26

Odp: Co do ryzu...?

a ja jeszcze w klepie nie widziałem brudnego ryżu kurde musze poszukać tego brązowego ale dobry jest ? chyab pićchem nie zalatuje jak woda arctic ?

27

Odp: Co do ryzu...?

hehe.
ja tam jem i nie narzekam, mam w spizarni zawsze z 1 torebek(zapasy ) smakuje inaczej... bez dodatkow typu jogurt, banan, tuńczyk itp raczej trudny do zjedzenia ale z tymi frykasami po prostu pychota.. big_smile

28

Odp: Co do ryzu...?

Tak potocznie sie na niego mówi brudny ryz . W rzeczywistości on nie jest brudny, tylko kolor ma brazowo-brunatno-zlocisty.
Nie jest fabrycznie oczyszczany.
Powinien byc w każdym wiekszym samie.

29

Odp: Co do ryzu...?

Ja pewnego czasu jadlem ryz z gulaszu z piersi indyka.
około 1 g piersi z jedna torebka ryżu plus salatka wazywna Smaczny i pożywny posiłek

30

Odp: Co do ryzu...?

thx XCorazon

brązowy ryz jest samaczniejszy, fajnie chrupie

31

Odp: Co do ryzu...?

Co do ryżu to dostałem dziś przepis i odrazu sibie zrobiłem sałatkę
No wiec tak :
1 torebka ryżu ( moze byc tez brązowy )
1 puszka kukurydzy
1 puszka tuńczyka ( w sosie wlasnym, trzeba dobrze rozbic wieksze kawalki tuńczyka )
1 mala cebulka
5-6 ogorkow kiszonych
No i troche majonezu jak kto lubi, ja sie tym obżeram PRZEPIS REWELACJA !!

32

Odp: Co do ryzu...?

Jako ze cenie odzywianie za przystepna cenę to polecam:
-100g zwykłego bialego ryżu
-pol kostki sera(u mnie kostka w opak.po 250g)
-jogurt naturalny
-cukier(sacharoza)

ser wymieszać z jogurtem dodać cukru i położyć na ryz i wszamac. Mi smakuje i ciagle sie tym napycham naprzemian z ryżem z tunczykiem.

33

Odp: Co do ryzu...?

A to przepis na potężny posiłek big_smile
Do 3 g chudego mięsa lub ryby
5 g ryżu ciemnego lub ciemnego makaronu
5 g oliwy z oliwek lub winogron
ok. 2 g warzyw

34

Odp: Co do ryzu...?

ja wcinam codziennie ryz z twarogiem i odrobina cukru do smaku i nie narzekam nie znudził mi sie jeszcze ten smak

35

Odp: Co do ryzu...?

Najlepszy jest ryz z prażonym jabłkiem i odrobina cynamonu ale ze prażone jabłko jets troche drogie to ja jem z cukrem i melkiem jest ogulnie dobre ale po 2 miechach sie tez nudzi: mówiąc o piersi z kurczaka macie na mysli smazona, gotowana,(surowa chyba nie).Bo ja mam najczęściej pierś z kurczaka taka w foli tj chyba wedzona, wyglada jak szynka:p

36

Odp: Co do ryzu...?

Ostatnio tez mialem taki problem z sosami....jadlem a potem mi sie odechcialo...i sprobowalem najprostszej formy ryżu i piersi z kuraka.
Tej co proponował Nellll, lyle, ze ja gotuje pierś z bulionem a nie ryz.
A ryz mozna polac troche keczupem (oprocz oliwy).

37

Odp: Co do ryzu...?

mój nowy sposob na ryz to swietny sposob połączyłem ryz i tuńczyka w jedna całość do tego pyszny sos i jest git.
założyłem nowy temat odnośnie tunczyka, bo tu smak bardziej mi przeszkadza. Na razie znalazłem swoj sposob na to, ale znając zycie pewno mi sie znudzi ten przepis za pare tygodni wiec wpisujcie tam swoje propozycje na tuńczyka a tak przy okazji możecie zobaczyć mój sposob na ryz (z tuńczykiem i sosem) niemal idealne danie kulturysty, wg upodobań mozna pozmieniać proporcje składników
oto link PNphpBB2&file viewtopic&t 5325 5325

38

Odp: Co do ryzu...?

Najlepszym sposoben i najszybszy na zjedzenie ryżu jest chyba mleko.
Tylko nie wiem dlaczego nie każdy lubi ten plyn.
Nie nawidze ryżu z twarogirm ale o gustach sie nie dyskutuje!!! :!: :!:

39

Odp: Co do ryzu...?

wiatm a sprubujcie sobie ryz z serem potaratym i dodaj troche cytryny naprawdę polecam

40

Odp: Co do ryzu...?

nie wiem jak smakuje ryz z twarogiem utartym i chyba sie nie dowiem bo nie brzmi to zbyt apetycznie :? :? ALE JAK JUZ mówiłem o guście sie nie dyskutuje

41

Odp: Co do ryzu...?

ser zulty pozdro

42

Odp: Co do ryzu...?

Jem ryz z wkrojonym jabłuszkiem i polewam tymbarkiem jablkowo brzoskwiniowym badz innym sokiem ( to jak biorę do szkoly)
W domu rozne opcje + kurczak + sorowki + kotlety sojowe + pieczarki + buraczki itp. big_smile

Mam pytanko ryz brązowy jest dobry w smaku ?? I ile kosztuje ?? Jutro kupie jakby cos... otworzyli u mnie galerie bede mial cel wyprawy big_smile

43

Odp: Co do ryzu...?

NAJLEPSZY jest kurczaczek w sosie curry z ryżem - NIEBO W gębie !!
filety z kurczaka drobno pokrojeone w takie male kawałeczki do tego jogurt naturalny + znakomita przyprawa curry (pieprz sul, czonek i inne przyprawy) to wyszystko podsmarzyc i dodać brązowy ryz, ja tym poprostu zyje big_smile nigdy mi sie chyba ne znudzi big_smile

pozatym mielone mięso z kurczaka + fasola czerwona (z puszki) papryka i przyprawy + jakiś sos pomidorowy wszytsko podsmażyć wychodzi przeprzyszne danie meksykańskie które razem z ryżem jest BOSKIE !! ale ostrzegam jest strasznym zapychaczem big_smile

44

Odp: Co do ryzu...?

a tak wogole to ja ostatnio odkryłem i zamiast ryzy jem soczewice (23g bialka w 100g produktu !) smakuje podobnie ro kaszy a ta ilość bialka bardzo mnie zadowala big_smile pozdrawiam

45

Odp: Co do ryzu...?

Co do ryżu ... To lubie z sosem do spaghetti np.
napoli.
polecam ... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile color indigo pozdro

46

Odp: Co do ryzu...?

a tak wogole to ja ostatnio odkryłem i zamiast ryzy jem soczewice (23g bialka w 100g produktu !) smakuje podobnie ro kaszy a ta ilość bialka bardzo mnie zadowala big_smile pozdrawiam

Bialko roślinne to nie bialko zwierzece. Z tych 23g nic ci sie praktycznie nie odlozy.

47

Odp: Co do ryzu...?

Ja często jadam ryż z sosem musztardowym i kurczakiem, ewentualnie kilkoma pieczarkami. Polecam spróbować, bo jest smacznie i nie ma aż tak wielu kalorii. Można zrobić bardziej na ostro jak zastosuje się musztardę sarepską. Często pojawia się to u mnie na główny posiłek. Mam po tym energię by iść ćwiczyć. Mam zamiar do lata uwidocznić lekko mięśnie na brzuchu. Spalacz tłuszczu www.trizer.pl odkrywa mięśnie i działa pozytywnie na organizm, więc jestem dobrej nadziei. Dodatkowo często ćwiczę, bo wiem, ze bez tego nie osiągnę żadnych wyników.

48

Odp: Co do ryzu...?

wiga.skrok napisał/a:

Ja często jadam ryż z sosem musztardowym i kurczakiem, ewentualnie kilkoma pieczarkami. Polecam spróbować, bo jest smacznie i nie ma aż tak wielu kalorii. Można zrobić bardziej na ostro jak zastosuje się musztardę sarepską. Często pojawia się to u mnie na główny posiłek. Mam po tym energię by iść ćwiczyć. Mam zamiar do lata uwidocznić lekko mięśnie na brzuchu. Spalacz tłuszczu www.trizer.pl odkrywa mięśnie i działa pozytywnie na organizm, więc jestem dobrej nadziei. Dodatkowo często ćwiczę, bo wiem, ze bez tego nie osiągnę żadnych wyników.


A podczas przyjmowania tego spalacza Trizer można spożywać normalnie posiłki czy trzeba się głodzić? Nie wytrzymam na diecie, na której będę chodziła cały czas głodna. Mam pracę, która wymaga ode mnie skupienia i nie mogę rozmyślać o tym czy przypadkiem nie będzie mi burczało w brzuchu przy kliencie. Dodatkowo nie chcę się głodzić, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Ile razy w tygodniu ćwiczyć i co jeśli to nie tajemnicza. Uprawiasz jakiś sport zawodowo czy ćwiczysz by osiągnąć szczupłą sylwetkę?

49

Odp: Co do ryzu...?

monikross napisał/a:
wiga.skrok napisał/a:

Ja często jadam ryż z sosem musztardowym i kurczakiem, ewentualnie kilkoma pieczarkami. Polecam spróbować, bo jest smacznie i nie ma aż tak wielu kalorii. Można zrobić bardziej na ostro jak zastosuje się musztardę sarepską. Często pojawia się to u mnie na główny posiłek. Mam po tym energię by iść ćwiczyć. Mam zamiar do lata uwidocznić lekko mięśnie na brzuchu. Spalacz tłuszczu www.trizer.pl odkrywa mięśnie i działa pozytywnie na organizm, więc jestem dobrej nadziei. Dodatkowo często ćwiczę, bo wiem, ze bez tego nie osiągnę żadnych wyników.


A podczas przyjmowania tego spalacza Trizer można spożywać normalnie posiłki czy trzeba się głodzić? Nie wytrzymam na diecie, na której będę chodziła cały czas głodna. Mam pracę, która wymaga ode mnie skupienia i nie mogę rozmyślać o tym czy przypadkiem nie będzie mi burczało w brzuchu przy kliencie. Dodatkowo nie chcę się głodzić, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Ile razy w tygodniu ćwiczyć i co jeśli to nie tajemnica. Uprawiasz jakiś sport zawodowo czy ćwiczysz by osiągnąć szczupłą sylwetkę?


Do Trizera dostajesz jako gratis indywidualną dietę. Możesz się do niej zastosować. Wtedy wiadomo, że efekty będą lepsze. Jednka jeśli nie chcesz to możesz sama się odżywiać. Ja korzystam z przygotowanej diety i powiem szczerze, że głodna nie chodzę. Posiłki mi wystarczają bez problemu. Jestem najedzona i jeszcze ani razu nie burczało mi w brzuchu. Ćwiczę tylko dla siebie, lubię ruch. Często angażuję do tego moich znajomych i chodzimy pograć w siatkówkę.

50

Odp: Co do ryzu...?

Moja znajoma spożywa ryż z jabłkiem, cynamonem i wiórkami kokosowymi na ciepło.Robi to jako obiad. Próbowałam kiedyś od niej, ale nie za bardzo mi podeszło w smaku. Głównie dlatego, że nie przepadam za cynamonem. Jednak jeśli ktoś go lubi to bez problemu może wykorzystać jej przepisa. Tanio, zdrowo i przede wszystkim szybko można przygotować ten posiłek. Wiga.skrok mogłabyś pokazać jakiś przykładowy posiłek z tej diety od Trizera?