1

Temat: Cel na lato 2008

Wiem ze dopiero lato 2007 sie zaczęło ale mozna by napisac(jesli ktoś chce)swoje cele  związane z silowniaWiec tak jak juz pisałem w innym temacie chcem zrobić 4 cm w lapie(teraz 38)przy dobrej rzezbie i zgubić tluszcz z brzucha acha i wyrobić taka łydkę ze bania mala

2

Odp: Cel na lato 2008

ja do wakacji 2008 bede mial ponad 4 przy dobrej rzezbie i tego jestem pewien bo juz mam prace i mam hajs wiec bede walił soki 'cosl'

3

Odp: Cel na lato 2008

ILatishaI..o to Cie nie podejrzewałem .. ja na lato 2008 mam cel ! 35 w lapie <lol> no w ogole..nie wiem jak to bedzie za tydzień ale mam zamiar dac z siebie wszystko i miec jak najlepsze wyniki

4

Odp: Cel na lato 2008

na sucho to nawet trawa nie rosnie

5

Odp: Cel na lato 2008

owszem ale bez przesady..koksy ja za koks sie nigdy nie wezmę nie poryło mi bani..

6

Odp: Cel na lato 2008

HaniaPL ILatishaI cie  pod ch.. robi a ty mu wierzysz,przeciez poco ma brac soki jak jescze nawet niebral najsliniejszych form kreatyny

7

Odp: Cel na lato 2008

hrrr hrr jak mi po 1,5cm na lapie przychodzi to po co mam sie truc?

8

Odp: Cel na lato 2008

wiesz ludziom rozne pomysły do głowy przychodza..

9

Odp: Cel na lato 2008

ale koksy i tak bede kiedyś walił o ile bede ćwiczył

10

Odp: Cel na lato 2008

teraz to ja juz nie wiem czy mówisz powaznie czy zaś mnie w chu*a robisz? ja wiem jedno ze ja jak na razie o koksach nie mysle zeby je brac i raczej nigdy nie pomysle

11

Odp: Cel na lato 2008

ja nie mowie poprostu, ze nigdy nie wezmę

12

Odp: Cel na lato 2008

właśnie nigdy niemów nigdy HaniaPL

13

Odp: Cel na lato 2008

Na poczatku marca zaczynam ostra redukcje i planuje uzyskać jakieś 8 kg z jak najmniejszymi spadkami (sie zobaczy jeszcze).

14

Odp: Cel na lato 2008

winko, efka i bedzie git xd joke ofc

15

Odp: Cel na lato 2008

W tamte wakacje ważyłem 76 kg

16

Odp: Cel na lato 2008

no to ładnie 2 kilo w rok.... <wow>szacunek, respect itp... 'cosl'

17

Odp: Cel na lato 2008

No moze wstrzymaj sie z tym szacunkiem (mam nadzieje ze chociaż troszke z tej masy to wlokna...) btw najsilniejszy cykl jaki mialem to KA+kreaplex wiec jeszcze wszystko przede mna

18

Odp: Cel na lato 2008

ja w dwa meisiace przytyłem 14 kg a mięśnie z tego to maks 2 kg reszta to tluszcz wiec teraz trzeba to wszystko spalić

19

Odp: Cel na lato 2008

a ja nabieram na wadze powoli, ale za to niewidze odkładającego sie tluszczu 'cosl'jak kto woli big_smile

20

Odp: Cel na lato 2008

ja wolal bym tak jak ty masz ale niestety diety nietrzymam a tyje bardzo szybko zwłaszcza w zimę

21

Odp: Cel na lato 2008

a ja nabieram na wadze powoli, ale za to niewidze odkładającego sie tluszczu jak kto woliIErnestynaI będziesz starszy, po okresie dojrzewania to zaczniesz przybierać na masie i trudniej bedzie Ci utrzymać niski poziom bf.
'cosl'

22

Odp: Cel na lato 2008

dlatego sie teraz ciesze... 'cosl'

23

Odp: Cel na lato 2008

mam nowy cel ! dobic 75kg na czerwiec ;D lol czyli 11kg

24

Odp: Cel na lato 2008

ja w rok przytyłem 13 kilo... w takim wieku jak Ty big_smile

25

Odp: Cel na lato 2008

tylko ze ja mam bardzo szybka przemianę materi