy wszczegolnosci ze jesteś sacharem tluszcze są mniej istotne od węglowodanów ja mam je obniżone do max 50gr dziennie w tym 25g to oliwa z oliwek i ładnie rosne

10

Odp: pytanie

Tluszcze tez są istotne. Przy budowaniu masy 1g/kg masy ciala. Z nich powstaje testosteron i inne ważne hormony.
IbudwesI zawsze mozna wziasc pudełko z ryżem i kurczakiem big_smile