1

Temat: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

http://www.apz.pl/poradnia.php?p diet&q pdietspor&dieta 28 http://www.apz.pl/poradnia.php?p diet&q pd...spor&dieta 28

2

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

Owietna stronka - polecam!!!
Pozdrawiam

3

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

8)

4

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

motaro bardzo mądry post 8)
Stronka może być pomocna
ale ja osobiocie nie liczę kalorii
jak zg3odnieje to jem
oczywiście odpowiednie i wartoociowe produkty

5

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

hehe ja mam same madre posty 8)

6

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

ty
to moje :evil:

7

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

Chyba źle zrozumiałeo Etyla neutral
Napisał odnośnie mojego postu troche wyżej ! Czytaj uważnie :?
Bo zrobiłem tylko minkę : 8)
A każy widzi ze to twój post Niemusisz sie tak bulwersowaa

8

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

ok,luzik dzisiaj mam urodziny i troche juz jestem wypity
mój mozg juz nie pracuje jak należy

9

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

A to wszystkiego NAJLEPSZEGO ! zdrówka szczęścia i w bicu z 50cm :-)

10

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

dzieki bardzo big_smile

11

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

niema za co

12

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

Ja się nigdy nie mogę zmotywować do tego by korzystać ze stronek, które liczą kalorie. Trudno mi dodać czasem wagę posiłku by dokładnie określić zawartość kalorii. Powiem szczerzę, że wolę w drugą stroną. Gdy mam już ułożoną dietę i zgodnie z nią przygotowuję posiłki do jedzenia. Trzymam się diety, którą dostałam do spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Idzie mi to bardzo dobrze. Im dokładniej rozpisaną dietę mam tym łatwiej mi ja utrzymać.

13

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

Mam podobnie. Łatwiej mi wszystko zaplanować jak mam zapisane czytelnie na kartce. Na jaki okres jest ta dieta, którą dostałaś od Trizera? Czy przepisy w niej są znośne czy jakieś wymyślne i trudno będzie jadać zgodnie z rozpiską? Kiedyś miałam dietę od dietetyczki, która była nie do wcielenia w życie. Głównie, dlatego, że składniki nie były dostępne w osiedlowym sklepiku. Musiałam jeździć do marketu raz w tygodniu i robić zakupy na cały tydzień. Jak czegoś zapomniałam to już pojawiały się odstępstwa od diety.

14

Odp: bardzo przydatny link przy liczeniu kalorii

Dieta, jaką dostaję się do spalacza tłuszczu Trizer jest na miesiąc. Na stronie www.trizer.pl wszystko jest napisane. Masz tam też cały skład produktu, jeśli chciałabyś się zapoznać. Oprócz tego wrzucili też jak wygląda przykładowy jadłospis na dany dzień, więc możesz sobie porównać z innymi dietami, jakie stosowałaś. Moim zdaniem jest bardzo dokładnie przygotowana. Dodatkowo jest ona prezentem do tabletek, więc nie trzeba za nią nic dodatkowo płacić.