Temat: Dieta

Witam! Mam 16 lat ćwiczę na siłowni 9 miechow, ale nigdy nie mialem zadnej diety czas to zmienic.Moje wymiary to 175cm wzrostu, waga 60kg.
Do mojej diety dokupiłem gainera massss xxl 4.8kg i kreatynę z vitalmaxa 500g.
Oto dieta ktora chce rozpoaczac1)7.00-zaraz po przebudzenia kreatyna 5g,30min później platki kukurydziane i 300ml mleka2)9.00-chleb razowy 100g, szynka z indyka 50g, oliwa z oliwek 10ml3)12.00-chleb razowy 100g, szynka z indyka 50g, gainer 40g4)15.00-piers z kurczaka 100g, ryz 100g5)17.00-18.00-trening kreatyna po treningu 5g, 3 min później gainer 40g, 2 banany 6)20.00-4 jajka gotowane7)22.00-twarog półtłusty 100g

2

Odp: Dieta

no to tak 1-1,5h przed treningiem posilekdodajesz tam tez 5g oliwyw szkole ciułasz coś co ma bialko, możesz rozrobić sobie twarożek 300mg na 2 posilki ablo tunczykarano masz mało bialka, tam tez dodaj jakieś mięsko czy rybkeco do po treningu to wg bym brał mono z gainerem i darował banany, ale jeśli chcesz możesz brac mono a później gainera a co do bananow to je wywal albo daj w szkole ostatni posiłek 150g chudego

3

Odp: Dieta

A dlaczego ma wywalić banany? Przecież mają duże znaczenie dla sportowców. Nie dość, że szybko uzupełniają straty magnezu i potasu a to jest ważne w przypadku długotrwałego wysiłku. Banany wśród innych owoców wyróżniają się także białkiem w składzie. W 100 gramach znajduje się około 1,0g. W dużym stopniu przyczynia się to do budowy mięśni. Banany mają bardzo dużo zalet, więc moim zdaniem nie powinno wykluczać się ich całkowicie ze swojego jadłospisu. Zanim jeszcze zaczęłam stosować dietę od Trizera to prawie każde moje śniadanie wyglądało tak: płatki owsiane, banan, jabłko, mleko i kilka rodzynek.

4

Odp: Dieta

A teraz mając dietę od Trizera nie masz w niej w ogóle bananów? Jak byłam dzieckiem to banany jadałam często, bo mi powtarzali, że, banany dostarczają dużo witamin, zwłaszcza z grupy B, które uspakajają znerwicowanych i pomagają w koncentracji. A wiadomo, że jako dziecko trzeba było być w szkole skoncentrowanym. Wydaje mi się, że możesz sobie wprowadzić banany do jadłospisu. Byle tylko zawieraył się w bilansie.

5

Odp: Dieta

No to tak zrobie a po treningu brac gainera razem z kreatynaż bo juz nie wiem bo niektórzy psiza ze kreatyny nie mozna zapijać mlekiem

6

Odp: Dieta

możesz w wodzie rozrobic, masz gainery z kreatyna wiec czemu nie mozna mieszac ich osobno a jak sie boisz to dextro i kretka, za 5minut gainerkup witaminy i minerały i najlepiej dextroze

7

Odp: Dieta

Eh w wodzie nie lubie wiec chyba bede brał go troche pozniej.
Dextro chyba dokupię a na witaminki juz mi nie starczy kasy

8

Odp: Dieta

Chyba ze bym wziął glukozę spozywcza zamiast dextro i do tego wtedy witaminy, ale w sumie wiem jak jest lepiej

9

Odp: Dieta

glukoza moze byca takiego drina możesz sobie wypic po treningu juz nie narzekaj

10

Odp: Dieta

W sumie to masz racje poswiece sie i bede pil z ta woda

11

Odp: Dieta

wiadomo nie jest to kamikaze ani malibu

12

Odp: Dieta

Tak jak już tu napisałam gdzieś, zwracajcie uwagę na te diety tworzone przez osoby nie mające pojęcia o tworzeniu diet ani planów treningowych. Jeśli otrzymamy od trenera kilka godzin aerobów na dzień dobry, do tego tłuszcze ucięte do minimalnych wartości w ciągu dnia to należy uciekać. . Trening za sto zł w trakcie którego zrobi się 4 serie brzuszków albo dieta ryż z kurczakiem i oliwą nie pokryje zapotrzebowania. Pamiętajmy, że zdrowie na pierwszym miejscu! Dlatego trzeba brać tylko sprawdzone produkty. Ja dzięki opiniom znajomych przekonałam się do Trizera.