1

Temat: Co robić by pozbyć się tłuszczu na brzuchu?

Postanowiłam już od kilku miesięcy zmienić swój styl życia i nawyki żywieniowe. Waga drgnęła, ale oprócz diety i ćwiczeń pojawił się u mnie spalacz tłuszczu Trizer. Niestety spalenie zbędnego tłuszczu nie jest rzeczą łatwą. Nie wystarczy niewielka aktywność fizyczna. Również źle dobrana dieta może skutkować jedynie efektem jojo. Jakie są jeszcze inne sposoby, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu? Jak sobie z tym radzicie? Czy pijecie jakieś herbatki? Jecie konkretne produkty?

2

Odp: Co robić by pozbyć się tłuszczu na brzuchu?

Spalacz Trizer na pewno pomoże, bo od tego jest. Specyfików takich jest całkiem sporo, zawsze wybieraj jednak te renomowanych producentów i z pewnych źródeł. Oprócz tego słyszałam opinię, że krótsze ćwiczenia o ile są regularne są efektywniejsze. Spalanie tłuszczu będzie znacznie większe, gdy zamiast jednego 30-40 minutowego treningu zrobimy cztery 10 minutowe. Różnica może być nawet o 30% większa.

3

Odp: Co robić by pozbyć się tłuszczu na brzuchu?

Jeśli spalacze to wyłącznie ze znanych źródeł. Jeszcze dobrze wybierać takie jak Trizer składające się z naturalnych składników. Nie zapominaj o przyprawach takich jak: ostra musztarda, wszystkie odmiany ostrej papryczki, chrzan, pieprz, imbir świeży i suszony. Rozsmakuj się też w mieszance curry. Dosypuj ją do sosów i duszonych warzyw. Oprócz tego, że poprawią smak to jeszcze wpłyną na spalanie tkanki tłuszczowej.

4

Odp: Co robić by pozbyć się tłuszczu na brzuchu?

Skoro Trizer jest naturalnych składników to pewnie ma w sobie też przyprawy. Jeszcze mi się dodatkowo przypomniało, pić zimne. Im niższa temperatura napojów tym lepiej, bowiem organizm musi się namęczyć z ich ogrzaniem. A to skutkuje większym zużyciem energii i spaleniem większej liczby kalorii. Tak samo w przypadku lodów albo sorbetów. Przy czym lepiej wybierać sorbety, bo mają mniej kalorii. Nawet niektóre blogerki promują lody, bo nie szkodzą ich figurze.