1

Temat: Dosyc powazny problem

wczoraj zapodałem Dekę i niemoglem spać w nocy,co jest grane poowiedzcie mi? wydaje mi sie ze to od cisnienia.
Aha to jest mój 3tyg.
na dece wale co 7dni

2

Odp: Dosyc powazny problem

napisz caly swoj cykl

3

Odp: Dosyc powazny problem

jakbys mial ciśnienie duze to bol głowy okropny i napewno nie mialbys problemu ze spaniem bo byłbyś zjebany caly dzie i bardziej by Ci sie spać chciało ( przynajmniej ja tak mam ) Ale jak ciśnienie za wysokie to Acard(2 tabsy dziennie) + czosnek i powinno byc ok

4

Odp: Dosyc powazny problem

wczoraj walnąłem sobie szala pod wieczor bo wczesniej niemoglem..to moze dlatego?Ale dziś tez czzuje sie taki pobudzony i taki niespokoiny...:/

5

Odp: Dosyc powazny problem

wkręcasz sobie

6

Odp: Dosyc powazny problem

Mysle ze jednak niewkrecam bo mój kolega jebie ten sam cyklon i mial tak samo,wydaje mi sie ze to jest wina ze tak późno jebalismy.Jak myslicie jebać dalej? dziś wypadało by zajebać sustke big_smile

7

Odp: Dosyc powazny problem

acard + czosnek kup w aptece i bedzie okejp.s jak to nie pomoże to proponuje nolva/tamoks 10-20mg ed

8

Odp: Dosyc powazny problem

Dzieki coghlan,wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo.
napewno kupie.Jeszcze raz wielkie dzieki

9

Odp: Dosyc powazny problem

znów to ja no wiec kupiłem acard i czosnek ale to nic niedaje.
Mam ucisk w okolicach skroni tak ze nieda sie skupic...chyba odstawie narazie koks w takiej sytlacji.Niewiem oceńcie według mnie to nie za wiele ...bo wale deka 200mg co 7dni,susta 250mg co 5dni i 30mg mety

10

Odp: Dosyc powazny problem

Pewnie duza retencja wody i z tego powodu moze byc mocne nadcisnienie, dołącz do tego tamox/nolva 20mg ed i podwojna zalecana dawkę cynku - jak to juz nie pomoże to musisz wytrzymać takie sajdy

11

Odp: Dosyc powazny problem

Chyba masz racje bo jak nie wziąłem dwa dni mety to ciśnienie było w normie i mnie glowa nie napieprzala.
Nery tez coś ostatnio sie od czasu do czasu odzywaly

12

Odp: Dosyc powazny problem

Na nerki te koksy nie powinny miec dużego wpływu - stwierdzili nawet, ze wiadomość o negatywnym wpływie trenu na nerki to mit... Bierzesz juz ta nolve/tamox?Swoja droga ja na tesciu mialem identycznie jak Ty glowa bolała caly dzien i byłem zjebany strasznie a na siłowni to po jednej serii taki bol glowy, ze sie ćwiczyć nie dało ale czosnek + acard wystarczyl, zebym poczuł sie dużo lepiej

13

Odp: Dosyc powazny problem

dokładnie mam tak jak opisales.Niebiore nolvy,narazie niebiore koksu mialem ciśnienie 150/1 ale dziwne bo po strzale z deki mialem tylko tętno wieksze ale to pewnie ze sie to rozchodzilo.No i wiesz niebralem 2dni mety czy tam 3 to było wporzo.aha i wziąłem sobie takie tabsy na zbicie ciśnienia one tez działają zeby niebylo retencji wody itd "prostarium" jakoś tak sie to nazywa.Wszystko było wporzo zajebałem później metę to odrazu ciśnienie i wogole.Wydaje mi sie ze to jest retencja wody w h.. bo wciągu 3tyg przyrabalo mnie na masie ok5kg no a przeciez deka musi sie rozkręcić znowu susta niejest az tak mocna zeby podziałać w 3tyg takie cuda.Widze ze na tym forum to tylko Ty odpisujesz moze tez ktoś inny sie odezwie,bo niewierze w to ze niema tutaj takiego ze mial podobne jazdy.

14

Odp: Dosyc powazny problem

Widocznie metka Ci ciezko wchodzi, wiec pierdol to i nastepnym razem zastąp ja czymś innym Po 3 tygodniach to raczej susta sie dopiero rozkreca, deki tak jakby nie było wiec po metce tyle wagi poszło Reszta jest raczej na naszym nowym forum jeśli chcesz dowiedzieć sie o jakie forum chodzi to możesz sie zapytać w mailu, coghlan@spartan7.pl