1

Temat: woda w organizmie

Hej, z powodu pewnych leków niesamowicie szybko przytyłam oraz mój organizm zatrzymał dużo wody, ponieważ dostałam ich dużą dawkę a gromadzą one wodę w organizmie. Na szczęście kuracja lekami się zakończyła, ale efekty zostały. Jak pozbyć się wody z organizmu i schudnąć? Zmiana powinna odbywać się stopniowo, ale chciałabym to jakoś przyspieszyć. Aby pozbywać sie wody z organizmu staram sie trzymać dietę, nawadniać organizm (wiem ze to brzmi paradoksalnie, ale wyczytałam, że tak sie robi, kiedy chce sie pozbyć wody), do tego chodzę na saunę i od czasu do czasu jakieś aeroby. Stosuje również tabletki Trizer, które usuwają wodę z organizmu. Macie jeszcze jakieś pomysły?

2

Odp: woda w organizmie

Dużo wody. To prawda, ze jak się piję wodę to organizm jej nie zatrzymuje.  Jak bierzesz Trizer to i tak musisz pić dużo. Postaraj się nie używać dużej ilości soli o to też wpływa na ilość wody. A co to były za leki? Jeśli możesz powiedzieć oczywiście. Słyszałam także o specjalnych strojach do ćwiczeń, które powodują, że organizm bardziej się poci. Pewnie w sklepach sportowych będą wiedzieli, o co chodzi. Spytasz, a na pewno dobrze Ci doradzą.