1

Temat: Banany + odzywka bialkowa??;)

Witam.Mam takie pytanie czy jak na odzywce białkowej jest napisanie ze trzeba to rozpuścić w 400ml mleka to czy mogę do tego mleka ododac banana i zmiksować razem z odzywkaż?Czy to jest dobre rozwiazanie?

2

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

Smialo możesz zmiksować pysznie smakuje ale zeby nie za dużo tych bananow jeden wystarczy do odzywki

3

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

bo odzywke bede brał 2 razy dzienie.Czyli bananek jeden na jedna porcje?

4

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

możesz mixowaz z roznymy rzeczmi platki owsiane, banay, owoce, joruty.itp..

5

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

to dobrze bo uwielbiam koktajle!mniam

6

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

możesz całego możesz polowe to zalezy tylko od ciebie

7

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

Możesz łączyć także z innymi owocami. Kiedyś robiłam koktajle z truskawkami, kiwi albo mango. Lepsze są takie urozmaicone. Przynajmniej chętnie sięga sie po takie koktajle. Teraz niestety, gdy jestem na diecie i trzymam się diety od Trizera to nie pijam koktajli, ale na pewno, gdy skończę dietę i będę na stabilizacji to wprowadzę koktajle do swojej diety.

8

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

Jest wiele takich owoców, które będą pasowały. Między innymi nie zostały jeszcze wymienione:
-Borówki
-Maliny
-Winogrona
-Brzoskwinie
-Mandarynki
Najlepiej samemu próbować i łączyć smaki.
Jurczykowska na którym opakowaniu Trizera jesteś? Ile do końca?

9

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

Dość specyficzne połączenie mleka z mandarynkami. Aż sobie sprawdziłam w sieci czy w ogóle ktoś tak łączy. Jestem zdziwiona, bo znalazłam nawet przepis na owsiankę z mandarynkami. Tylko ten owoc dodaje się już na końcu i nie podgrzewa go. Oryginalne połączenie, które na pewno kiedyś spróbuję. Jestem już na drugim opakowaniu Trizera. Do końca nie wiem ile zostały. Efekty mnie już powoli zadowalają, więc pewnie już niedługo i zakończę odchudzanie.

10

Odp: Banany + odzywka bialkowa??;)

Specyficzne, ale jakie smaczne. Ciepła owsianka i zimne mandarynki. Tylko trzeba pewnie uważać na nadwrażliwe zęby. Ja też na podobnym etapie Trizerowania co Ty. Ale myślę, że jeszcze ze dwa miesiące na pewno będę jeszcze wspomagała się tym spalaczem. Faktycznie łatwiej jest z nim odchudzać się. Dodatkowo jeszcze mając dietę, która jest zróżnicowana i wspaniale zaspokaja moje dzienne zapotrzebowanie.