Temat: jak wiekszosc prosze o pomoc

Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat na tym forum.Tak wiec zacznę od tego, ze mam 15 lat 175cm i waze 65kg (okolo). Mam do dyspozycji ławkę plaska/skosna w tym gryf prosty, hantelki, ławkę do cwiczen miesni brzucha prosta/skosna no i checi.
Po długiej przerwie chciałbym zacząć od treningu w systemie co drugi dzien czyli pn., sr..., nd., wt... i przy tym pierwsze moje pytanie.
Chce trenować w późniejszym czasie na mase/sile, ale narazie jakas ogolnorozwojowke (klata, triceps, biceps, przedramiona ponieważ jeżdżę w downhill'u, bary, brzuch, motyle ogólnie gorne partie) i czy mogę w wolne dni biegać aby troche schudnąć oraz dla dolnych partii, a potem zabrać sie za trening na mase/sile? Jaki plan treningowy polecacie (ktory zawiera cwiczenia na miesnie, które wymienilem) i do tego dietę (zamowilem juz produkt Olimp Top Mass jako jej uzupelnienie). Taki temat moze wam sie wydac nudny i taki jak każde ale możecie mi bardzo pomoc.
Od tego jest forum i mimo ze na nim czasami gnoja niektórych poczatkujacych to napisałem tego posta.
Z gory dzieki pozdro Dawid.
(jezeli o czymś zapomniałem to piszcie)

2

Odp: jak wiekszosc prosze o pomoc

tzn.
pierwszy temat kolegi bez internetu