1

Temat: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

No to panowie jestem po badaniu echa serca Jak mnie kardiolog zobaczyl, odrazu zapytal, czy stosuje anaboliki A ja mu na to, ze tak... i ze efedrynę rowniez.
obadał serducho, przejrzał je na wylot i... nic, kompletnie nic.
Serce jak dzwon.
Jednak podkreslil, ze od SAA serce, podobnie jak i każdy miesien, sie rozrasta.

2

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Neku96 zdorwy byk z ciebie heh to sie nazywa brac saa z glowa

3

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Panowie jak sie z glowa bierze soki to jest mało prawdopodobne zeby coś sie stało zlego z organizmem.

4

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

to co napisał verikam-Ech.
Pozatym od samego trenngu siłowego serce tez rosnie.
dlatego ważne jest tez przyłożenie sie do cwiczen TLENOWYCH-aerobowych.

5

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

wspomniałem jeszcze o zwiększonej potliwości (z tego co wiem, to obserwuje sie to u wszystkich po jakiś SAA) wiec dostałem skierowanie na badanie TSH, czyli hormonu tarczycy. Na razie, po wielu badaniach (USG jamy brzusznej, morfologia, proby watrobowe, cisnienie, gastroskopić, EKG, echo serca) wszystko jest w porzasiu. Do niczego nie mozna sie przyczepic. A ucisk w klatce i duszności (dlatego przebadałem serducho) są na tle nerwowym, wynikiem stresu. W sumie sie nie dziwie, 9 lat pracy w gazecie, w wiecznym stresie, pospiechu, tzw. jedzenie na kolanie, dają po sobie znec.

Jeszcze smieszna sytuacja, bo jak wspomniałem o tej efedrynie, ze łykałem w trakcie redukcji (nadmienilem, ze efa pochodziła z Tussipectu), to kardiolog z lekkim uśmiechem sie pyta:
-No to ile pan schudł na tym tussipecie?
A ja mu na to, ze:
- Kilka lat temu zleciałem 15 kg.
A on:
- Uuuu, to pewnie z półtora roku panu zajelo?
A ja mu:
- Nieee. półtora miesiąca big_smile big_smile
A on wielkie oczy robi big_smile oczywiście nie wspominałem mu juz o Clenie, Thermalu, czy T3

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Neku96 ty jak prawdziwy zawodowiec bierzesz z glowa oby tak dalej życzę dalszych przyrostów A co do serca to ja dodam ze gdy mlodzi w wieku 15-17 lat biorą kreatynę to nastepuje nieznaczny przerost mięśnia sercowego w wyniku rozrostu miesni oraz zwiekszenia sily ponieważ w tym wieku serce sie powieksza wiec bierzcie z glowa big_smile

7

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

hmm marjio a jeżeli ja odczuwam bole w okolicach serca.. kuje mnie : co to moze byc i na jakie badania powinienem isc..

8

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

MOTARO: najpierw cisnienie, później EKG i echo serca.
W echu praktycznie wychodzi najmniejsza zmiana w sercu, zastawki, komory itp.
Wszystko wyjdzie.
Nawet usłyszysz jak ci sie otwierają zastawki i przepuszczają krew Hardcorowe te dzwieki, az dreszcze przechodza.

9

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Neku96...ale to nie oznacza ze przestajesz sie rozrastać big_smile..tylko trza teraz jeszcze bradziej brac to ostroznie..co nie..

10

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Spoko Marjio tak tez zrobie mam nadzieje ze te klucia w okolicy serca to tylko przypadek i wszystko jest git big_smile pozdr

Ps. jak zrobie badania napisze co i jak

11

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

moja laske niekiedy boli serce i kluje (oczywiscie nie koksuje sie) lekarze mówią ze to choroba dziedziczna i bliżej jeszcze nie powiedzieli co wiec mataRO MOZE masz to samo

12

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Neku96, a watrobka ? bilirubina ok ?

13

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

ech ty farciarzu mi w echo wyszlo ten wypadanie platka czy costam.

14

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

Witam, Ja także jestem po badaniach cisnienia, EKG i Echo serca dźwięki naprawdę hardcorowe ! Ale wszystko OK !! zadnej usterki Pozdr dla piciuu i Marjio big_smile hhehhe także następny cykl juz za chwile.

15

Odp: CHU**** BOMBKI SZCZELIL

CONAN... co ci bede dużo mowil... trudno by mi było rozstać sie z silownia (jak wam wszystkim) big_smile Dopoki mam motywacje, zapal, sprawne stawy i zdrowie, dopoty bede dalej walczyl z żelazem

IadwolwcbI.. od tych lekko zawyżonych prob watrobowych, które mialem 2 miesiące temu, codziennie przyjmuje hepatil (3xdziennie). Jestem pewien, ze watroba juz sie całkowicie zregenerowala. Co wiecej, chyba daje sobie spokoj z jakimikolwiek oralami No, moze w przyszłości mala setuchna Stana i Zolka