1

Temat: Egzamin dojrzalosci

Nikt zadnego pokrewnego tematu nie zakłada to ja se założę //:-D :-D Ide za pol godzinki na mature, dobrze, nie?? /

2

Odp: Egzamin dojrzalosci

No to życzę powodzenia... Rok temu przezywalem to samo.. Nic sie na maturę nie uczylem... A prace z polaka na egz.
ustny pisałem dzien przed (tzn.
ściągałem z neta) i zaliczyłem na 75 % . Pozdro /

3

Odp: Egzamin dojrzalosci

Piszcie ludzie czy trudna ta matura! /

4

Odp: Egzamin dojrzalosci

Q.
powodzenia -dasz radęz nieoficjalnych źrodeł na maturce były (s&#261 : Granica i Przedwiośnie

5

Odp: Egzamin dojrzalosci

Powodzenia panie Q.
Matura jest lajtowa /

6

Odp: Egzamin dojrzalosci

matura zwłaszcza dzisiaj to śmiech na sali powodzenia

7

Odp: Egzamin dojrzalosci

jak sie ciesze ze mam to wszystko za sobą choć musze was zmartwic, im dalej tym wieksze problemy

8

Odp: Egzamin dojrzalosci

i po wszystkim, nie było zle, ale to dopiero poczatek, najbardziej sie obawiam ustnego polaka.. możecie powiedzieć jak to wygalda wogole i czy ciezko jest, pytania czy jakieś wymyślne zadaja czy takie oczywiste..? /( to pytanie skierowna dla tych którzy juz maja maturę za soba)

9

Odp: Egzamin dojrzalosci

EmluirPL to był twój 666 post musisz lac wode i sprawiać wrazenie ze wiesz co mówisz i ze to jest naprawdę bardzo ważne

10

Odp: Egzamin dojrzalosci

a na maturze mialem stolik ze szczesliwa ponoć siodemka, same ciekawe liczby dzisiaj przy prezentacji wode pójdzie ostro oby sie powodzią nie skonczylo, z pytaniami gorzej ale wszystkie tłuki w mojej szkole zdaja wiec ja tez musze :unsure: /

11

Odp: Egzamin dojrzalosci

taaa temat 2 - przedwiośnie i Granica - porównaj kreowanie matek i ich stosunkow z dziećmi czy coś takiego - ogólnie luzik Dzieki wszystkim //:-D :-D /

12

Odp: Egzamin dojrzalosci

http://matura.onet.pl/1408739,informacje.html co oni tam pierdolaż to wypracowanie mnie zabiło //laugh.gif lol laugh.gif /

13

Odp: Egzamin dojrzalosci

A ja tez byłem na maturze %)Ale se poszedlem...

14

Odp: Egzamin dojrzalosci

powinni wprowadxic maturę z wyciskania na klatę oczywiscie, albo plecki albo barka /

15

Odp: Egzamin dojrzalosci

hehe..........to takie kujonki w okularkach z dna butelek by niezdawaly!! //laugh.gif lol laugh.gif /

16

Odp: Egzamin dojrzalosci

Dzisiaj był angielski - jescze tylko w pićtek Biologia, a potem sie zaczie stres, bo polski ustny, którego nie mam gotowego hmm

17

Odp: Egzamin dojrzalosci

ja tez dzisiaj angielski pisałem ale raczej bedzie lipa bo po 4 minutach juz wyszlem i nawet listu nienapisalem i test strzeliłem sobie a teraz czekam na geografie

18

Odp: Egzamin dojrzalosci

bobek ty mówisz serio???tez zdawałem dziś z ang, poziom rozszerzony, liczyliście juz ile punktów z zamknietej czesci??

19

Odp: Egzamin dojrzalosci

jak bede mial mniej niz 80% to sobie w leb walne : pisałem podstawowy, bo rozszezony by mi sie eni za bardzo przydal, a tak ma przynajmnije pewnosc, ze dobrze napisze //:-D :-D Piatek Biologia rozszerzona /

20

Odp: Egzamin dojrzalosci

Angielski dziś cieniutko,zawiele niezrozumialem z polaka chyba wmiare mi poszlo,a w czwartek gera,mysle ze bedzie dobrze.
Najbardziej mię przeraza ustny z polaka i z angola niemniej :unsure: /

21

Odp: Egzamin dojrzalosci

Jesenia-TMS niestety mowie powaznie

22

Odp: Egzamin dojrzalosci

ustny z angola na podstawooym poziomie to jest farsa ustnego z polaka tez sie boje bo jestem slaby z polskiego wybitniez ang rozszerzonej bez wypracowania mam 47 procent a z wypracowniem to roznie moze byc ale liczę na około 12-14 pktow czyli w sumie 71-75 procent

23

Odp: Egzamin dojrzalosci

Z polskiego ustnego boje sie tego.. ze jescze go nie mam hmm

24

Odp: Egzamin dojrzalosci

to masz twarda leb, ja bym chyba zwariował gdybym jeszcze nie mial pracy w glowie

25

Odp: Egzamin dojrzalosci

117554:date pon, 07 maj 2007 - 23:12:name Qubus) ''(Qubus @ pon, 07 maj 2007 - 23:12) snapback117554/snapback ''!Z polskiego ustnego boje sie tego.. ze jescze go nie mam :/idz na korki, zapłać 5 zl i niech ci napiszą prace //:-D :-D /