Temat: Spalacze tłuszczu

Przeglądając rankingi spalaczy tłuszczu w 2016 roku najlepszym okazuje się spalacz tłuszczu Trizer. Jakie spalacze Wy stosujecie i co możecie powiedzieć o nich? Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby, które mają już jakieś większe doświadczenie ze spalaczami i mogą wyrazić swoje zdanie z pespektywy czasu. Jak długo stosowaliście, jak wrażenia i czy pojawiły się jakieś skutki uboczne, z którymi trudno było Wam funkcjonować. Słyszałam, że często występuje nadmierna potliwość, pobudzenie itp. reakcje.

2

Odp: Spalacze tłuszczu

Należy pamiętać, że nie ma idealnego spalacza tłuszczu dla każdego. Podstawowym celem każdego spalacza, jak sama nazwa mówi jest spalenie tłuszczu. Jednak najlepsze środki tego typu mają także inne właściwości. Skład spalaczy jest różny. W zależności do wybierzemy to możemy mieć zmniejszone łaknienie, zwiększony poziom energii, przyspieszony metabolizm. Właśnie Trizer odpowiada za zmniejszony apetyt i przyspieszony metabolizm, a do tego jego składniki są naturalne. Nie wystąpiły u mnie żadne z wymienionych przez Ciebie negatywnych reakcji. Myślę, że gdyby pojawiło się coś niepokojącego to bym zrezygnowała.