1

Temat: Ryz+tunczyk

Witam!Jem juz dosyc długo ryz z tuńczykiem i szczrze mówiąc to sie juz przejadłem tym..... znacie jakieś składniki zeby urozmaicić to danie?

2

Odp: Ryz+tunczyk

polecam  ryz  z jogurtem  wsyp  ryz  do miski  zalej jogurtem wymieszaj i stary nie czuc ze jesz ryz tylko pyszny jogurt  czuc  big_smile(tylko nie jugurt naturalny tylko smakowy  wisniaitd.) big_smile:D

3

Odp: Ryz+tunczyk

ale raczej do tuńczyka jogurtu nie wrzucisz:Dja juz nie jem tego gowna, mam problemy z samym zapachem obojętnie jak przyzadzony, walnij majonez troche musztardy kukurydze papryki ryz tuńczyk wymieszaj, dobra salatka wychodzi

4

Odp: Ryz+tunczyk

To co zresz Wyemiaka zamiast tunczykaż Nabial?

5

Odp: Ryz+tunczyk

ja wole twaróg albo kurczaka, mam to samo co Wyemiaka - rzygać mi sie chce na widok puszki tuny

6

Odp: Ryz+tunczyk

Zjedz pizze z tuńczykiem Oczywiscie, to zart.
Ale od czasu do czasu mozna.
Kombinuj tak jak pisze field.
możesz tez ugotować dwa jajka na twardo i rozgnieść je widelcem razem z tuna, dodać łyżkę majonezu na bazie oliwy z oliwek, albo keczup, kukurydze, groszek i wychodzi całkiem smaczna salatka.

7

Odp: Ryz+tunczyk

tez tak robielm z ta pasta, ale z samym majonezem i do tej pory mogę to jest, ale za dużo jajek jem wiec nie chce przesadzac juztwarog, jak zostanie mięso albo ryba z obiadu to jem tojak mam sie z jedzeniem męczyć 30minut to ja dupczę taka zabawe i do tego jak idzie sie gdzieś wieczorem to z ryja wali jak z kutra rybackiego

8

Odp: Ryz+tunczyk

Sprobuj gotować ryz na kostce rosolowej, wtedy nie bedzie mial takiego jałowego smaku.

9

Odp: Ryz+tunczyk

zawalisty pomysl, musze sprobowac, lecz i tak wole kasze

10

Odp: Ryz+tunczyk

Lub dodaj troszke vegety, super sprawa.