1

Temat: jak długo można stosować jeden i ten sam spalacz tłuszcz?

Hej wszystkim! Nie jestem doświadczona w tym temacie i nurtuje mnie jedno pytanie. A dokładnie chodzi o to jak długo można stosować jeden i ten sam spalacz tłuszczu? Biorę już kolejny miesiąc Trizer. Efekty nadal są, więc znaczy, że działa. Gdyby nic nie działo się to znaczyłoby, że organizm się do niego przyzwyczaił. Dodatkowo jest to dobra oferta, bo jako gratis otrzymuję dietę na miesiąc. Jednak zastanawia mnie to jak długo Wy braliście albo bierzecie już spalacze? Czy robicie sobie przerwę? Głównie zależy mi na odpowiedzi osób, które się odchudzają i przyjmują suplementy diety.

2

Odp: jak długo można stosować jeden i ten sam spalacz tłuszcz?

Suplementy diety takie jak Trizer są niezwykle przydatne w okresie powrotu do formy, jak i w wielu innych przypadkach, gdy celem jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Niemniej jednak należy zwrócić szczególną uwagę na ich dobór oraz sposób oraz właśnie czas przyjmowania. Najczęściej jest to napisane na opakowaniu. Można dla odzwyczajenia organizmu po okresie 4-8tygodniu zrobić sobie przerwę, a następnie ponownie powrócić do przyjmowania, jeśli jest to konieczne.

3

Odp: jak długo można stosować jeden i ten sam spalacz tłuszcz?

Organizm potrzebuje zmian, co do suplementacji. Może to być zmiana spalacza Trizer na inny albo zrobienie sobie przerwy.
Substancje działają na początku bardzo dobrze a w późniejszym czasie już gorzej, bo organizm przyzwyczaja się.. Zmiany w postaci przerw w stosowaniu suplementacji lub jej zmianie są bardzo ważne dla odpowiedniego działania ich.