1

Temat: Energia z puszki

No właśnie koledzy co sądzicie o wszelkich napojach energetyzujących, jakie uważacie za najlepsze, których sprobowaliocie, które najlepiej na was działają itp.
itd.

2

Odp: Energia z puszki

NO ja to nie kupuje napojów w puszcze bo wiem ze to nie jest opłacalne,ale z chęcią pos3ucham co o tym sadza inniż

3

Odp: Energia z puszki

Mi jest szkoda na to kasy.
Czy pomaga,dodaje energi? ja jakoś nie specjalnie odczu3em (raz pi3em isostar, redbul i R20, isostar chyba najlepszy).Ktoo z mało zasobnym portfelem niech sobie podaruje i zakupi np.
jakieś białeczko.

4

Odp: Energia z puszki

Albo Carbo, to też doda energii.

5

Odp: Energia z puszki

ja osobiocie także nie kupuje, bo szkoda na to kasy...słyszałem, że Red bull jest dobry na kaca .....raz jak jechałem do Niemczech autokarem to w po3owie trasy kupiłem sobie isostara na odowieżenie i wydaje mi sie, że w takich sytuacjach są one przydatne (d3ugie, nieprzespane podroże)

6

Odp: Energia z puszki

A probować ktoś z Was nowego Tigera ??

7

Odp: Energia z puszki

ja probowaćem raz tajgera wymiesza3em z zawartooa torebeczki z wodą treningow1 i coś tak dryg3lo.
Mnie to nie specjalnie ruszy3o ale niektórzy naa siłowni chwal1

8

Odp: Energia z puszki

ostatnio pojawia sie u nas na siłowni kolo który wypija dwie puszki red bula na jednym treningu, pewnie go na to stać ale moim zdaniem wywala kasę w b3oto, ale to już jego sprawa :?

9

Odp: Energia z puszki

Ja wczoraj pi3em Mountain Dew i musze przyznaa, że smakuje podobnie jak Srite, tyle, że jest bardziej pobudzający...

10

Odp: Energia z puszki

Mountain Dew oh yess-to lubie

11

Odp: Energia z puszki

Ja wczoraj pi3em Mountain Dew i musze przyznaa, że smakuje podobnie jak Srite, tyle, że jest bardziej pobudzający...

Dopiero wczoraj pierwszy raz pi3es mountain Dew ??

12

Odp: Energia z puszki

chyba nie pierwszy raz

13

Odp: Energia z puszki

Owszem pierwszy raz... no i co z tego ? Jakoo sie tego nie wstydze.

Zawsze pi3em Red Bulla - nie dodaje skrzyde3 neutral

:-)

14

Odp: Energia z puszki

Cordell1987 nie ma sie czego wstydzia big_smile
ja np. przed kilkoma dniami dopiero sprobowaćem Tajgera :-)
a co do red bulla to faktycznie skrzyde3 nie dodaje
pozdro

15

Odp: Energia z puszki

A ja Tigera w ogole jeszcze nie sprobowaćem...

16

Odp: Energia z puszki

chwile szczerooci

17

Odp: Energia z puszki

No tak ! Po co bede mowić, że pi3em, skoro nie pi3em... :-)

18

Odp: Energia z puszki

ja także Mountain Dew pi3em może z gora 2 razy i to już bardzo dawno.
Tigera wogole ani razu.
strasznie ?adko pije tego typu napoje.

19

Odp: Energia z puszki

Ja oczywiście też nie pije tego codziennie.
Od czasu, do czasu, dla lepszego samopoczucia, bo jakby nie było - pobudzają.

20

Odp: Energia z puszki

no i o to w tym właśnie chodzi big_smile żeby podskoczya nawet jak sie nie bardzo chce

21

Odp: Energia z puszki

Podskoczya to po3 biedy, ale gorzej z ladowaniem.... bua:-Dha (czy ktoś to zrozumiał ??) :-D:-Dha... ::-Dha:

22

Odp: Energia z puszki

Moim zdaniem,to lepiej sie kawki napić,niż napojów 5 zeta za 0,33....A tak w ogole najlepiej działa jedzenie z duza dawka wegli...Kofeina,to chemiczna energia porownywalna z energia z xTc , tyle że s3absza.

23

Odp: Energia z puszki

Montain Dew to jest raczej zwykly napoj tak samo jak cola czy inne tego typu nie sadze zeby dodawał energii <:-Dha>

24

Odp: Energia z puszki

ja isostara polecam jak grałem wpilke nozna to to brałem w przerwie i chyba dawało cops efektu

25

Odp: Energia z puszki

Napoje nergetyzujace pomagaja, wiem po walsnym doswiadczeniu