Temat: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

Witam Serdecznie.
ćwiczę 2,5 roku , mam 19 lat i 5 miesiecy.
Mam 181 cm wzrostu waze około 82kg.Zakupilem:Dwie sztuki Nitro Bolonu http://allegro.pl/item229034411_mega_moc_niesterydowy_nitrobolon_300kaps_megahit_.htmlOraz odrzywke bialkowa: http://allegro.pl/item230417548_protein_80_5000g_kupuj_tylko_dobre_bialko_.htmlCzy jest to dobre polaczenie?Jak to brac aby uzyskać jak najlepsze rezultaty? Prosze o rady :-)

2

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

Moze ktoś mi powie czy to dobre polaczenie?

3

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

zamiast tego bialka mogłeś kupić kreatyne, nitro bierz w DT 30min przed tren i po, a w DNT 30min przed sniadaniem, bialko według brakow w diecie

4

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

thx :-)

5

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

czy 2-3 porcje po 3 g PROTEIN 8 wystarczy czy brac wiecej? http://allegro.pl/item230417548_protein_80_5000g_kupuj_tylko_dobre_bialko_.html

6

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

według brakow w diecie jak napisał loki, czyli obliczasz ile masz bialka z diety i jeśli są braki to uzupełniasz to odzywka, jasne?

7

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

a jak mam obliczyć braki? i jakie jest zapotrzebowanie?

8

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

a jak mam obliczyć braki? i jakie jest zapotrzebowanie?lepiej sprzedaj te odzywki, jeszcze za wcześnie na nie....

9

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

braki obliczasz z diety, musisz wiedzieć jakie mas zapotrzebowanie na bialko tluszcze i wegle i tam gdzie Ci brakuje wrzucasz ta odzywke, polowa sukcesu to dobra dieta, ja sie na dietach nie znam ale stosuje

10

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

No nie, nabrał sie na szefa moderatorów 'cosl' To sie rozbawiłem ':trening:'

11

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

no to kim on jest?Moze mi ktoś jednak napisać jak obliczyć to zapotrzebowanie?

12

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

Jest "nikim" 'cosl'. Takie coś to se każdy użytkownik moze wpisac...

13

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

aha nie wiedziałem od dawna tu nie bywałem bo nie mialem pytać A zarejestrowany jestem od poczatku 2005.
wiec sie troche zmieniloTo jak poradzi ktoś jak to obliczac?

14

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

taaa, SS jak to niby mozna ustawić ? yikes

15

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

zacznijmy od tego czy masz ulozona dieteż? pozatym jestem ciekaw ile tam tego koncentratu jest...

16

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

jakiego koncentratu?

17

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

koncentratu bialka serwatkowego, duuuuza wiekoszsc to bialko pszeniczne, mało wartosciowe, ale jak juz wydales na to kasę to nic nie poradzimy, no chyba ze to sprzedasz ;

18

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

teraz to Was nie rozumiem - czy ja mnapisalem coś nie tak? Czy Ty Loki nie widzisz ze drugi raz powtarza mu to samo? SS dzieki za to ze w Twoim ujecieu jestem nikim... velocyraptor_ jestem Szefem moderatorów a SS dostał bana za kłamstwa

19

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

hehe, spoko ':trening:'Szkoda, ze mnie zbanowałeś

20

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

jak mnie przeprosisz to Cie odbanuje, oki?

21

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

pszepraszam 'cosl'

22

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

w porządku jesteś odbanowany

23

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

czyli ta odrzywka jest mało wartaż?A jaka inna jest dobra z duza zawartością bialkaż tylko oczywiście duze opakowanie

24

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

zalezy do czego ma służyć odzywka, jeżeli w ciągu dnia lub po treningu to WPC, WPI, jeśli ma to byc bialko nocne to odzywki białkowe z kazeina lub albumina jaj

25

Odp: NitroBolon + Muscle Building Protein 80

jeśli ktoś moze to prosze podac mi jakiś link do dobrej odzywki wysoko bialkowej.