1

Temat: serki wiejskie...:D

Co sadzicie o serkach wiejskich tzn chodzi mi o te gdzie jest 11 gr bialka w 100g a serek ma 200g i ma jeszcze 2weglowodanow... i coś tam tluszczu ale mało big_smile i teraz jak sie to policzy to w jednym takim serku ma sie juz 22g bialka...no a tylko 4 weglowodanow... ostatnio jem je bardzo często przynajmniej jeden na dzien myslicie ze jest to dobre dopelnienie diety big_smile

2

Odp: serki wiejskie...:D

jest serek wiejski tylżycki co ma 28g bialka na 100g ale ma dużo tluszczu

3

Odp: serki wiejskie...:D

acha spoko... ale czy oplaca sie to jeść bo bialka duuuzo...

4

Odp: serki wiejskie...:D

acha spoko... ale czy oplaca sie to jeść bo bialka duuuzo... proste ja np jem je jak mam atak głodu i normalnie złapał bym kielbare w rękę ale to jusz przeszłość lapie teraz serek cottage
:

5

Odp: serki wiejskie...:D

no serek pićtica big_smile heh miejscowość oddalona 100m od mojego miasta ;

6

Odp: serki wiejskie...:D

spoko 8)

7

Odp: serki wiejskie...:D

ja tam szamałem ser chudy z 1 produkt champion.
Kwasne to było i niedobre ale tanie.

8

Odp: serki wiejskie...:D

jest serek wiejski tylżycki co ma 28g bialka na 100g ale ma dużo tluszczu
ja szamam ten serek i mi smakuje jest tani i ma dużo bialka a tluszcz sie spali

9

Odp: serki wiejskie...:D

Myślę, że to nie problem byś sięgał po niego. Ma nie wiele kalorii, ale potrafi zasycić. Lepiej sięgnąć po serek niż po jakiś syf, który nie dość, że zawyży ilość przyjętych kalorii to nadal będzie się chciało po nim jeść. Nie od dziś wiadomo, że serki często są spożywane podczas diet. Sama w tygodniu pochłaniałam kilka, ale to w czasie odchudzania. Jadłam zdrowe posiłki, dobierałam odpowiednio składniki, przyjmowałam spalacz tłuszczu www.trizer.pl, piłam duże ilości wody i waga leciała w dół. Teraz stosuję dietę od Trizera, wiec nie liczę sama już kalorii.

10

Odp: serki wiejskie...:D

U mnie też często pojawiają się serki. Najczęściej na śniadanie. Czasem na kolację, ale to zależy od tego czy mam czas przygotowywać posiłek czy już niestety nie. Kilka lat temu jak miałam dietę przygotowaną przez koleżankę dietetyczkę to w ciągu tygodnia pojawiało się kilka serków. Kupowałam je wtedy kartonami jak była promocja. Później dieta się skończyła i jedzenie serków przeze mnie też. Teraz znowu czas pomyśleć o tym. Jesteś zadowolona z tej diety od Trizera? Łatwo ją wprowadzić w życie i stosować nawet jak się pracuje?

11

Odp: serki wiejskie...:D

Jeśli ma się motywację do schudnięcia to każdą dietę można wprowadzić do swojego życia bez względu na tryb pracy. Ale tak, dieta od Trizera jest łatwa do wcielenie w życie. Jeśli nie możesz zjeść danego posiłku to bez problemu możesz sobie zapakować na wynos do pojemniczka. Jeśli jest to coś na ciepło to możesz podgrzać w mikrofali i gotowe. Wszystko zależy od organizacji. Czasem robię sobie obiad dzień wcześniej, gdy wiem, że danego dnia nie będę miała czasu na gotowanie.

12

Odp: serki wiejskie...:D

Ja mam ogromną motywację do tego by pozbyć się zbędnych kilogramów. Czeka mnie wesele, a później podróż do ciepłych krajów. Chciałabym, żeby sukienka na mnie leżała idealnie. Później plaża, strój kąpielowy i opalanie, więc wiadomo, że chciałabym wyglądać jak super laska dla męża, a nie wieloryb. Zostało coraz mniej czasu, więc skuszę się na Trizer i dietę. Myślę, że jak będę przestrzegała skrupulatnie tej diety to uda mi się zrzucić boczki przez te kilka miesięcy.

13

Odp: serki wiejskie...:D

Widzę, żę tutaj mały fanklub Trizera nam powstał smile nie będę oryginalna, bo zachęcona informacjami z jakiegoś forum też sięgnęłam po ten suplement, ale skusiła mnie głownie właśnie ta dieta, dopasowana przez dietetyka.
Jest smaczna i faktycznie dobrze zbilansowana. I nawet mam w niej serek wiejski smile W jakimś koktajlu. Ale czasem też sobie modyfikuję trochę wszystko - boserek wiejski na przykład idealnie się rozpuszcza pod wpływem temperatury a wychodzi dużo mniej kalorycznie niż taka mozarella - co niby też jest fit.

14

Odp: serki wiejskie...:D

LadyInRed napisał/a:

Widzę, żę tutaj mały fanklub Trizera nam powstał smile nie będę oryginalna, bo zachęcona informacjami z jakiegoś forum też sięgnęłam po ten suplement, ale skusiła mnie głownie właśnie ta dieta, dopasowana przez dietetyka.
Jest smaczna i faktycznie dobrze zbilansowana. I nawet mam w niej serek wiejski smile W jakimś koktajlu. Ale czasem też sobie modyfikuję trochę wszystko - boserek wiejski na przykład idealnie się rozpuszcza pod wpływem temperatury a wychodzi dużo mniej kalorycznie niż taka mozarella - co niby też jest fit.


W sumie to możemy sobie swój wątek dotyczący Trizera stworzyć. Zaskoczyłaś mnie z tym serkiem wiejskim. Na ciepło? W jaki sposób? Ja zawsze jadałam serek wiejski z warzywami takimi jak rzodkiewka, ogórek, pomidor, szczypiorek, ale to zawsze na zimno. Jeszcze ostatnio zobaczyłam jak znajoma je serek wiejski bananem. Zdziwiło mnie to połączenie z owocem, ale ona mówi, że je to od dawna i jest naprawdę smaczne.

15

Odp: serki wiejskie...:D

Jestem za Trizerowym wątkiem. Serek wiejski z owocami to dość kontrowersyjne połączenie. Ale wydaje mi się, że widziałam na sklepowych półkach serki owocowe do smarowania chleba jak i ser biały o smaku malin i żurawiny. Skoro jej odpowiada takie połączenie. Odchudzając się na pewno lepiej zjeść serek wiejski z bananem niż ten o smaku banana. W tym drugim jest duże prawdopodobieństwo, że będzie dużo cukru.

16

Odp: serki wiejskie...:D

Tu nawet nie chodzi o większą ilość cukru. Myślę, że tam po prostu będzie o wiele więcej barwników, konserwantów i tych wszystkich E. Ja się przyzwyczaiłam do naturalnych serków i jogurtów, a jak mam ochotę na owocowy to dodaję świeże owoce albo dżem. Myślę, że to lepsze rozwiązanie. Wtedy nawet odchudzając się z tabletkami Trizer i będąc na diecie nie zaszkodzi to naszej figurze.

17

Odp: serki wiejskie...:D

Przygotuj dania na podstawie otrąb. Ciekawe znalazłem tutaj http://melvit.pl/products/otreby/p_otre … e-200-g_54 smile
Zawierają dużo błonnika, oczyszczają organizm.