1

Temat: trening silowy

czesccwicze od 5 miesiecypocisnalem na klatke tydzień temu 9 kg i teraez chciałbym sobie jakiś konkretniejszy plan ułożyć zeby na klatke wziąć 100zazwyczaj robiłem wyciskanie na sztandze 55 6 65 7 kg po 1 razypotem wyciskanie sztangielek na skosie 22 24 27 29 po 1 razyi rozpietki na 15 stopni po 12 razy 10-17 kgczy ktoś mógłby mi pomoc w ulozeniu planu (tylko klatka bo z reszta daje sobie rade)i przede wszystkich na wyciskaniu na sztangę jakimi ciężarami robić i po ile ruchow ? z gory dzieki za pomoc

2

Odp: trening silowy

zmniejsz sobie powtozenia np.
tak: 6 5 4 3 i oczywiście duży ciężar

3

Odp: trening silowy

Nie znam sie zbyt na planach silowychJest to plan ze starego tematu forma 2007 Klatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 6/5/4/3/3- Wyciskanie sztangi na skosie w gore 4x6Biceps- Uginanie ramion ze sztanga lamana 4x6- Uginanie rak ze sztnagielkami stojąc 3x6Plecy- Martwy ciąg 6/5/4/3/3- wiosłowanie sztanga 4x6Triceps- Pompki na poreczach 4x6- Wyciskanie francuskie lamana na ławce poziomej 3x6Nogi- Przysiady ze sztanga 6/5/4/3/3- Wykroki ze sztangielkami 4x6Barki- Wyciskanie sztangi siedząc zza karku 6/5/4/3/3- Wyciskanie sztnagielek siedząc 4x6Tylko pogrupować

4

Odp: trening silowy

Maryla1980 z tego co on pisze,chce tylko robić sile na klatke o innych partiach niewspomina.......

5

Odp: trening silowy

tylko z klata ma problem zeby ułożyć plan a resztę sam sobie ułoży ja mu daje cala rozpiskeA jak nie to sobie sama klatę moze zrobicZastanow sie nad treningami tb

6

Odp: trening silowy

trening tb ? tzn ?

7

Odp: trening silowy

trójbój silowi zobacz kilka dzialow niżej

8

Odp: trening silowy

mogę was prosić o dokładny rozpis cwiczen na klatke z ilością kilogramów i ilością powtórzeń zeby poszła mi sila ? ?

9

Odp: trening silowy

Niestety nie wiem nawet, który zawodowiec probowalby dobierać Ci ciężar nie widząc treningu w real i nie znając twoich mozliwosci.
Sam musisz wyczuc ile dasz rade w każdej serii, pamiętaj co serie dokładasz obciazenie tak aby zrobić podobna ilość powtórzeń jak przy zalozeniu.
Jak nie pójdzie to moze wyprubuj mój plan " ponad 100%" jeżeli tylko masz partnera, jesteś sumienny i masz dobra technikę

10

Odp: trening silowy

treningi na sile (piorytet WL) Ja proponuje zwykly trening na masę jeszcze przez kilka miesiecy.
Za sile bierz sie po roku cwiczen...