Temat: Pytanie

Siemka.Chcialbym zacząć brac kreatynę ale słyszałem ze do niej treba brac BCAA albo Tauryne(to jest oczywiste bo to transporter) ale czy trzeba brac jakiegoś gainera do kratyny??Chodzi mi o zwykle mono.Z gory dzieki za odp.

2

Odp: Pytanie

nie wiem skąd słyszałeś ze trzeba brac taurynę lub BCAA? BCAA możesz po cyklu jako antykatabolik.
Do mono lepiej brac Dextroze, lub kompleks węglowodanów - Olimp - Carbo, lub Biogenix - Carb - podziala jak transporter a dodatkwo uzupełni braki wegli w diecie - diecie, ktorj pewnie nie masz a od niej w duuuzym stopniu zalezy dzialanie kreatyny.
Gainera mozesz, bialko tez - według brakow w... diecie //:-D :-D /

3

Odp: Pytanie

Teraz Cie zaskoczę bo mam dietę Czyli powiadasz ze nie musze brac gainera do tego a zamiasta bcaa lub tauryny to Carbo albo Dextroze lub witaminy?

4

Odp: Pytanie

Dextro Juice z Olimpu - dekstroza + tauryna, do tego koniecznie witaminki //:-D :-D /

5

Odp: Pytanie

Dobra mam Creatyne z Vitalmaxa zielona, Dextroze tez z Vitalmaxa i taurynę z Olimpu.
Jak mam to brac ??

6

Odp: Pytanie

Dobra mam Creatyne z Vitalmaxa zielona, Dextroze tez z Vitalmaxa i taurynę z Olimpu.
Jak mam to brac ?? DT- rano pol godziny przed sniadaniem 5g krety + 40g dextro - po treningu 5g krety + 40g dextroDN - 5g krety + 40g dextro właściwie kiedy chcesz byle na pusty zoladek

7

Odp: Pytanie

TOD po co mu wegle proste w DN ? Wiesz jaki ma organizm ? Bo wdl mnie bez sensu, chyba, ze chce miec dodatkowa tkanke...

8

Odp: Pytanie

Ok dzieki big_smile