1

Temat: Dietka

Witam, mam ogromna prosbe, otoz siedzę juz dluugo nad dieta na masę dla siebie (82kg, 178cm) i nic nie mogę ulozyc... :? Jutro jest poniedzialek i chciałbym juz miec ta dietę od poczatku tygodnia.
Czy mógłby ktoś mi ja ulozyc, bede bardzo wdzięczny PoZdRaWiAm

2

Odp: Dietka

07: Platki owsiane (100g)
Mleko 2% (200ml)
twaróg półtłusty (100g)

10: Bulka z twarogiem (100g)
Bulka z dżemem
Rodzynki (100g)

13: pierś z kurczaka w bulce (100g)
Rodzynki (100g)

16: (przed treningiem)
Ryz bialy (100g)
pierś z kurczaka 100g
Warzywa

19: (po treningu)
Puszka tuńczyka
Makaron z dżemem
Banan

22: Jajecznica z 4 jaj
twaróg półtłusty (50g)
Mleko 2% (200ml)

8)

3

Odp: Dietka

GJamie wielkie dzieki! A jeszcze jedno, czy mogę jeść posilki o takich godzinach? I-godz.
7.2 II-godz.
11. III-godz.
15.2 IV-godz.17. 18. trenig V-godz.20.2 VI-godz.22. chyba jak czasami zjem np.
3 min.
wczesniej lub później to nie bedzie zadnej różnicy co? i czym mogę zastąpić ten makaron z dżemem :? ? Planuje zakup jakiegoś bialka to kiedy mialbym go brac? czekam na odp.

4

Odp: Dietka

jeszcze jedno czy ta dieta obowiazuje caly tydzien? i czy w soboty mogę jeść te posilki o kompletnie innych porach? tzn.
sniadanie i posiłek przed treningowy i po treningowy??? wiem ze dużo pytan, ale kto pyta nie bladzi big_smile

5

Odp: Dietka

balxus a gdzie btw i kalorie?
twaróg zawsze lepiej chudy, bulka-ciemna, dżem bym wyrzucil, a na noc dalbym spokoj z mlekiem, po treningu banany, po 3 min tunczyk+makron/ryz

6

Odp: Dietka

nowokolealDel spoko:D
IWilsonI:
odstępy miedzy posilkami ok 3 godziny.a makaron możesz zastąpić ryzem:D albo co tam lubisz8)
no najlepiej miec taka dietę caly tydzien, tzn pierwszy posiłek raczej wcześnie bo pierwszy posiłek o gódź 11 odpada:

7: Platki owsiane (100g)   
Mleko 2% (200ml)   
twaróg półtłusty (100g)
BTW : 37/15/8 10: Bulka z twarogiem (100g)   
Bulka z dżemem           
Rodzynki (100g)
BTW : 21/6/74
       
13: pierś z kurczaka w bulce (100g)   
Rodzynki (100g)
BTW: 23/2/7 16: (przed treningiem)           
Ryz bialy (100g)
pierś z kurczaka 100g
Warzywa           
BTW 28/2/78
           
19: (po treningu)           
Puszka tuńczyka
np makaron, ryz 100g
Banan           
BTW: 40/12/76

   
22: Jajecznica z 4 jaj
twaróg półtłusty (50g)   
BTW 40/6/1

7

Odp: Dietka

07: po przebudzeniu coś słodkiego , co kolwiek masz pod reka moze byc carbo z 8 gram + troche bialka jak masz gainer
OLIWA Z OLIWEk olej lniany 2 ML nie idzie ci do dolej do gainera i dobrze wymieszaj nawet nie poczujesz
Platki owsiane (100g)
twaróg chudy (200g)
sniadanie to najważniejszy posiłek nie moze byc jak dla dziecka 13 letniego

10: RYZ 1 g + KURCZAK 2 g
jak sie wstydzisz jeść w szkole to wsuwaj wafle ryżowe + 2 kefiry
Rodzynki (100g) < a to co na suchara ma zjeść ? moze byc po przebudzeniu jako coś słodkiego OLIWA Z OLIWEk olej lniany 2 ML

13: pierś z kurczaka w bulce (100g) < w tym to co piersi jest 3 gram ? bulki 7 jak 4 takie opierdzielisz to bedzie git
+ salata pomidor na kanapę

16: (przed treningiem)
Ryz brązowy KASZA JECZMIENNA (100g)
pierś z kurczaka 200g moze byc z ud kurcząt jak biedujesz
Warzywa dużo
OLIWA Z OLIWEk olej lniany 2 ML

19: (po treningu)
RYZ BIALY , BANNAN + tuńczyk

22: Jajecznica z 7 BIALEK jaj
twaróg półtłusty (50g)

tak w miarę moze byc

8

Odp: Dietka

Ok dam rade jeść o tych godzinach, tylko o tej 10. mógłbym jeść te wafle ryżowe + 2 kefirki? i co mógłbym jeść innego o tej 13. bo nie zabardzo wsuwać w szkole pierś w bulce lol
Rodzynki (100g) < a to co na suchara ma zjeść ?
A co z bulka mam zjeść ? jasne ze same rodzynki <mniam mniam>

A czy np. jeśli zjem jakiś posiłek 3 minut później lub wczesniej to bedzie zle, czy mozna czasami tak zrobic? Roznie to bywa w szkole...

Zastanawiam sie kiedy mam brac ta oliwe? przełknę sama, dam rade 8) No i kiedy wsunąć bialeczko? Chyba najrozsądniej jak kupie sobie ostrovie?!

Jak juz bede mial na to odpowiedzi, to wydrukuje sobie dietkę i juz wszytsko bede wiedzial! Aha dzieki za te odpowiedzi!!!

9

Odp: Dietka

ostrowia ujdzie , rodzynki z rana , mi na suchara nie ida
o 13 jedz ryz + kurczaka oliwa polej sałatkę , ryz , nawet nie poczujesz
3 min spoznienia to jest dużo , staraj sie tego unikać łykaj amino wtedy

10

Odp: Dietka

IWilsonI podaj nr gg to pogadamy: wydajesz mi sie jakiś znajomy:

11

Odp: Dietka

GJamie wysłałem ci PW z numerem gg

Erick1976, mowilem, ze w szkole piersi odpadaja, jak to bedzie wygladalo? Stoi koleś i je piersi z ryzem... lol posiłek o 10. zastąpię tymi waflami ryżowymi i 2 kefirki wypije a o 13.00? Czasami coś sie w szkole przedłuży to bede musial zjeść posiłek przed treningowy o 16.3 a nie o 16. :? wiec czasami mozna, ale starać sie tego unikac? Erick1976 jesteś tu tak długo zarejestrowany a tak mało postow... chyba sie znasz troche na tym!

Aaa no i nie odpowiedziałeś mi na to kiedy mam brac to bialko?!

12

Odp: Dietka

bialko przed snem bierz, albo jak będziesz mial jakieś braki z jedzeniu.
najlepiej jeść z gódź przed treningiem, wiec jak jesz o 16:3 to kolo 17:3 trening
po treningu z banana a 30min później normalny posilek,
tuńczyk i np ryz

13

Odp: Dietka

a gdzie kupić te wafle ryzowe?

14

Odp: Dietka

dzieciaku , doradzasz innym a niewiesz gdzie wafle kupić
nie zaglądałem na to forum zarejestrowałem sie bo mnie HaugenPL namówił
IWilsonI a ty myslisz ze ja to co jem na uczelni snikersa ?
na tym polega dazenie do bycia dobrze zbudowanym zarcie to podstawa

15

Odp: Dietka

karo-334c: te wafle ryżowe to kupisz w prawie każdym sklepie są to takie biale kolka < nawet dobre

No tak, ale nie lubie zimnego ryżu i kurczaka a poza tym to wiesz jak jest... jedyny koleś w szkole bede który je ryz z kurczakem na przerwie big_smile heheh, dlatego pytam czy mozna to zastąpić czymś innym :? tak jak ten posiłek o 1

16

Odp: Dietka

a co to kurwa kogo obchodzi ? %)
pomęczysz sie 2 miesiące po 3 miesiącu będziesz 5-1 kilo cięższy wtedy ci beda zazdrościć tego ryżu

17

Odp: Dietka

kurwa człowieku ale masz problem.
spójrz mój posiłek w sql na parapecie kończę tam właśnie 5 kotleta z piersi i 2 torbe ryzu.
http://img205.imageshack.us/my.php?image=zdjacie12qc http://img205.imageshack.us/my.php?image=z...zdjacie12qc

18

Odp: Dietka

Hmm.. moze i macie racje... po 3-4 miesiącach beda mi zazdroscic... big_smile

19

Odp: Dietka

Skoro siedzisz już długo nad dietą to może warto udać się do dietetyka sportowego? Przecież to nie kosztuje wiele, a na pewno dieta od specjalisty, który zajmuje się tym, na co dzień będzie o wiele lepiej zbudowana. W ostatnim czasie też spróbowałam pierwszy raz profesjonalnej diety i bez porównania. Byłam nastawiona na zakup spalacza tłuszczu www.trizer.pl, a jako gratis dostałam dietę. Zupełnie przypadkiem skorzystałam z tego i teraz wiem, że już nie będę nigdy układała sama diety.

20

Odp: Dietka

Pomysł z dietetykiem jest jak najbardziej trafiony w przypadku, gdy mamy problem ze skomponowaniem diety odpowiedniej dla siebie. Często można trafić nawet na darmowe porady w gabinecie albo online, albo skorzystać z promocji takich jak w przypadku Trizera. Na pewno konsultacje z dietetykiem będą tańsze więc rozejrzyj się najwyżej za jakimiś ofertami.