Temat: Czym zastapic platki w sniadaniu?

W każdej diecie na sniadanie mleko i platki ewentualnie musli, a ja mam taki problem, ze po porannym mleczku sraczka mnie dopada, a ze wreszcie postanowiłem sie zabrać za porzadna dietę potrzebuje to czymś zastapic.
A najlepiej zeby mi wyszlo B:46g W:104g T:35g kcal:894, chociaż szczerze mówiąc watpie, ze zdołam tyle zjeść na sniadanie.
'ludek'

2

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

- 3 jaja kurze cale- 2 bialka jaj kurzych - 4 kromki graham - stolowa lyzka oliwy - 1 duży bananb:48g w:105g t: 37g

3

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

okej bedzie chociaż wątpię ze tyle dam rade wpieprzycdzieki

4

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

ewentualnie platki zalac woda jak nie możesz mlekiem ;p

5

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

platki moze i nie są najsmaczniejsze ale moim zdaniem są calkeim wygodne i mniej problematyczne niz jajka, a czas to wazna rzecz zwalszcza rano kiedy każdy sie spieszy

6

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

Heh.
Mnie sraka dopada po porannych jajkach Ale dość obrzydlistwa.
Pytanie mam troche... glupie.
Mianowicie.
Jakie platki jecie.
Bo jest tego tyle, ze nie wiem co wybrac, zeby było optymalnie.
póki co to zajadam zwykle kukurydziane z Auchan'a na wage, ale tez i nestle i czasem te z miodem.
Ale jakie jest wasze zdanie.
które najlepsze.

7

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

owsiane blyskcwiczne

8

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

platki owsiane,rodzynki,orzechy do tego wbijasz jajka ( ilość , w zależności od potrzeby ) .jajecznica na słodko . ale da sie przyzwyczaić

9

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

jakby ciezko było ci jeść to zawsze możesz zmiksować poranne śniadanko i wypic napewno jest to wygodniejsze

10

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

Ok.
Dzieki wam za rady.
żyłem w nieświadomości i wcinałem wyłącznie kukurydziane.

11

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

A myślałeś by zastąpić tradycyjne mleko innym? Możesz spożywać płatki z mlekiem roślinnym, np. ryżowym, owsianym, migdałowym czy sojowym. Smacznym zastąpieniem mleka jest również kefir, jogurt, maślanka lub zsiadłe mleko. Pamiętaj, że te produkty są źródłem laktozy, jednakże lepiej tolerowanej. Sama czasem jem płatki z mlekiem ryżowym. Smakują tak samo dobrze. Dieta wymaga wyrzeczeń, ale bez problemu można ją dobrze dostosować po siebie. Po takim śniadaniu czuję się syta i mam energię. Później tylko tabletka Trizer, woda i mogę spokojnie czekać na kolejny posiłek.

12

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

Nie wyobrażam sobie połączenia mleka zsiadłego z płatkami. Jak mleko zsiadłe to wyłącznie w połączeniu z młodymi ziemniaczkami i świeżym koperkiem. No, ale widzę tu dużo różnych dziwnych połączeń. Ja jestem raczej tradycjonalistką i na co dzień jem niezbyt wyszukane posiłki. Jak oceniasz działanie tabletek Trizer? Wiem, że są teraz popularne i zastanawiam się czy dołączyć do grona osób przyjmujących je. Lato się zbliża, więc trzeba będzie odsłonić trochę ciała. Dobrze byłoby się pozbyć zbędnych kilogramów.

13

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

Działanie Trizera oceniam bardzo pozytywnie. Stosując go łatwiej mi opanować głód. Wcześniej po obiedzie sięgałam jeszcze po coś słodkiego. Jakiś batonik, ciasto albo czekolada pojawiały się u mnie codziennie. Teraz nie mam już takiej potrzeby. Sycą mnie mniejsze porcje. Mimo, że jem mniej to mam normalnie energię na cały dzień. Tabletki łatwo przyjmować, nie są za duże. Czego się obawiałam trochę. Na szczęście bez problemu je łykam. Popijam dużą ilością wody i w sumie to wszystko. A płatki z mlekiem zsiadłym spróbuj jak będziesz miała okazję:)

14 (edytowany przez jurczykowska 2016-05-24 13:01)

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

inesmisztal napisał/a:

Nie wyobrażam sobie połączenia mleka zsiadłego z płatkami. Jak mleko zsiadłe to wyłącznie w połączeniu z młodymi ziemniaczkami i świeżym koperkiem. No, ale widzę tu dużo różnych dziwnych połączeń. Ja jestem raczej tradycjonalistką i na co dzień jem niezbyt wyszukane posiłki. Jak oceniasz działanie tabletek Trizer? Wiem, że są teraz popularne i zastanawiam się czy dołączyć do grona osób przyjmujących je. Lato się zbliża, więc trzeba będzie odsłonić trochę ciała. Dobrze byłoby się pozbyć zbędnych kilogramów.

Do lipca zostało już niewiele czasu bo tylko 58 dni. Odliczam każdy dzień. Zostało mało czasu, więc jeśli chcesz mieć super figurę to musisz zacząć działać, bo to już ostatni dzwonek. Trizer ostatnio wygrywa wszystkie rankingi spalaczy, więc sam siebie broni. Jego działanie może potwierdzić wiele zadowolonych klientów. Poszukaj sobie zdjęć z przemian z Trizerem. Na mnie zawsze działają, jako jeden z lepszych motywatorów.

15

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

Spróbowałam to mleko zsiadłe z płatkami. Połączenie mnie mega pozytywnie zaskoczyło. Spróbowałam tylko łyżkę od siostry, bo sama mam dietę od Trizera i staram się jej pilnować, więc nie chciałam całego posiłku. Jednak na pewno takie urozmaicenie pojawi się w moim jadłospisie, gdy skończę dietę na redukcję i będę na etapie stabilizacji.

16

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

jurczykowska napisał/a:
inesmisztal napisał/a:

Nie wyobrażam sobie połączenia mleka zsiadłego z płatkami. Jak mleko zsiadłe to wyłącznie w połączeniu z młodymi ziemniaczkami i świeżym koperkiem. No, ale widzę tu dużo różnych dziwnych połączeń. Ja jestem raczej tradycjonalistką i na co dzień jem niezbyt wyszukane posiłki. Jak oceniasz działanie tabletek Trizer? Wiem, że są teraz popularne i zastanawiam się czy dołączyć do grona osób przyjmujących je. Lato się zbliża, więc trzeba będzie odsłonić trochę ciała. Dobrze byłoby się pozbyć zbędnych kilogramów.

Do lipca zostało już niewiele czasu bo tylko 58 dni. Odliczam każdy dzień. Zostało mało czasu, więc jeśli chcesz mieć super figurę to musisz zacząć działać, bo to już ostatni dzwonek. Trizer ostatnio wygrywa wszystkie rankingi spalaczy, więc sam siebie broni. Jego działanie może potwierdzić wiele zadowolonych klientem. Poszukaj sobie zdjęć z przemian z Trizerem. Na mnie zawsze działają, jako jeden z lepszych motywatorów.

Przeglądałam i te przemiany z Trizerem i z innymi suplementami. Niektóre są naprawdę spektakularne. Ja swojej nigdy nigdzie nie publikowałam i myślę, że zostanie to jedynie dla mnie. Wstyd pokazywać nawet fotografię, na której miałam +kilkanaście kilogramów. Teraz jest już lepiej. Też zaczęłam odliczać dni, ale to lipcowego wyjazdu. Każdorazowo jak mam ochotę kulinarnie zgrzeszyć to sobie przypominam o tym, że niedługo wyjazd i nie mogę zaprzepaścić efektów, jakie osiągnęłam już.

17

Odp: Czym zastapic platki w sniadaniu?

A co myślicie o zastąpieniu płatków takimi produktami jak ryż brązowy/dziki, kasza gryczana/jęczmienna, makaron razowy? Lepiej wybierać już owsiane niż kukurydziane. Zaletą owsa jest to, że długo się trawi i nie naraża na szybkie i duże wrzucanie cukru do krwiobiegu, kukurydzianki zaś wchłaniają się bardzo szybko i jeżeli ktoś ma tendencję do tycia(jak ja) to je odradzam. Od kiedy mam dietę Trizera to nie ruszyłam kukurydzianych. Lubię ich smak i chrupkość, ale zrezygnowałam z nich na rzecz tych lepszych płatków.