1

Temat: Naturalny power .

Tak jak w temacie, znacie moze jakas nie szkodliwa dla organizmu substancje, ktora da mi maksymalna ilość energi bym mial sile na zrobienie całego treningu.
Najlepiej gdyby byly to rzeczy dostępne w sklepie lub aptece(bez recepty) + słyszałem coś o glukozie ze mozna ja kupić w sklepie w postaci proszku i podobno daje efekty.

2

Odp: Naturalny power .

glukoza to cukier, nie ma raczej prócz kofeiny i efedryny srodkow dających powera

3

Odp: Naturalny power .

a efedrynę gdzie mogę dostać ?

4

Odp: Naturalny power .

efedryna to termogenik i napewno nie w wieku 15 latwatpie zebys nie mial sil zrobić 4 treningów po 1h..

5

Odp: Naturalny power .

gdybym mial to bym nie pisal, zazwyczaj rezygnuje z ostatniego cwiczenia bo nie mam juz sil.                      No trudno ;

6

Odp: Naturalny power .

czyli brakuje ci samozaparcia albo jesteś juz konkretna ciota jakich mało

7

Odp: Naturalny power .

podaj plan

8

Odp: Naturalny power .

Teraz powinieneś sie zdenerwować na bobka i z nerwow caly plan stuknac.
Jak masz dobry plan i choć troche stazu, a nie umiesz zrobić planu to slowa bobka są prawdziwe.
Nie masz samozaparcia.

9

Odp: Naturalny power .

po pierwsze to niewiem wogole po co Smithson-C napisał ta efedrynę skoro prosiłem o nieszkodliwy produkt ; Plan gdzieś juz pisałem ale nie mogę wejsc w swoj profil zeby go tu wkleic, a pisać mi sie nie chce Wsumie to mozna zamknąć temat, ale ostatnie moje pytanie czy zeczywiscie glukoza nic nie da ? jest cukrem, a cukier odpowiada za dostarczanie energii ?

10

Odp: Naturalny power .

poto mu to napisałem zeby nabrał wiecej samozaparcia

11

Odp: Naturalny power .

Czy zjesz glukozę czy kotleta to " kopa " Ci to nie da.
Glukoza jako cukier prosty przydaje sie raczej po treningu aby zatrzymać katabolizm

12

Odp: Naturalny power .

tak nawiasem, gdzie mozna kupić glukoze?

13

Odp: Naturalny power .

W każdym wiekszym sklepie.
Nazywa sie to inaczej cukier gronowy, jest zdrowsza od zwykłego cukru dlatego niektórzy ludzie tym np herbatę slodza.

14

Odp: Naturalny power .

Apteka-droga spozywczak- taniaCo do naturalnego pobudzacza to moze guaranaż

15

Odp: Naturalny power .

guarana zawiera kofeinę a o niej juz pisałem i chyba tez mu o kofeinke nie chodziło

16

Odp: Naturalny power .

gosciu w kulki leci nie ma sil zeby zrobić trening 1h?.. to niech sobie idzie pograć w szachy

17

Odp: Naturalny power .

Zapewne nie odżywiasz sie dobrze jak sily nie masz.Zacznij dobrze jeść i dobrze spac.Zainwestuj 3 zl w wegle i pij przed treningiem.Mysle ze wtedy bardziej zadziala placebo niz te wegle ale dobra.

18

Odp: Naturalny power .

Jest kofeina i kofeina...

19

Odp: Naturalny power .

no i jeszcze o kofeinie zapomniałeś big_smile

20

Odp: Naturalny power .

dobra dzieki za Wasze odpowiedzi wsumie niewiele to dało ale zawsze wzbogaciło moja wiedze A Tobie stero94 dziekuje za szachy big_smile ...ale nieskorzystam ;

21

Odp: Naturalny power .

chcesz możemy pograc, kiedyś grałem i nawet dobrze, skróć przerwy, wynik ze nie masz sil to jest brak motywacji, widocznie masz zbyt dlugie przerwy wtedy nie osiągniesz pompy a jak wiemy jak jest pompa to jesteś niczym bog, do tego warto zyc

22

Odp: Naturalny power .

Ja kiedyś po nocy grywałem na placu z kumplem w szachy na telefonie 'cosl' Po kilku piwach zawsze przegrywałem ':trening:'

23

Odp: Naturalny power .

serio mówiąc to wszachy mozna zagrac ale zeby patrzeć jak ktoś gra to trzeba miec niezle na mózgu