1

Temat: duma:P

hej Panowie placzenicie nieraz? jak was jakas stuacja przerastaż to jest normlane czy dziwne ze kolesie placza?

2

Odp: duma:P

Raczej mi sie nie zdarza Ostatni raz, kiedy poleciała mi po policzku lza, to dzien, w którym zmarł papiez

3

Odp: duma:P

jedno mnie wkurza - a mianowicie jak sobie tak głęboko zieeeewne to mi lzy same płyną (???) nie wiem dlaczego

4

Odp: duma:P

nieno mi sie kiedyś zdarzało ale tera predzej sie niezle wnerwię i coś rozwalę znim sie pobecze:D

5

Odp: duma:P

nie placz stary, chłopaki nie placza!! raczej nie miewam takich sytuacji, chociaż bardzo zadko moze sie zdarzyc, patrz:Luminum-7943

6

Odp: duma:P

to chyba zalezy sytuacji, są sytuacje w zyciu ze placz jest czymś normalnym i oczywistym
z kolei mowienie ja nie placze albo tylko cipy placza moze świadczyć tylko o tym ze jeszcze mało sie przeżyło ...

7

Odp: duma:P

tak jest Marzka_SYX, zycie to pasmo niespodzianek, czasem nawet blachę wydarzenie moze powodować placz ... naszczescie bóg stworzył coś takiego jak Animal, będąc animalem nie mamy prawa płakać no chyba ze z bólu ...

8

Odp: duma:P

płakałem jak brat był w szpitalu i niewiele brakowało zeby znalazł sie po drogiej stronie ; na czescie juz jest ok ;d

9

Odp: duma:P

płakać normalna sprawa każdy placze tylko nie kazy ma odwagę sie do tego przyznać 8)

10

Odp: duma:P

placz jest normalny , kiedy przerasta cie zycie, wszystko jest przeciwko tobie i w dodatku w niczym ci nie idzie .... osobiście juz nie placze tylko w b.trudnych sytuacjach wtedy gdy juz mnie przepelnia lek i czuje ze sobie dalej nie poradze.
tak to często wale po ścianach drzwiach albo w worek ale jak wale w worek to do bólu az mi ręce nie padną ..musze sie wyżyć :?

11

Odp: duma:P

placz to normalna reakcja organizmu - dlatego każdy placze tylko niektórzy sie tego wstydzą

12

Odp: duma:P

dokładnie nie wiem czy o tym wiecie ale placz jest potrzebny naszym oczom, oczyszcza je i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam juz co dlatego czasem popłyną nam same lzy.

hmm czy zdaza mi sie plakac?? owszem płakałem jak zmarł mój dziadek w 1999roku, raz tez mi sie zdarzyło płakać z innego powodu, w sumie nie wiem czemu, ale jakoś tak samo lzy poplyneluy, ale za to jako dziecko jak dostawałem po dupie to podobno nigdy nie płakałem big_smile

ja uwazam, ze prawdziwy facet przedewszystkim musi sie przyznać do swoich slabosci, placz jest tez oznaka tego, ze posiadamy uczucia, a jakby nie było to to jest ważne dla kobiet

13

Odp: duma:P

osobiście placze bardzo rzadko, ale powiem Wam ze jest to fenomenalne rozładowanie emocji.
Nawet 10kg wiecej na klatę Wam tego nie da

14

Odp: duma:P

no właśnie bo ja placze no nie często ale nie potrafię sie innaczej władować niz płaczem wczoraj ryczałem i z jakimś chlopkiem sie lałem bo nieraz mam agresora śmieszne to było płakać i sie bic

15

Odp: duma:P

no no... potrafię sobie to wyobrazić ale dla mnie to by nie było smieszne!! Niezle musiałeś byc zdesperowany!

16

Odp: duma:P

Marzka_SYX zgadzam sie w 100%

17

Odp: duma:P

oj chlopcy, tak mnie rozczuliliście tym tematem, ze sie chyba poplacze.... :badgrin:

a tam na marginesie, to twardym trzeba byc, a nie miętkim

18

Odp: duma:P

Niemam zwyczaju plakac, ale nie ukrywam zdarzało sie.
często łzawią mi oczy jak wychodzę rano do budy i jest mroz.
Strasznie mnie to wkurza, co innego płakać w domu gdzie nikt nie widzi, a co innego isc ulica i wycieraz oczy z lez.

19

Odp: duma:P

każdy ma takie chwile, ze w duszy deszcz pada ...i to jest prawde, często tak mialem teraz coraz zadziej ale sa..jak Marzka_SYX juz mówił wiele mnie dotknęło i nadal jest niekolorowo..chce sie płakać ale wiem ze to nic nie zmieni..kied odebrałem wyniki z badan,kiedy wszyscy sie odwrocili, kiedy brakło kasy to wtedey chciałem ryczeć bo myślałem ze to coś zmieni...tak było jak byliśmy mali, placz i zaraz mamuska pocieszyla.
Teraz jest inaczej..ciezko zeby nie mówić hujowo...ale coz..jak mnie dopada przypominam sobie lata dzieciństwa 9-1 lat..i jest lepiej a ostanio wyzywam sie jak głupi na drazku lub na waleniu w sciane...