1

Temat: Dietka do sprawdzenia , bd wdzieczny

Czesc mam 18 lat , waze 72 kg , wzrost 182 cm , ułożyłem sobie dite na masę , był bym wdzięczny jeśli mi ktoś ja sprawdzi i powie czy sie nadaje czy nie


I 7: – 8: musli rodzynkami i orzechami (100g) 1 łyżeczek
mleko 3,2% (300g) 1,5 szklanki

BTW 18,3 13 86,6 514 kcal

II 10: Chleb zwykly(120g) 30g 1 kromka
Ser gouda (45g) 15g 1 plaster
Szynka(15g)
Baton snikers

BTW 28,2 33,2 100,1 791,5 kcal

III
OBIAD
150g wolowina
100g ryz
warzywa- salatka + oliwa z oliwek 10g

BTW 37,7 6,25 81,6 537 kcal

IV
posiłek PRZEDTRENINGOWY
jogurt 200g
100g ryżu
10g oliwy z oliwek

BTW 13,2 13,2 115,7 627,9 kcal

TRENING – zaraz po banan lub 2

V
posiłek POTRENINGOWY
jajecznica 5 bialek 2 zoltka + 10g oleju (smazone na oleju nie Wink )
50g chleba ( 2 kromki )

BTW 29,4 23,6 36,2 466,6 kcal

VI 22: ser chudy (100g)
Puszka tuńczyka

BTW 74 18,5 3,5 482 kcal

+ warzywa i owoce

SUMA bialko 201 g tluszcz 108 g węglowodany 424 g 342 kcal

i jak ??

2

Odp: Dietka do sprawdzenia , bd wdzieczny

w posiłku I i IV zwiększ ilość bialka do 35g dodając jakiś produkt w posiłku V zwiększ ilość weglowodanow, bo te są ci mocno potrzebne po treningu zeby odzyskać sily i zahamować kataboizm
przed treningiem wywal raczej ta oliwe z oliwek i daj ja nieco wczesniej, bo będziesz sie czul ociezale na treningu
po treningu najlepiej zjedz ryz z 2-3 łyżkami cukru i 125g twarogu, bo jajka sie długo wchłaniają podobno
posiłek VI zawiera zdecydowanie za dużo bialek zmniejsz do 40g
reszta moze byc

3

Odp: Dietka do sprawdzenia , bd wdzieczny

Dieta jest do małych poprawek. Tolmerrr już kilka wskazówek Ci podrzucił. Uwzględnij je, przelicz wszystko i z poprawkami podrzuć jeszcze raz. Dieta wcale nie jest taka łatwa do ułożenia. Jeśli masz problem to zawsze śmiało możesz tu pytać, poszukać porad dietetyka albo promocji jak w przypadku Trizera, że kupujesz suplement a dodatkowo otrzymujesz dietę. Na pewno coś znajdziesz, co Ci będzie odpowiadało. Ważne tylko, żeby dieta była urozmaicona i zawierała wszystkie niezbędne składniki.

4

Odp: Dietka do sprawdzenia , bd wdzieczny

wegemarta napisał/a:

Dieta jest do małych poprawek. Tolmerrr już kilka wskazówek Ci podrzucił. Uwzględnij je, przelicz wszystko i z poprawkami podrzuć jeszcze raz. Dieta wcale nie jest taka łatwa do ułożenia. Jeśli masz problem to zawsze śmiało możesz tu pytać, poszukać porad dietetyka albo promocji jak w przypadku Trizera, że kupujesz suplement a dodatkowo otrzymujesz dietę. Na pewno coś znajdziesz, co Ci będzie odpowiadało. Ważne tylko, żeby dieta była urozmaicona i zawierała wszystkie niezbędne składniki.

W zasadzie oprócz Trizera to nie widziałam innej promocji by dodawali dietę. Widziałam jedynie oferty dietetyków online. Porady są naprawdę o wiele tańsze niż w gabinecie, a nie sądzę by się różniły. Zawsze przecież można napisać mejla z pytaniami albo zadzwonić. Myślę, że jeśli skorzystamy z usług takiego dietetyka to nie będzie on unikał odpowiedzi na nasze pytania tylko będzie z nami normalnie współpracował.

5

Odp: Dietka do sprawdzenia , bd wdzieczny

Kiedyś mi się obiło coś jeszcze oprócz Trizera o uszy, ale nie zwracałam zbytnio wtedy uwagi na to. Nie potrzebowałam. Ale teraz w związku z tym, że lato zbliża się już dużymi krokami do nas to trzeba się zabrać za siebie, aby nie straszyć na plaży. Nic tak nie psuje wakacji jak nasz nieestetyczny wygląd, którego nie możemy zaakceptować. Jeśli nie akceptujemy tego jak wyglądamy to całe wakacje myślimy o tym, co inni myślą o nas, czy też zwracają uwagę na wystające boczki oraz czy też przeszkadza im nasz cellulit. Małe rzeczy, które najczęściej siedzą tylko w naszej psychice.